ТЕХНОЛОГІЯ MICRO PIEZO

Для надійного, швидкого та якісного друку важливо знати про друкуючу голівку — серце друкуючих пристроїв.

Технологія Micro Piezo

Покращені друкуючі голівки для поточних і майбутніх потреб

Для того щоб прийняти зважене рішення під час вибору принтера, необхідно розуміти, який тип друкуючої голівки використовується. Є два основні типи технології друкуючої голівки — з використанням нагрівання або п’єзоелемента. У всіх принтерах Epson використовується п’єзоелемент. Ми вважаємо, що він забезпечує найкращі робочі характеристики.

У 1993 році технологія Micro Piezo стала не лише новітньою розробкою, яка заклала підґрунтя для комерційного просування струменевих принтерів із друкуючою голівкою Epson, а й кинула виклик іншим великим всесвітньо відомим компаніям друкарської галузі. Технологія Micro Piezo, унікальна розробка Epson, забезпечує чудову якість друку. За оцінками наших конкурентів, їй досі немає рівних.

І це не просто слова, зараз ми покажемо вам, що так вирізняє її з-поміж інших.

Технічні особливості

Чи знаєте ви?

Чудові можливості нашої технології Micro Piezo ��а реальному прикладі.

Найдрібніші деталі

Визначити одну окрему краплю чорнил (1,5 пл) на великій світлині (12,7 x 8,9 см) так само складно, як знайти контактну лінзу на футбольному полі (площею близько 10 000 м²)! Ці дрібні деталі дають змогу створювати дуже реалістичні світлини з фантастичним діапазоном тонів і переходів.

Точний контроль

Уявіть, що крапля чорнила (1,5 пл) — це вільний удар, пробитий з відстані 15 метрів. Чи можете ви сфотографувати гравця, який намагається поцілити в точку всередині цієї цілі — розмір власне м’яча? І влучити в цю точку майже зі 100-відсотковою точністю, — і щосекунди робити 40 000 успішних вільних ударів! Друкуючі голівки Micro Piezo є точними та швидкими, непродуктивні витрати чорнил при цьому мінімальні, а відбитки виходять контрастними й чіткими.


Чудова продуктивність

Якби крапля чорнил (1,5 пл) була розміром із футбольний м’яч, а чорнила виштовхувалися �� друкуючої голівки крізь 90 сопел на один колір, то стадіон «Вемблі» був би заповнений футбольними м’ячами приблизно за одну секунду! Ось як швидко працюють друкуючі голівки Micro Piezo.


Технологія друкуючих голівок нового покоління

Новітня технологія друку PrecisionCore від Epson використовує революційний друкуючий чип високої щільності для створення до 40 мільйонів точних точок.

Друк не лише на папері

Інноваційна технологія Micro Piezo від Epson забезпечує гнучкість для роботи в різних прикладних областях. Вона дозволяє друкувати в чудовому кольорі, у відтінках чорного й білого, на різному папері, а також знаходить промислове застосування. Це, зокрема, друк на тканині, виготовлення кольорових фільтрів і нанесення шаблонів на електронні друковані плати.

Формування майбутнього друку за допомогою технології без нагрівання

Перехід від лазерних принтерів до принтерів без нагрівання допомагає зменшити використання енергії та вплив на навколишнє середовище від друку.