Забезпечте дивовижні враження від перегляду у форматі 4K UHD завдяки вдосконаленій технології зсуву пікселів і покращеної роздільної здатності1.

4K PRO-UHD¹

Що таке 4K PRO-UHD¹?

Epson 4K PRO-UHD1 — це не просто стандарт роздільної здатності. Він охоплює всі фактори, ��о впливають на якість зображення, включно з кольоровою та білою яскравістю, контрастністю, HDR10, обробкою кольорів, а також можливістю приймання, обробки та проєктування контенту у форматі 4K. Як наслідок, зображення мають більш реалістичний вигляд і роздільну здатність, що перевищує Full HD.

Технологія покращення 4K

Отримуйте контент у форматі 4K UHD і покращуйте контент у інших форматах до рівня 4K, щоб створювати дивовижно реалістичні зображення з роздільною здатністю, що перевищує Full HD, завдяки зсуву кожного пікселя за діагоналлю на 0,5 пікселя для подвоєння роздільної здатності.

Роздільна здатність Full HD подвоюється з 1920 х 1080 до 4K 3840 х 2160.

Технологія 3LCD2

Широкий динамічний діапазон HDR10

Широкий динамічний діапазон надає зображенням більшої глибини та допомагає роздивитися деталі, які раніше були недоступні оку. HDR збагачує кольори, роблячи зображення більш природними та водночас насиченими і, зрештою, створює ефект повного занурення.

100 % яскравість кольорів

Коли яскравість кольорів нижча, вони можуть здаватися тьмяними та розмитими. Простіше кажучи, тьмяні кольори можуть зробити все зображення неживим.

Вони також можуть зробити деталі нерозбірливими, через що ви втратите інтерес до того, що відбувається на екрані. Хоч це й не завадить вам у темному кінотеатрі, але у звичайній вітальні може стати справжньою проблемою.

Проєктори Epson демонструють яскраве зображення навіть із природним денним освітленням завдяки рівномірній світловіддачі білого та кольорового світла3.

 

L*a*b* Надширока кольорова гама

Кольорова гама — це палітра кольорів, яку відтворює певна технологія або процес.

Надширока гама кольорів L*a*b* відображає широкий діапазон реалістичних кольорів для більш насиченого та реалістичного відображення.

Насичена контрастність чорного

Висока контрастність 2 500 000:1 забезпечує оптимальну картинку з чіткими тінями та глибокими відтінками чорного.

 

Відкрий для себе діапазон

1 Технологія покращення 4K зміщує кожен піксель за діагоналлю для подвоєння роздільної здатності Full HD. Роздільна здатність Full HD у режимі 3D.

2 Для отримання додаткової інформації відвідайте вебсайт www.3lcd.com.

3 Кольорова яскравість (кольорова світловіддача) у найяскравішому режимі, виміряна сторонньою лабораторією відповідно до стандарту IDMS 15.4. Кольорова яскравість залежить від умов використання. Найпопулярніші 3LCD-проєктори Epson порівняно з найпопулярнішими 1-чіповими DLP-проєкторами на основі даних продажів NPD за період з травня 2017 року по квітень 2018 року. Для отримання додаткової інформації відвідайте вебсайт www.epson.eu/CLO.