EPSON У ЄВРОПІ: НАША ІСТОРІЯ

Провідні інновації

Глобальне співробітництво.

Локальне застосування.

Завантажити брошура
Переглянути відео
Про Epson

Наш спадок

Ми прагнемо бути незамінною компанією, якій довіряють у всьому світі за її відкритість, лояльність до клієнтів і стійкий розвиток. Ми поважаємо індивідуальність, одночасно заохочуючи до командної роботи, а ще ми створюємо унікальні цінності у вигляді інноваційних і творчих рішень.

Наш підхід до задоволення клієнтів

Наша історія

1940 + 1950

Наші знакові події 1942-1956 рр.

1960

Наші знакові події 1964-1969 рр.

1970 + 1980

Наші знакові події 1975–1985 рр.

1990

Наші знакові події 1992–2004 рр.

2010 – нині

Наші знакові події 2010–2016 рр.

Технології в гармонії з екологією

Коли справа доходить до вибору технології, Epson усвідомлює, що бізнес має ставити надійність та увагу до впливу на довкілля понад усе. Це те, що спонукає нас створювати інноваційні продукти, які водночас надійні, піддаються переробці й енергоефективні. Це прагнення до зниження впливу наших продуктів на довкілля охоплює всі етапи їхнього життєвого циклу.

Epson безперервно розробляє нові способи дотримання екологічних стандартів, і наш дослідницький та творчий потенціал дозволяє нам створювати новаторські й точні технології, що забезпечують збереження енергії за багатьма аспектами. Це означає, що вам не доведеться обирати з-поміж користі для планети і загальними перевагами для вашого бізнесу.

Наші рішення для бізнесу і дому

Сила елегантнішого мислення

Бізнес

Всебічна підтримка для глобального бізнесу

Ми працюємо з клієнтами у всьому світі для створення комплексних рішень, що охоплюють усі аспекти бізнесу: від планування й проектування до реалізації, обслуговування та подальшої підтримки.

Ми вибудовуємо тісні партнерські відносини, що ростуть і розвиваються, відповідаючи мінливим потребам та втілюючи найсучасніші технології. Тісні відносини є ключовими в усьому, що стосується клієнтів, співробітників і партнерів, що представляють бренд Epson.

Підтримка наших клієнтів є найголовнішим з пріоритетів, тож ми пропонуємо турботу, що виходить за межі просто придбання наших продуктів. Серед прикладів можна згадати сервісні рішення Epson, що забезпечують підтримку, що стане в пригоді в розвитку бізнесу, а також наш гнучкий асортимент керованих послуг з друку, завдяки яким створюються економічні друкарські операції, підхожі до ваших потреб.

Нагороди

Ми в Epson тішимося своєму визнанню за цілу низку досягнень у багатьох галузях у всьому світі. Ось лише деякі з винагород.

Премія TIPA

TIPA (Technical Image Press Association) — це одна з найбільших і найвпливовіших у світі спільнот у галузі фотографії та зображення. Винагороди присуджуються зібранням відомих експертів з усього світу, яким демонструється широкий спектр продуктів.

ДІМ

Приносячи технологію до оселі

Жодна оселя і жоден домашній офіс не є повними без принтера Epson, утім, наші інновації також несуть творчість і великі можливості в кожну діяльність у вигляді цілого асортименту продуктів, що далеко виходить за межі категорії принтерів. Насолоджуйтеся переглядом фільмів на великому екрані у вітальні, пілотуйте дрони за допомогою смарт-окулярів Moverio чи друкуйте без потреби в картриджах завдяки нашим принтерам EcoTank з низькими витратами на володіння.

Премія Red Dot

Заснована в 1955 році в Німеччині, нагорода Red Dot Design Award присуджується центром дизайну Design Zentrum Nordrhein Westfalen і має всесвітнє визнання однієї з найпрестижніших премій у сфері дизайну.

¹ PaperLab — перша система з виробництва паперу за сухим процесом, призначена для офісу, згідно з результатами глобального дослідження Seiko Epson станом на листопад 2016 року.

² Рік, що закінчується в березні 2019 року; курс валют прийнято 1 єна = 0,0080 євро.

³ Звіт «2018 Thompson Reuters Top 100 Global Tech Leaders».

⁴ 2017 Clarivate Analytics Top 100 Global Innovators.

⁵ Рік, що закінчується в березні 2018 року; курс валют прийнято 1 єна = 0,0077 євро.

⁶ На основі даних про видобуток і переробку сировини й виробництва матеріальних цінностей. На основі тестування за методологією Epson: 1. Обчислення кількості викидів CO2 як екологічного навантаження, що призводить до глобального потепління. 2. Результати обчислень засновані на даних самодекларації (без перевірок третіми сторонами). 3. Ми використовуємо еквівалент CO2 (кгCO2/од.), опублікований у базі даних JEMAI LCA Pro.

⁷ За результатами випробувань BLI впродовж 2 місяців до лютого 2017 року з порівнянням з відібраними машинами-конкурентами, наданими Epson.

⁸ За результатами випробувань BLI впродовж 2 місяців до лютого 2017 року (видача першої сторінки після нічного режиму сну) з порівнянням з відібраними машинами-конкурентами, наданими Epson.

⁹ Виходячи з середнього обсягу друку 140 сторінок на місяць і з урахуванням того, що перший набір чорнила дає найменший корисний вихід.

¹⁰ Порівняно з даними, заявленими на веб-сайтах виробників конкуруючих пристроїв з подібними властивостями станом на січень 2016 року. Маса Moverio BT-300: 69 г.

¹¹ За результатами дослідження Futuresource Consulting Limited за період 2001–2015 рр.