Виготовлення фотографій

Високоякісний безпечний друк із підвищеною продуктивністю

44-дюймовий принтер SureColor SC-P8500D — це ідеальний варіант для центрів виготовлення плакатів і копіювальних центрів із великими обсягами друку, які пропонують друк фотографій у великих форматах. Цей принтер розроблено для користувачів, які цінують яскравий друк із високою якістю зображення, низьку експлуатаційну вартість, високу швидкість виробництва та просте використання. Компактний принтер SC-P8500D також ідеально підходить для комерційних виробництв з обмеженим простором.

Головні особливості

Контролюйте рівень виробництва в режимі реального часу

За допомогою веб-браузера Epson Cloud Solution PORT зі спеціальним застосунком для смартфона та планшета ви можете перевірити статус своєї групи принтерів і керувати ними будь-коли й будь-де.

Програмне забезпечення Production Monitor надає чітку, просту в розумінні графічну інформацію, яка дозволяє швидко побачити, як працює кожен принтер у вашій групі принтерів. Завдяки доступності докладних даних ви зможете легко аналізувати продуктивність і з будь-якого місця щодня отримувати чіткі операційні звіти для підтримки високої продуктивності та ефективності, а також для дистанційного пошуку та усунення несправностей.

Готові дізнатися більше?

Зверніться до однієї з наших команд, щоби дізнатися, як можна скоротити витрати та працювати ефективніше