РОЛЬ EPSON У СУСПІЛЬСТВІ

СУСПІЛЬСТВО

Вступ

Ми прагнемо вести безпечний, законний та екологічний бізнес, який, що важливо, поширюється на всіх наших постачальників по всьому світу.

У межах нашої діяльності ми прагнемо долучитися до створення щасливого, здорового та різноманітного суспільства, щоб наші клієнти, співробітники й інвестори могли пишатися тим, що вони є його частиною.

Ланцюг постачання

Ми використовуємо справедливі стандарти та відповідні процедури для вибору постачальників. Для забезпечення послідовності співробітники та постачальники повинні дотримуватися нашої основної політики поставок.

Постачальник повинен заповнити та виконати вимоги щодо оцінювання, яке стосується проблем захисту довкілля, кадрової політики, питань щодо прав людини, справедливого ведення бізнесу тощо. Вона виконується до початку будь-якої комерційної діяльності з новим постачальником.

Працівники

У компанії Epson ми знаємо, наскільки для наших співробітників важливо насолоджуватися своїм трудовим життям, і тому ми гарантуємо, що робота в нас є приносить задоволення та винагороджується.

Ми вважаємо, що засади процвітаючої компанії ґрунтуються на задоволених, різноманітних, безпечних і добре підготовлених трудових ресурсах. Тому ми сприяємо різноманітності, здоров’ю та безпеці на робочому місці, на додаток до активної підтримки наших співробітників і партнерів по збуту шляхом навчання.

Соціальна відповідальність

Компанія Epson та її співробітники по всьому світу беруть активну участь у діяльності для забезпечення позитивних змін у суспільстві.

Epson UK: допомога молоді у здійсненні мрій

Щоб допомогти підготувати студентів до ринку праці, співробітники Epson у Великій Британії провели імітаційні співбесіди з учнями школи Longdean School у Хемел Хемпстеді (Англія). Кожен учень повинен був подати резюме, тестову заявку та план дій перед співбесідами. Співробітники Epson надали відгуки та написали експертні звіти, щоб допомогти їм покращити свої навички.

Epson Germany: ЮНІСЕФ використовує технологію Epson для друку «Фотографії року»

Компанія ЮНІСЕФ Germany використала технології Epson для друку понад 1500 високоякісних фотографій для премії ЮНІСЕФ «Фото року» у 2017 році. Компанія Epson надрукувала та безкоштовно передала фотографії для журі та виставки. На цих зображеннях були відзняті умови життя дітей по всьому світу, і деякі з них зображали їхнє складне становище та відчай, а інші — їхнє щастя і мрії.

Epson Ibérica: допомога нужденним дітям

Увесь персонал Epson Ibérica (офіси Epson у Барселоні, Мадриді та Лісабоні) виділив один робочий день на відновлення житлово-навчального центру Llar Les Vinyes у Сарданьола-дал-Бальєс, який служить громадським центром для дітей у цьому регіоні. Співробітники Epson пофарбували стіни, відновили благоустрій території, пожертвували та встановили принтери і проєктори Epson по всій будівлі для підтримки роботи центру.

Epson France: підтримка співробітників з обмеженими можливостями

Компанія Epson France співпрацює з організацією Association des Paralysés de France (APF), яка сприяє працевлаштуванню людей з обмеженими можливостями. APF відправляє співробітників з обмеженими можливостями до Epson щороку, починаючи з 2006 року, аби вони могли отримати цінний досвід роботи, а четверо з них були найняті компанією Epson як штатні співробітники.

Epson Italy: висаджування дерев для відновлення та захисту біорізноманіття

"Компанія Epson Italy разом із компаніями ReteClima та Parco Nord Milano взяла участь в експедиції із висадження дерев. 220 співробітників виділили один робочий день, щоб посадити 350 нових рослин і дерев у парку."

Epson Germany: допомога дітям зрозуміти важливість переробки

Із 2008 року Epson Germany співпрацює з Deutsche Umwelt-Aktion, яка проводить екологічну освіту для дітей початкової та середньої школи в Меербуші. У лютому 2017 року компанії Epson і Deutsche Umwelt-Aktion провели урок про концепцію «щось нове зі старого», демонструючи дітям, як утилізувати старі газети та переробляти їх на листівки для своїх друзів.

Дізнайтеся більше про корпоративну соціальну відповідальність