EPSON І ДОВКІЛЛЯ

EPSON І ДОВКІЛЛЯ

Epson і довкілля

Ми всі відіграємо роль у створенні кращого майбутнього. Для Epson бути екологічною компанією означає враховувати кожен аспект нашої організації — від найменшої лампочки до найбільшої фабрики. Це надихає нас на інновації, стимулює наше зростання, мотивує наших працівників і, зрештою, сприяє розвитку суспільства. Це також важлива частина того, як ми працюємо з нашими партнерами на різних рівнях ланцюга постачання.

Екологічна програма 2050

Компанія Epson прагне стати незамінною компанією, яка використовує свої ефективні, компактні та точні технології для досягнення сталого розвитку в економіці замкненого циклу.

Компанія Epson заснувала та працює над створенням екологічної програми 2050, розробленої для боротьби зі зміною клімату. Ми прагнемо зробити це не лише зосередивши увагу на захисті клімату та біорізноманітті, але й з огляду на сталий розвиток та економіку замкненого циклу як більш комплексний підхід.

«Ми прагнемо пропонувати компаніям по всій Європі чіткий “екологічний вибір” серед продуктів, які вони використовують», — відзначив президент Epson Europe Казуйосі Ямамото. «Я щодня чую від клієнтів про їхню потребу в технологіях, які є кращими для довкілля, економічно вигідними та ефективними. Саме таку технологію створила компанія Epson, і це досягнення, як і накопичені доходи, стало можливим завдяки нашим бізнес-клієнтам, які перейшли від лазерної до струменевої технології».

У 2008 році Epson створила екологічну програму 2050, яка є демонстрацією наших екологічних цілей до 2050 року. Із того часу світ змінився. Глобальні зусилля з досягнення соціальної стійкості прискорюються, при цьому ООН прийняла Цілі сталого розвитку (ЦСР) та Паризьку угоду, які визначили курс до декарбонізації. У світлі цих змін у 2018 році Epson переглянула своє бачення та виділила три заходи, яких повинна вжити компанія.

У березні 2021 року компанія Epson також переглянула своє бачення та поставила конкретні цілі, які відображають тверде прагнення Epson працювати над вирішенням основних соціальних проблем, як-от декарбонізація та рециркуляція відходів.

Компанія Epson встановила цілі щодо зменшення викидів парникових газів до 2030 року відповідно до сценарію 1,5 °C Паризької угоди та критеріїв ініціативи Science Based Targets (SBTi).

Основні умови

Зображення © Charlie Waite

Цілі до 2025 року

У рамках нашого корпоративного бачення на 2025 рік ми хочемо зробити свій внесок у розвиток сталого суспільства, використовуючи ефективні, компактні та точні технології для зменшення впливу продуктів і послуг на навколишнє середовище протягом усього їхнього життєвого циклу.

Великі корпорації, як Epson, можуть пришвидшувати зміни завдяки їхньому охопленню на світових ланцюгах постачання та впливу на розробку продуктів, щоб зробити модель економіки замкненого циклу реальністю. Навіть у сучасному цифровому світі принтер вважається важливим бізнес-інструментом для 77 % працівників у країнах EU5³. Дослідження також підтверджує краще сприйняття, концентрацію та нижчі рівні стресу при читанні надрукованого тексту на відміну від цифрових екранів⁴. Наприклад, наші струменеві принтери WorkForce Pro тепер використовують на 96 % менше енергії, виробляють на 94% менше відходів і викидають на 92 % менше CO₂, ніж аналогічні лазерні принтери⁵.

Окрім покращення дизайну та ефективності наявних продуктів, застосування принципів економіки замкненого циклу вимагає від Epson подумати про свій бізнес по-іншому. Ми запустили проєкт Circular Economy Project, щоб забезпечити застосування цієї моделі мислення в роботі нашої компанії та у спільноті, у якій ми працюємо, наприклад, запровадивши вторинну переробку картриджів для принтера в Epson Telford і сертифікацію третіми сторонами для всіх наших процесів.

Деякі наші досягнення на сьогоднішній день

Цілі

Важливість наших цілей для Європи

У Звіті про європейський сталий розвиток від Epson під назвою Green Choice описано зобов’язання компанії щодо корпоративної соціальної відповідальності (КСВ) на всіх рівнях. У ньому відзначено досягнуті успіхи щодо економії енергії, води та CO2 в межах програми Epson для зменшення негативного впливу на довкілля; зобов’язання компанії на всіх етапах ланцюга постачання та виробництва; а також націленість компанії на створення продуктів з урахуванням екологічних вимог, що дозволяє компаніям зменшити їхній вплив на довкілля.

Історія впливу на довкілля

Історія екологічних проектів і політик Epson почалася із впровадження програми контролю забруднення, яка успішно працювала понад чотири десятиліття. До кінця 90-х років компанія Epson публікувала свої досягнення в щорічному звіті щодо впливу на навколишнє середовище. Із початку нового тисячоліття Epson розширила свою сферу роботи та так само працює у проєктах щодо відновлення лісів, контролю споживання енергії та у програмах для досягнення нульового рівня викидів. Дізнайтеся більше про основні аспекти екологічної діяльності Epson нижче.

Гармонія, співпраця та зобов’язання щодо охорони навколишнього середовища

Компанія Epson була заснована в 1942 році в місті Сува, розташованому в багатому природному середовищі префектури Нагано. Гармонічна співпраця з громадами, в яких ми працюємо, вже давно є наріжним каменем компанії, і навіть після розширення нашої компанії по всьому світу наша культура поваги до навколишнього середовища ніколи не змінювалася. Ми продемонстрували це в 1988 році, коли компанія Epson стала першою у світі компанією, яка оголосила, що вона виключить зі свого виробництва хлорфторвуглеводні (chlorofluorocarbons, CFC), які руйнують озоновий шар.

1942–2010+

У компанії Epson технології базуються на наших зобов’язаннях перед суспільством і довкіллям. Ми зосереджуємося на важливому й усуваємо непотрібне, щоб створити більшу цінність для всіх. Спираючись на цю філософію, компанія Epson завжди прагнула дотримуватися вимог щодо екологічного розвитку та робитиме це й надалі.

Філософія життєвого циклу

Від першого ескізу до початку процесу переробки: Уся наша продукція розроблена з урахуванням екологічно сталого життєвого циклу. Це ключова стратегія для наших екологічних продуктів, і вона відображає наші зусилля для зменшення впливу на навколишнє середовище за межами нашої компанії, у ваших домівках і офісах.

Ми встановлюємо конкретні цілі для екологічних характеристик, яких слід досягти на етапі планування продукту. Ми також запровадили процедуру проєктування для навколишнього середовища (design-for-environment, DfE), під час якої ми оцінюємо, наскільки добре ми справилися на етапі та після нього.

Екологічне управління

Ми всі відіграємо роль у створенні кращого майбутнього. Для Epson бути екологічною компанією означає враховувати кожен аспект нашої організації — від найменшої лампочки до найбільшої фабрики.

Бізнес-підрозділи в межах Epson Group створюють власні плани дій із захисту довкілля та здійснюють діяльність за допомогою системи екологічного управління. Ми проводимо внутрішні оцінки, щоб перевірити ефективність у порівнянні з планами та за необхідності вживаємо коригувальних заходів.

Ми прагнемо:

Нова перспектива

Наші зобов’язання не закінчуються біля виходів із наших виробничих об’єктів Epson. Наші зусилля вже впливають на щоденну роботу наших клієнтів і ділових партнерів.

Зображення «Блиск Землі на сонці» © ESA/NASA

Продукти

Компанія Epson прагне розробляти екологічно безпечну продукцію на всіх етапах від задуму до виконання. Разом із екологічним дизайном це також означає усунення небезпечних речовин у цілому асортименті наших продуктів.

Потенційна економія CO2 і витрат клієнтів Epson на енергію⁷

Перейшовши на струменеві принтери Epson для бізнесу, наші клієнти можуть заощадити до 65,7 млн. євро на оплаті за енергію та до 124 тис. тонн CO₂ за два роки.

Екологічні продукти

Виробництво

Екологічна оптимізація наших виробничих процесів є однією з основних ділянок, на які спрямовані наші політики. Ми переважно зосереджуємося на попередженні глобального потепління, усуненні викидів і контролі хімічних речовин. Крім того, ми докладаємо зусиль до таких аспектів, як удосконалена транспортна система, добре продумане управління водними ресурсами та речовинами, а також управління екологічними ризиками.

Навколишнє середовище — в основі наших процесів

Epson Telford знаходиться на передовій екологічних заходів Seiko Epson і був першим об’єктом Seiko Group, який пройшов сертифікацію ISO14001.

Будучи сертифікованим згідно з ISO 14001 з 1996 року, він забезпечив основу для керування нашою діяльністю та проведення регулярних аудитів, щоб не лише забезпечувати позитивні зміни, а й підтримувати їх результат. Культура постійного вдосконалення охоплює все, що ми робимо.

Переробка продуктів

Важливе значення має відповідальна та ефективна обробка нашої продукції після завершення терміну її служби для наших клієнтів і ділових партнерів.

Це настільки для нас важливо, що ми включили стратегію переробки вже на етапах планування для нашої продукції. Вся наша готова продукція відповідає директиві WEEE із 2005 року. Для наших витратних матеріалів, як-от картриджів, ми створили систему збору, яка гарантує безпечне повернення порожніх картриджів до Epson.

Для збереження цінних екологічних ресурсів і зменшення відходів ми прагнемо зібрати та переробити якомога більше продуктів і витратних матеріалів.

Екологічне співтовариство

Ми вважаємо своїм обов’язком надавати підтримку та реалізовувати наші стратегії в міжнародній спільноті. Разом із нашими клієнтами та діловими партнерами ми розробляємо та беремо участь у програмах, які забезпечують дотримання екологічного мислення та відповідальності в різних сферах, таких як корпоративна соціальна відповідальність, екологічні технології, екологічні комунікації або екологічна освіта.

Екологічна інформація

Для дотримання принципів корпоративної соціальної відповідальності (КСВ) ми працюємо над вирішенням екологічних проблем, надаючи нашим продуктам цінність, яка перевищує очікування наших клієнтів і суспільства.

Декларація відповідності ЄС

Документи декларації відповідності Epson доступні онлайн, і їх можна знайти за типом продукту та продуктом.

Готові дізнатися більше?

Зверніться до однієї з наших команд, щоби дізнатися, як можна скоротити витрати та працювати ефективніше

¹ Невідновлювальні ресурси, як-от нафта та метали

² 3639 осіб, відповідальних за прийняття рішень, і працівників сфери ІТ у Франції, Німеччині, Іспанії, Італії та Великобританії, FTI Consulting на замовлення Epson, 2015 р.

³ Wastlund, Reinikka, Norlander & Archer, 2005: http://www.radford.act.edu.au/storage/reading-on-screens-v-paper.pdf.

⁴ Щоб зрозуміти ці цифри та їхню користь для вашого бізнесу, відвідайте вебсайт www.epson.eu/maketheswitch.

⁵ Використовується невелика кількість води для підтримання необхідного рівня вологості в системі.

⁶ Визначено з урахуванням струменевих принтерів Epson для бізнесу, проданих за останні два календарні роки (CY16, CY17) на ринках EU6, у порівнянні з середнім використанням продуктів протягом чотирьох років.

Методологія розрахунку доведена TÜV Rheinland.

⁷ Відвідайте www.epson.eu/maketheswitch для отримання додаткової інформації.

⁸ Частка ринку на основі доходу від продажу промислових роботів SCARA, 2011–2016 рр. (Джерело: Fuji Keizai, «2012 - 2017 Worldwide Robot Market and Future Outlook» (Світовий ринок роботів і майбутні перспективи, 2012–2017 рр.))

⁹ У порівнянні з роботом LS3 SCARA від Epson

¹⁰ Порівняння при підключенні до Ethernet (230 В)

¹¹ Цей продукт продається компанією Seiko Watch Corporation.

¹² Порівняно з корпусом годинника моделей серії 7X, випущених у 2012 році.