Економний

Екологічний

EcoTank

Заощаджуйте з безкартриджними принтерами Epson EcoTank, завдяки великому ресурсу чорнил у комплекті поставки
Знизьте вуглецевий слід завдяки технології без нагріву Heat Free1

ECOTANK SERIES

Компанія Epson першою винайшла безкартриджні друючі струменеві пристрої, безперервно модернізує та успішно постачає іх на ринок України вже більше ніж 10 років. Продажі компанії в усьому світі становлять понад 80 мільйонів одиниць2.

Рекомендуємо принтери EcoTank

Принтер EcoTank без картриджів з резервуаром для чорнил дозволяє надрукувати тисячі сторінок, перш ніж резервуари потрібно буде заправити.

У принтерах EcoTank використовується технологія Heat-Free, яка забезпечує більшу вигоду для споживачів у порівнянні з лазерними та тепловими струменевими принтерами.

Що таке EcoTank?

Принтер EcoTank кардинально відрізняється від більшості принтерів: замість картриджів він оснащений великими резервуарами для чорнил, які заповнюються чорнилами з контейнерів, що входять до комплекту постачання. Із самого початку у вас буде достатньо чорнил для друку до 14 000 сторінок3, а це означає, що ви економите гроші та час, оскільки ви не ��удете часто замінювати картриджі. Просте налаштування і надійна заправка, що не викликає проблем, дозволяють друкувати сторінку за сторінкою.

Перегляньте повне відео

Друк без картриджів.

У 25 разів вигідніше картриджних пристроїв!4

Комплект поставки будь-якого принтера та МФУ Epson серії Epson Ecotank включає набір повнорозмірних контейнерів із чорнилом.
Залежно від моделі пристрою чорнил вистачить на друк:
14 000 чорно-білих та 11 200 кольорових сторінок5 для офісних пристроїв серії Epson EcoTank L61XX
4 500 чорно-білих та 7 500 кольорових сторінок6 для домашніх пристроїв серії Epson EcoTank L31XX
2 300 фотографій7 формату 10х15 для фотопринтерів та МФУ серії Epson EcoTank L8XXХ.

Економія з EcoTank

Заощаджуйте кошти завдяки великому ресурсу стартового комплекту контейнерів з чорнилами та меншій кількості витратних матеріалів, що буде затребувана за весь термін служби струменевого принтера у порівнянні з лазерним

Заощаджуйте енергію та знизьте вуглецевий слід завдяки технології без нагріву Heat Free

Чому варто обрати EcoTank

Лінійка продукції

Друк для дому та малого офісу

Легко друкуйте, скануйте або копіюйте за допомогою принтерів EcoTank для дому.

Кольоровий друк для бізнесу

Ефективно виконуйте завдання за допомогою цих моделей EcoTank для бізнесу.

Монохромний друк для бізнесу

За допомогою монохромних принтерів EcoTank ви можете заощадити до 50% на друку протягом трьох років порівняно з монохромними лазерними принтерами.

Фотодрук

Створюйте неперевершені глянцеві фотографії та насолоджуйтеся насиченими яскравими кольорами.

Друк з мобільних пристроїв і не тільки

Завдяки широкому асортименту компактних універсальних принтерів Epson з підтримкою Wi-Fi друк з мобільних пристроїв може бути швидким і легким. Більше немає потреби бути «прив’язаними» до столу: надсилайте елементи для друку з планшета або смартфона за допомогою Wi-Fi і різних безкоштовних програм для мобільного друку.

Перегляньте відео

Формування майбутнього за допомогою технології без нагрівання

Підвищуйте продуктивність і зменшуйте вплив на навколишнє середовище без жодних компромісів.

Оберіть необхідний EcoTank під ваші потреби

1 Про технологію Heat Free дивіться на сайті: https://www.epson.ua/heat-free-technology#

2 Сукупні продажі принтерів з резервуарами для чорнил Epson у період 2010 - 2022 рр. на основі внутрішніх даних Epson щодо поставок.

3 Дані про ресурс двох наборів контейнерів Epson, що йдуть у компекті з пристроями L61XX серії. Дані базуються на вимірюваннях, зроблених за методологією компанії Epson з використанням тестових зразків друку стандарту ISO/IEC 19752. Дані про ресурс не базуються на стандарті ISO/IEC24711. Дані можуть значно відрізнятися залежно від друкованих зображень, параметрів друку, типу паперу, частоти використання, вологості та температури друку.

4 Порівняння об'єму та рекомендованої вартості чорнильних контейнерів для пристроїв серії Epson Ecotank з об'ємом та рекомендованою вартістю картриджів Epson стандартної ємності.

5 Дані про ресурс двох наборів контейнерів Epson, що йдуть у компекті з пристроями L61XX серії. Дані базуються на вимірюваннях, зроблених за методологією компанії Epson з використанням тестових зразків друку стандарту ISO/IEC 19752. Дані про ресурс не базуються на стандарті ISO/IEC24711. Дані можуть значно відрізнятися залежно від друкованих зображень, параметрів друку, типу паперу, частоти використання, вологості та температури друку.

6 Дані про ресурс двох наборів контейнерів Epson, що йдуть у компекті з пристроями Epson L31XX серії. Дані про ресурс засновані на вимірюваннях, зроблених за методологією компанії Epson з використанням тестових зразків друку стандарту ISO/IEC 19752 без урахування чорнил, необхідних для початкового прокачування пристрою. Інформація про ресурс не базується на стандарті ISO/IEC24711. Дані можуть значно відрізнятися залежно від друкованих зображень, параметрів друку, типу паперу, частоти використання, вологості та температури друку.

7 Дані про ресурс двох наборів контейнерів Epson, що йдуть у компекті з пристроями Epson L8XXХ серії. Дані про ресурс засновані на розрахунку загального ресурсу п'яти кольорових контейнерів Epson (блакитний, пурпурний, жовтий, світло-блакитний та світло-пурпурний). Ресурс чорного контейнера розраховувався окремо. Дані про ресурс контейнерів Epson наведено відповідно до вимірювань, зроблених за методологією компанії Epson, заснованої на стандарті ISO/IEC FDIS29102 з використанням тестових зразків друку стандарту ISO/IEC FDIS29103. Дані можуть значно відрізнятися залежно від друкованих зображень, параметрів друку, типу паперу, частоти використання, вологості та температури друку.

8 Вказано значення гарантійного терміну для моделі Epson M15180. Для всіх інших моделей гарантійний термін може становити інший період. Дізнатися про гарантійній термін для всіх інших моделей ви можете у описі та характеристиках пристроїв на сайті www.epson.ua