EcoTank для бізнесу

Друкуйте більше
Друкуйте швидше
Друкуйте дешевше

СЕРІЯ ECOTANK ДЛЯ БІЗНЕСУ

Перейдіть на друк без тонера

Усi переваги монохромного лазерного друку з привабливою цiною Epson EcoTank

Функції, відповідні лазерним принтерам

Переваги з погляду економії

Розроблений для бізнесу

Принтери EcoTank для бізнесу ідеально підійдуть для невеликого офісу. Розроблені для динамічного середовища, вони забезпечують ультрашвидкий кольоровий друк з низькою вартістю сторінки, а також мають контейнери для чорнил великої ємності, завдяки чому більше не потрібно часто міняти картриджі з тонером.

Низька експлуатаційна вартість

Друк більше як 350 сторінок усього за £1⁵

Проста технологія та мінімум зусиль
Швидкий друк бізнес-якості формату до A3+
Швидка й ефективна робота — перша сторінка готова вже за 5,5 секунди⁴
PrecisionCore™ Технологія без нагрівання

Друкуйте 7500 монохромних сторінок і 6000 кольорових сторінок з пляшками змінного чорнила⁶

Як це працює?

Принтер EcoTank докорінно відрізняється від більшості принтерів: його обладнано великим контейнером для чорнил, у який чорнило доливають з пляшок, замість використання картриджів.

Долитого чорнила вистачить на 7500 сторінок6, тобто користувач збереже і кошти, і час, оскільки не потрібно часто змінювати тонер. Принтер просто налаштувати, доливати чорнило легко завдяки системі блокування й заповнення. Пристрій надійно працює, друкуючи сторінку за сторінкою з якістю, суміжною з діловою документацією.

Перегляньте відео та переконайтесь у простоті використання.

Переглянути повне відео

Який принтер економніший?

Виконайте випробування EcoTank — це простіше простого

  1. Виберіть модель принтера Epson EcoTank та порівняйте її характеристики з двадцяткою лідерів продажу.

  2. Укажіть, скільки сторінок на місяць ви зазвичай друкуєте і скільки років плануєте використовувати принтер.

  3. Натисніть «Розрахувати»

Друк з мобільних пристроїв і не тільки

Лінійка багатофункційних принтерів EcoTank для бізнесу виробництва «Epson» дає змогу швидко й просто друкувати з мобільних пристроїв

Друкувати з EcoTank легко з мобільних пристроїв, планшетів і ноутбуків. Завдяки підтримці Wi-Fi і Wi-Fi Direct можна надсилати документи зі смартпристроїв за допомогою застосунку Epson iPrint⁸.

Познайомтеся з модельним рядом

Створюємо майбутнє з технологією без нагрівання

Підвищуйте продуктивність і зменшуйте вплив на довкілля, не погоджуючись на жодні компроміси.

Оберіть необхідний EcoTank під ваші потреби

1Визначено за стандартом ISO/IEC 24734 і демонструє середній показник ESAT (очікувана максимальна продуктивність) з категорії офісних тестувань для одностороннього друку за замовчуванням.

2Щоб дізнатися більше про гарантії, перейдіть на сторінку виробу на локальному сайті «Epson».

3ET-5800/50: Економія за 3 роки друку однакової кількості сторінок (750 сторінок на місяць) з використанням пляшок чорнил у комплекті до принтерів Epson EcoTank та з урахуванням вартості апаратного забезпечення. Порівняння з роздрібною ціною на апаратне забезпечення Epson EcoTank ET-5800/50 та середньою вартістю апаратного забезпечення з-поміж 10 найпопулярніших кольорових лазерних багатофункційних пристроїв формату A4 в сегменті 1—30 ст/хв.
ET-16600/50: Економія за 3 роки друку однакової кількості сторінок (2000 сторінок на місяць) з використанням пляшок чорнил у комплекті до принтерів Epson EcoTank та з урахуванням вартості апаратного забезпечення. Порівняння з роздрібною ціною на апаратне забезпечення Epson EcoTank ET-16600/50 та середньою вартістю апаратного забезпечення з-поміж 10 найпопулярніших кольорових струменевих багатофункціональних пристроїв формату A3 в сегменті 11—44 ст/хв.

4Метод вимірювання часу на друк першої сторінки (FPOT): випробування в офісній категорії за ISO / IEC17629, формат паперу A4. Один за одним друкують набір файлів формату Microsoft Word, Microsoft Excel і PDF (по 4 сторінки кожного). Вимірювання стосується середнього часу виходу з принтера першої з чотирьох сторінок одностороннього друку. Вимірювання починається, коли натискають на кнопку «Друк», і закінчується з виходом з принтера першої сторінки.

5Кількість друкованих сторінок залежить від найвищої вартості сторінки (НВС) при заповненні принтера чорнилом з пляшок Epson 113. НВС розраховується на основі загальної сукупної роздрібної ціни пляшок з блакитним, пурпурним та жовтим чорнилом для друку кольорових сторінок чи роздрібної ціни на пляшку чорного чорнила для друку монохромних сторінок, розділеної на кількість надрукованих сторінок. Коригування роздрібної ціни від червня 2020 року.

6Зазначений вихід сторінок отримано екстраполяцією результатів симуляції друку тестових зразків з ISO / IEC 24712 або 29103 на основі оригінальної методології «Epson». Зазначені результати НЕ базуються на стандарті ISO / IEC 24711 або 29102. Вказані величини виходу сторінок можуть варіюватися залежно від характеру зображень, що друкуються, типу паперу, що використовується, частоти друку і умов довкілля, таких як температура. Під час початкового налаштування принтера певна кількість чорнил йде на заповнення форсунок друкувальної голівки, тож вихід з комплектного набору чорнил буде нижчим.

7Порівняння споживання електроенергії, що витрачається на копіювання на моделі Epson ET-5800/50, відносно 10 найпопулярніших кольорових лазерних багатофункціональних пристроїв формату A4 в сегменті 1—30 ст/хв.

8Потребує наявності бездротового з’єднання з мережею Інтернет. Для отримання додаткової інформації, зокрема про підтримку мов і пристроїв, відвідайте сторіку www.epsonconnect.eu