Бачення та стратегія

Бачення та стратегія

Вступ

Ми всі відіграємо роль у створенні кращого майбутнього. Для Epson бути екологічною компанією означає враховувати кожен аспект нашої організації — від найменшої лампочки до найбільшої фабрики.

Стратегія КСВ

Epson продовжує сприяти підвищенню обізнаності про глобальні соціальні проблеми. Частиною нашої місії є побудова довіри шляхом створення інноваційних продуктів і рішень, які допомагають місцевим громадам рости й процвітати. Наша поточна діяльність у сфері КСВ допомагає створити кращий світ і перебуває в основі філософії керування Epson.

Цілі сталого розвитку

У 2015 році на Саміті ООН із питань сталого розвитку, в якому взяли участь понад 150 світових лідерів, було прийнято документ «Трансформація нашого світу: порядок денний щодо сталого розвитку на 2030 рік».

Цей порядок денний є планом дій для людей, планети та процвітання, який включає декларацію та набір із 17 цілей і 169 завдань для сталого розвитку.

Як зазначено у філософії керування, Epson прагне стати незамінною компанією — це прагнення, на думку Epson, відповідає реалізації цілей сталого розвитку (ЦСР) ООН.

Управління

Офіс керування КСВ Epson підпорядковується безпосередньо президенту компанії. Корпоративний директор із КСВ є членом ради директорів Seiko Epson і несе загальну відповідальність і повноваження щодо діяльності Epson Group у сфері КСВ.

Організація КСВ

Місія офісу керування КСВ полягає у просуванні діяльності у сфері КСВ в Epson Group і в тому, щоб зробити Epson незамінною компанією.

Основні теми КСВ

Щоб досягти цілей, зазначених у нашій філософії керування та стати незамінною компанією, ми вважаємо, що важливо виявляти проблеми та вирішувати їх за допомогою позитивної ділової діяльності.

У 2017 році Epson обрала теми КСВ з урахуванням соціальних проблем, визначених стандартом ISO 26000 та іншими джерелами. Ми оцінили їх як зі своєї точки зору, так і з соціальної точки зору, а також визначили пріоритетні ключові теми у матриці «Основні теми КСВ (суттєвість)». Дізнайтеся про наші ключові теми КСВ нижче.

ОСНОВНА ДІЯЛЬНІСТЬСОЦІАЛЬНА ДІЯЛЬНІСТЬЕКОЛОГІЧНА ДІЯЛЬНІСТЬКЕРУВАННЯ
Створення нових продуктів і послуг за допомогою провідних технологійЯкість продукції та комунікаціяЕфективне використання енергії та ресурсівДотримання вимог
Комерційні операції, узгоджені із глобальними соціальними тенденціямиЗдоров’я та безпека споживачівЗміна клімату та глобальне потеплінняЗміцнення інформаційної безпеки
Покращення продуктивності з використанням ІКТСприяння різноманітностіПокращення стану довкілля за допомогою продуктів і послуг
Конкурентність продукціїРозвиток, наймання та утримання працівників
Стратегічний маркетингПовага до прав людини
Керування ланцюгом постачання

Зобов’язання

Як член суспільства, Epson застосовує безкомпромісний підхід до соціально відповідальної корпоративної поведінки у таких сферах, як дотримання нормативно-правових вимог, права людини, захист довкілля, різноманітність співробітників та керування ланцюгом постачання. Ми серйозно ставимося до цих та інших соціальних проблем і працюємо над їхнім вирішенням. Ми прагнемо зробити Epson незамінною компанією, використовуючи практику етичної корпоративної поведінки та відіграючи центральну роль у створенні кращого світу завдяки продуктам і послугам, які ми надаємо.

Звітність

Ми прагнемо прозорості та документуємо нашу діяльність у сфері КСВ з 1999 року.

Нагороди

Постійне прагнення Epson будувати краще майбутнє було визнано в Європі.

Дізнайтеся більше про корпоративну соціальну відповідальність