Термотрансферний папір — DIN A4 — 10 аркушів

Термотрансферний папір Cool Peel
Виготовляти речі весело — це об’єднує людей і дозволяє вам створювати щось цілком унікальне. З нашим простим у використанні термотрансферним папером формату А4 ви можете дати волю своїй креативності з мінімумом зусиль і турбот. Він чудово підходить для виробництва персоналізованих футболок, сумок, світшотів тощо.
Артикул: C13S041154
Термотрансферний папір — DIN A4 — 10 аркушів
Огляд

Огляд

{bКреативна персоналізація

Розкрийте свою креативність з нашим простим у використанні термотрансферним папером. Оживляйте фотознімки, графіку і текст, переносячи їх з цього паперу за допомогою праски практично на будь-яку бавовняну тканину світлого кольору. Створюйте персоналізовані подарунки для членів вашої сім’ї, сувеніри для учасників вечірок, такі як футболки або сумки з вашим унікальним слоганом — вибір за вами.

Друк — це партнерство

Насолоджуйтесь яскравими кольорами, красивими відтінками та неймовірними деталями, поєднуючи папір та чорнила Epson. Цей папір був спеціально розроблений для роботи з чорнилами і принтерами Epson, щоб забезпечити найкращу якість.

Чудовий вибір для будь-якого принтера

Наші марки паперу забезпечують чудові результати друку при використанні принтерів та чорнил інших марок, тож будь-хто може скористатися перевагами досвіду Epson.}

Сумісність

Сумісні основні продукти

Наведені нижче моделі сумісні принаймні з одним продуктом у цій лінійці. Додаткову інформацію можна отримати за наведеними нижче посиланнями або в посібнику з експлуатації вашого продукту.