ШВИДКЕ Й НАДІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ВАШОЇ ТЕХНІКИ EPSON

CoverPlus — це розширена гарантія та планове обслуговування техніки Epson, з якою вам не доведеться зайвий раз хвилюватися через заміну деталей чи ремонтні роботи протягом усього строку дії CoverPlus.
CoverPlus

Гарантія, на яку ви можете покластися

Ми робимо все можливе, аби обслуговування було максимально надійним, а ваша техніка поверталася до бездоганної роботи якнайшвидше.

Пріоритетне обслуговування

Ремонтні роботи за гарантією CoverPlus мають пріоритетне значення. Завдяки широкій мережі авторизованих сервісних центрів ми можемо відреагувати на ваше звернення якомога швидше та в найзручніший для вас спосіб.

Оригінальні запчастини та ремонтні роботи

Проводяться кваліфікованими інженерами Epson. Для усіх ремонтних робіт техніки Epson використовуються оригінальні запчастини Epson, виготовлені за найв��щими стандартами якості, як і самі пристрої. Наявність локальних та централізованих складів Epson забезпечує своєчасне постачання деталей, зменшуючи час простою до мінімуму.

Підтримка протягом циклу життя

Купуючи техніку Epson, ви отримуєте можливість користуватися технічною підтримкою протягом усього циклу життя пристрою. Ви можете скористатися нашим досвідом безпосередньо в центрі обслуговування або ж зв’язатися з нами через онлайн-чат, електронною поштою чи телефоном. Ми надаємо технічну підтримку та рекомендації щодо вже придбаних пристроїв Epson, а також можемо допомогти вам підібрати техніку Epson відповідно до ваших потреб.

Знайдіть свій пристрій

Знайдіть свій пристрій і дізнайтеся про доступне для нього гарантійне покриття CoverPlus.

Відмінності між стандартною гарантією та гарантією
CoverPlus
Стандартна гарантія
CoverPlus
Тривалість гарантійного покриттяСтандартно 1–2 рокиЗагалом до 5 років
Час реагуванняВідповідь протягом указаного планового періодуГарантований період надання відповіді
Поліпшений стандартний тип обслуговуванняНіТак

Доступні типи послуг

Гарантія CoverPlus пропонує такі послуги:

Як придбати CoverPlus

Аби почати користуватися розширеною гарантією CoverPlus, необхідно виконати 5 простих кроків.

Не забудьте зареєструвати CoverPlus

Після купівлі пристрою Epson придбати гарантію CoverPlus можна протягом 60 днів. Після придбання гарантії CoverPlus ви можете зареєструвати пристрій протягом 8 місяців.

Часті запитання

Коли можна придбати гарантійне покриття CoverPlus?

Ви можете придбати гарантійне покриття протягом 60 днів від дати встановлення пристрою Epson.

Коли починається період дії гарантійного покриття Epson CoverPlus Service Pack?

Гарантійне покриття починає діяти з першого дня встановлення відповідного пристрою. Наприклад, гарантія CoverPlus строком на 3 роки діє протягом трьох років із моменту придбання продукту.

Чи існує максимальна кількість звернень з метою ремонту пристрою, допустимих протягом гарантійного періоду?

Із гарантією Epson CoverPlus ви можете звертатися до сервісного центру необмежену кількість разів. Компанія Epson має право замінити продукт відповідним аналогічним пристроєм, якщо його ремонт неможливий.

Як дізнатися, коли закінчується гарантійний період для мого пристрою?

Перейдіть на сторінку https://www.epson.ua/support. Вкажіть серійний номер пристрою, і на екрані відобразяться дані щодо стандартної та розширеної гарантії для вашого пристрою.

Як мені зателефонувати до сервісного центру?

Ви можете зателефонувати, надіслати електронний лист або скористатися онлайн-чатом із місцевою службою підтримки Epson. Повний перелік телефонних номерів і контактних даних знаходиться тут.