ЕкоНомний
ЕкоЛогічний
Це - EcoTank

Наднизька вартість друку
Монохромні принтери EcoTank — чемпіони з економії, адже забезпечують неперевершену, на 90 % нижчу, собівартість друку сторінки проти моделей конкурентів

Монохромні принтери EcoTank

Продавши понад 70 мільйонів пристроїв по всьому світу7, компанія «Epson» стала виробником № 1

принтерів з резервуаром для чорнил на Близькому Сході та в Африці.

Об’єм чорнил еквівалентний 5 лазерним тонер-картриджам²

Модель EcoTank має великий резервуар для чорнил, який можна поповнювати чорнилом з пляшок у комплекті. Від початку у вас є достатньо чорнил для друку тисяч сторінок — а це економія і грошей, і часу, оскільки не доведеться часто замінювати тонер.

Усі функції монохромного лазерного друку з перевагами економії Epson EcoTank

Функції, відповідні лазерним принтерам

Переваги з погляду економії

Підрахуйте, скільки ви можете заощадити за допомогою принтерів Epson EcoTank

  1. Оберіть монохромну модель Epson EcoTank та порівняйте її з одним із 20 найпопулярніших принтерів

  2. Вкажіть, скільки сторінок ви ймовірно будете друкувати на місяць і скільки років ви ймовірно використовуватимете принтер.

  3. Натисніть «Обчислити»

Познайомтеся з модельним рядом

Створюємо майбутнє з технологією без нагрівання

Підвищуйте продуктивність і зменшуйте вплив на довкілля, не погоджуючись на жодні компроміси.

Оберіть необхідний EcoTank під ваші потреби

1 За підрахунками «Epson», економія на друці сторінки, як порівняти з середньою вартістю друку на моделі серії EcoTank «110» з малою пляшкою для чорнил та оригінальними витратними матеріалами з-поміж 5 найпопулярніших на ринку картриджів у швидкісному сегменті однофункційних монохромних лазерних принтерів, — 1—20 сторінок за хвилину на Близькому Сході та в Африці («IDC, Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker», поставки 2019 року, публікація за 1-й квартал 2020 року). Вартість друку сторінки розраховано шляхом ділення прибутку з продажу відповідної пляшки / картриджа на загальний прибуток з продажу товарів на Близькому Сході та в Африці («IDC, Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker», поставки 2019 року, публікація за 2-ге півріччя 2019 року). Долари США конвертовано в місцеву валюту за ставкою спотової угоди з іноземною валютою (дані сайту XE.COM за 07.08.2020).

2 Згідно з розрахунками «Epson», середня кількість тонер-картриджів, потрібна для друку однакової кількості сторінок, як ресурс пляшки чорнил Epson Mono EcoTank. Порівняння середнього ресурсу (друк сторінок A4 за стандартом ISO/IEC 19752) пляшки чорнил для EcoTank «110» та ресурсу оригінальних витратних матеріалів («IDC, Hardcopy Peripherals Consumables Tracker», поставки 2019 року, публікація за 2-ге півріччя 2019 року), що продавалися й використовувалися з-поміж 10 найпопулярніших на ринку картриджів у швидкісному сегменті монохромних лазерних принтерів, — 1—20 сторінок за хвилину на Близькому Сході та в Африці («IDC, Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker», поставки 2019 року, публікація за 1-й квартал 2020 року).

3 Середня кількість тонер-картриджів для друку кількості сторінок з використанням пляшок чорнил у комплекті монохромних моделей лінійки EcoTank. Порівняння базується на середньому ресурсі пляшки чорнила в комплекті для монохромної моделі лінійки EcoTank 2019 року та середньому ресурсі пляшки чорнила в комплекті та змінного оригінального тонера з-поміж 10 найпопулярніших на ринку картриджів (у швидкісній категорії до 20 сторінок за хвилину) на монохромних лазерних принтерах на Близькому Сході та в Африці в період з січня по грудень 2018 року за даними «IDC EMEA Hardcopy Tracker» (1-й квартал 2019 року). Ресурс оригінального тонера розрахований пропорційно до оригінального стандартного картриджа тонера і картриджа XL за даними «IDC EMEA HCP Consumables Tracker» (2-ге півріччя 2018 року) за однаковий період на ринках у Центральній та Східній Європі, на Близькому Сході та в Африці. Ресурс картриджа тонера згідно з даними на вебсайтах виробників.

4 Визначено за стандартом ISO / IEC 24734 і демонструє середній показник ESAT (очікувана максимальна продуктивність) з категорії офісних тестувань для одностороннього друку за замовчуванням.

5 Epson iPrint вимагає бездротового з’єднання та застосунку для друку від «Epson». Для роботи Epson Email Print і драйвера дистанційного друку необхідне з’єднання з мережею Інтернет.

6 Вартість за сторінку розраховується діленням вартості пляшки чорнила / тонер-картриджа на ресурс у сторінках. Порівняння вартості за сторінку базується на початковій вартості пляшок чорних чорнил Epson (серія 110) та середній вартості чорних тонер-картриджів оригінального виробництва з найдоступнішим ресурсом серед 77 % найпопулярніших моделей однофункційних монохромних лазерних принтерів формату A4 (швидкість друку менше за 20 ст/хв) у Чеській Республіці, Угорщині, Польщі, Туреччині в період з січня по грудень 2018 року за даними «IDC Worldwide Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker» за 4-й квартал 2018 року та «IDC EMEA Semiannual Consumables Tracker» за 2-ге півріччя 2018 року. Дані про ресурс лазерних тонер-картриджів конкурентів взято з вебсайтів виробників.

7 На основі сукупного продажу принтерів з резервуаром для чорнил марки «Epson» з 2010 по 2020 роки з використанням внутрішніх даних «Epson» про відвантаження. «IDC, Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker», поставки з 2010 по 2020 роки, публікація за 1-й квартал 2020 року.