Екзекутивний команд EPSON в Європі

Наш виконавчий менеджмент-команд зобов'язаний просувати організацію завдяки обдуманому, досвідченому керівництву та покращенню життя наших співробітників, клієнтів та партнерів.

Inaho Takanori

Таканорі Інахо (Takanori Inaho)

Президент Epson Europe

Таканорі Інахо обіймає посаду президента Epson Europe з 1 квітня 2024 року. Донедавна він був генеральним адміністративним менеджером відділу продажів та маркетингу японської корпорації Seiko Epson.

Вивчаючи управління персоналом в Університеті Дошиша, Таканорі приєднався до відділу продажів і маркетингу Epson у 1991 році. 33-річна кар'єра Інахо охоплює багато напрямків продукції Epson, він має досвід роботи з принтерами, домашніми та бізнес-проекторами, а також мікропристроями.

Таканорі одружений, має двох дітей, у вільний час захоплюється тенісом та переглядом фільмів.

Rob Clark

Rob Clark

Старший віце-президент Epson Europe B.V.

Роб Кларк є старшим віце-президентом Epson Europe B.V. і відповідає за весь ланцюжок продажів і поставок на території Європи, Близького Сходу, Африки та Росії.

Раніше Роб був віце-президентом з маркетингу та розвитку бізнесу, а до цього п’ять років працював директором зі струменевого бізнесу Epson Europe B.V.

Спочатку приєднавшись до Epson у якості менеджера по продуктам для матричних принтерів, Роб пройшов шлях у структурі маркетингу продуктів і управління бізнесом, а також працював керуючим директором Epson UK.

До того, як приєднатися до Epson, Роб працював у сфері ІТ-розповсюдження, де він набув досвіду продажів і маркетингу безпосередньо торговельним посередникам і роздрібним продавцям. Роб розпочав свою кар’єру, працюючи в уряді Великобританії як спеціаліст з технологій, після отримання кваліфікації в галузі електротехніки та електронної техніки.

Keisuke Fujii

Кейсуке Фудзі (Keisuke Fujii)

Віце-президент з бізнес-операцій Epson Europe B.V.

Кейсуке Фудзі відповідає за бізнес-операції на території Європи, Близького Сходу, Африки та Росії. У рамках своїх повноважень Фудзі контролює весь бізнес-аналіз та планування, а також операційні функції, включно з фінансами, кадрами, ланцюжком поставок та ІТ на території Європи, Близького Сходу, Африки та Росії.

Пропрацювавши в Epson 11 років, Фудзі перейшов у 2019 році в Epson Europe B.V. До цього він обіймав низку посад у Seiko Epson Corporation і протягом останніх чотирьох років відповідав за підтримку компаній групи Epson у всьому світі щодо звітування перед світовим вищим керівництвом.

Фудзі одружений, має двох синів.

Karl Angove

Карл Ангове (Karl Angove)

Віце-президент відділу споживчих і канальних продажів і маркетингу Epson Europe B.V.

Карл приєднався до Epson у 2018 році як виконавчий директор із споживчих продажів у Західній Європі, а в травні 2019 року обійняв свою нинішню посаду віце-президента.

До того, як приєднатися до Epson, Карл обіймав низку керівних посад у сфері роздрібної торгівлі в Dixons Carphone і Metro AG у Великобританії, Франції, Чехії та Німеччині, розпочавши свою кар’єру з роботи в магазинах Currys у Великобританії.

Before joining Epson, Karl held a number of management positions within the retail industry with Dixons Carphone and Metro AG in the UK, France, Czech Republic and Germany, having initially begun his career working in stores for Currys in the UK.

Карл має ступінь бакалавра з бухгалтерського обліку та фінансів в Уельському університеті. Він одружений і любить подорожувати.

Neil Colquhoun

Ніл Колкухун (Neil Colquhoun)

Віце-президент, регіон Співдружності Незалежних Держав, Близького Сходу і Африки, Epson Europe B.V.

Ніл Колкухун — віце-президент компанії Epson для регіону Співдружності Незалежних Держав, Близького Сходу і Африки. Раніше він обіймав посаду віце-президента компанії Epson з виробництва професійних дисплеїв на території Європи, Близького Сходу, Африки та Росії.

Ніл приєднався до Epson у 2012 році як бізнес-директор із продажів у Великобританії, а потім перейшов до загальноєвропейської посади, спочатку у якості бізнес-директора з візуальних інструментів, а потім — виконавчого директора з професійних дисплеїв.

До того, як приєднатися до Epson, Ніл обіймав різні посади вищого керівництва з продажу та маркетингу в Panasonic Europe, Pioneer, Mars UK та Coca-Cola. Ніл має ступінь бакалавра (з відзнакою) з управління виробництвом в Університеті Сандерленда і закінчив аспірантуру з міжнародної економіки в Каліфорнійському університеті в Ірвіні.

Ніл живе в Дубаї і у вільний час захоплюється футболом, гарячою йогою та підводним плаванням.

Duncan Ferguson

Дункан Фергюсон (Duncan Ferguson)

Віце-президент з комерційних і промислових питань Epson Europe B.V.

Дункан Фергюсон є віце-президентом, відповідальним за комерційний та промисловий бізнес Epson в Європі.

Приєднавшись до Epson як керівник відділу професійної графіки в Європі в 2003 році, він швидко зарекомендував чорнило Epson UltraChrome як провідний набір професійних графічних чорнил як для незалежних професійних, так і для комерційних принтерів, орієнтованих на виробництво.

Дункан обіймав ряд керівних посад в Epson, маючи справу з професійним друком, етикетками, вивісками, текстилем, а останнім часом і робототехнікою.

Дункан розпочав свою кар'єру в Shell Chemicals у сфері обслуговування клієнтів і технічних продажів, а потім перейшов до Kodak, де відповідав за продажі та послуги в секторах професійного обслуговування, охорони здоров'я та цифрових зображень у Великобританії та Європі.

Дункан отримав ступінь з хімії в Університеті Дарема. Він одружений, має двох дітей і захоплюється крикетом.

Massimo Pizzocri

Массімо Піццокрі (Massimo Pizzocri)

Віце-президент з маркетингу продажу відеопроекторів,& регіональний менеджер Epson у Франції та керуючий директор Epson Italy.

Массімо розпочав свою кар’єру в компанії Epson Italy в 1999 році, зрештою ставши директором з маркетингу в Італії, а потім керівником відділу стратегічного маркетингу для всього регіону Європи, Близького Сходу, Африки та Росії.

У 2006 році він був призначений керуючим директором Epson Italy, а пізніше був призначений віце-президентом із споживчих продажів Epson Europe B.V., відповідальним за продаж усіх споживчих товарів у регіоні Європи, Близького Сходу, Африки та Росії, а також за розповсюдження та роздрібну/електронну торгівлю. До своєї нинішньої посади він був призначений віце-президентом компанії Epson з виробництва професійних дисплеїв на території Європи, Близького Сходу, Африки та Росії.

До того, як приєднатися до Epson, Массімо розпочав свою кар'єру в DuPont, де працював у сфері графіки.

Массімо жив в Італії, Німеччині та Великобританії. У вільний час він захоплюється походами та читає, а також є активним волонтером Червоного Хреста.

Більше про Epson