Суперультракороткофокусний проєктор 4K PRO-UHD

Перетворіть свій дім на кінотеатр незалежно від розміру кімнати

EH-LS800

Чудова заміна телевізору завдяки:

 • Суперультракороткофокусності

  Можливості розміщення поруч зі стіною
 • Android TV™

  Можливості потокового передавання, трансляції та розумного керування

 • Звуку від Yamaha

  Можливості отримання відмінного повного аудіо або візуального враження.
  Незалежності від зовнішніх динаміків

 • 4K PRO-UHD

  Можливості чіткого зображення у форматі 4K

 • Лазерному джерелу світла

  Надійному джерелу світла і високій якості зображення

Проєктуйте зображення розміром до 150 дюймів з суперультракороткофокусним об’єктивом

Суперультракороткофокусний об’єктив Epson дає змогу розмістити проєктор EH-LS800 близько до стіни та проєктувати зображення розміром до 150 дюймів, створюючи ефект присутності завдяки акустичній системі Yamaha, що забезпечує приголомшливе 3D звукове оточення.

.

Чудова якість зображення 4K HDR10

Завдяки чудовому чіпу обробки зображення, EH-LS800 може досягти високої яскравості 4 000 люмен і контрастності 2 500 000:1. Цей проектор з роздільною здатністю 4K PRO-UHD1, HDR10 забезпечує реалістичну передачу контенту і деталізацію тіней. Технологія 3LCD від Epson означає, що її проектори мають до трьох разів яскравіші кольори, ніж аналогічні 1-чипові DLP-проектори2.

Звук від Yamaha забезпечує дивовижні аудіовраження

Оснащений 2.1-канальною системою динаміків. Унікальна технологія FR-Port™, технологія DSP і AudioEngine™ від компанії Yamaha забезпечують звук з ефектом присутності та приємні аудіовраження навіть без зовнішніх динаміків.

Налаштувати проєктор як ніколи просто завдяки програмі Epson Setting Assistant.

Під час налаштування проєктора можна завантажити програму на смартфон за допомогою QR-коду, що з'являється на екрані проєктора. Програму можна використовувати для легшого налаштування проєктора з використанням екрану або без нього.

Один проєктор
Необмежені розвагиСпростіть для себе процесс отримання розваг за допомогою Android TV™.
Відкрийте для себе понад 400 000 фільмів і серіалів в одному місці. Налаштуйте Google для керування проєктором за допомогою голосу. А завдяки вбудованій технології Chromecast built-in™ ви зможете легко передавати свої фотографії, відео й музику із пристроїв на проєктор.

Чудово підходить для ігор

Відчуйте себе частиною гри за допомогою цього суперстильного і доступного проєктора 4K PRO-UHD1, який може відтворювати зображення розміром до 150 дюймів при розміщенні близько до стіни. Крім того, наш новий ігровий режим має затримку вводу менше 20 мс3, забезпечуючи першокласне враження від гри.

Насолоджуйтесь ще більшими перевагами, ніж просто перегляд фільмів

Батьки можуть допомогти своїм дітям зробити навчання цікавішим завдяки великому екрану. Ви можете займатися фізичними вправами, занурюючись у сюжети на ваш вибір. Навіть коли ви активно не переглядаете контент, ви можете використовувати проєктор, щоб прикрасити кімнату і створити особливий простір із зображенням на ваш вибір.

Більше причин для покупки

Загальний огляд всіх підключень

Система електропостачання
Вихід постійного струму (2,0 А)
Навушники
USB-A
HDMI 2 ( ARC )
HDMI 1
Оптичний вихід
USB-A
HDMI 3 (для ігор)

Простий та акуратний дизайн, що нагадує меблі, ідеально вписується у життєвий простір

Верхня панель закріплена на симетричному корпусі, а для передньої частини використано тканину. Роз'єми приховані для забезпечення акуратного вигляду. Дизайн, що нагадує меблі, дозволяє проєктору ідеально вписуватися в інтер’єр і надає йому просту елегантність в якості центрального елемента будь-якої кімнати.

Лінійка продукції

1 Технологія покращення 4K зсуває кожен піксель у діагональному напрямку, подвоюючи роздільну здатність Full HD.

2 Яскравість кольорів у найяскравішому режимі, виміряна у незалежній лабораторії за стандартом IDMS 15.4. Яскравість кольорів буде змінюватися в залежності від умов використання. Найпопулярніші у продажі 3LCD-проєктори Epson у порівнянні з 1-чіповими DLP-проєкторами в продажах NPD за період із жовтня 2019 року по вересень 2020 року.

3 Не існує офіційного стандарту вимірювання затримки вводу, і це вимірювання здійснюється на основі методу, встановленого Epson. Зверніть увагу, що кожен виробник вимірює затримку вводу незалежно відповідно до власних методів, тому рекомендується використовувати це як довідкову інформацію. Затримка вводу проєктора відрізняється залежно від різниці між вхідними сигналами, умовами налаштування тощо