АКЦІЯ: EPSON ECOTANK З ПОДАРУНКОМ КУПУЙ – ЕКОНОМІЧНО, ЕКОЛОГІЧНО ДРУКУЙ!

В період з 15 серпня по 31 жовтня 2023 року при купівлі безкартриджних принтерів або БФП Epson EcoTank зі списку моделей нижче ви отримаєте в подарунок 550 балів (в еквіваленті 550 грн) які зможете витратити на продукти, заправку авто, інші послуги або товари або обрати інший подарунок в залежності від обраної роздрібної мережі для покупки Epson1.

Epson EcoTank популярні – вже продано більше 80 млн пристроїв у всьому світі!

Високий ресурс стартового комплекту чорнил . Стартового комплекту чорнил вистачить на тисячі сторінок залежно від моделі та умов друку. Детальніше про ресурс дізнайтеся в описі кожної моделі Epson EcoTank на сайті epson.ua.

Технологія холодного друку Epson Heat-Free знизить вуглецевий слід:

  • Швидкий вихід першої сторінки

    Принтери не витрачають час на прогрів при вмиканні або виходу з режиму очікування і відразу приступають до друку;

  • Довговічна друкуюча голівка

    На відміну від інших технологій, що використовують нагрівання, Epson Heat-Free не піддає друкувальну голівку впливу високих температур;

  • Низьке енергоспоживання

    Для друку домашньому принтеру достатньо всього 8 - 25 Ватт напруги в залежності від моделі.

ЯК ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ В АКЦІЇ:

Для нарахування акційних балів через чат-бот:

Реєстрація пристрою здійснюється за обов’язкового завантаження фотографії фіскального чека та серійного номеру придбаного пристрою під час акції та надання повної інформації про куплений пристрій згідно анкетування в Viber Chat Bot. Товарні накладні, виписки, електронні нефіскальні чеки чи інші документи не приймаються.

За умови успішної реєстрації через 15 днів після дати реєстрації покупки, починаючи від 15 вересня 2023, в Viber Chat Bot буде нараховано 550 бонусних балів. Бонусні бали слід обміняти на товари чи послуги до 25 листопада 2023. Після цієї дати усі нараховані бонусні бали будуть анульовано.

Ви побачите нараховані бали натиснувши кнопку «Каталог винагород». У каталозі ви зможете перерахувати бонусні бали на обрану компанію - продавця послуг або товарів, а витратити бали (в еквіваленті 1 бал = 1 грн) слід безпосередньо в цій мережі при розрахунку на касі попередивши продавця, що ви хочете обміняти електронні бали на послуги або товари роздрібної мережі. Повний перелік компаній-провайдерів послуг або товарів дивіться у каталозі винагород у Viber Chat Bot.

Акція спрямована тільки на фізичних осіб. За період акції допускається тільки одна реєстрація купленого друкуючого пристрою на одну фізичну особу.

У разі питань щодо працездатності чат-бота, просимо звертатися за телефоном гарячої лінії +38 044 500 87 61. Інші питання за цим телефоном не розглядаються.

Стосовно питань зарахування бонусних балів після успішної реєстрації і виконання всіх умов акції, просимо звертатися в чат Viber за телефоном +38 097 538 00 80. Інші питання за цим телефоном не розглядаються. Якщо умови реєстрації не виконані, бонусні бали нараховані не будуть без попередження учасника акції.

Кількість подарунків обмежена і акція може бути закінчена раніше 31 жовтня 2023 року та подарунок може бути змінений у межах акції без додаткового попередження покупців.

Купуйте акційне обладнання у авторизованих партнерів Epson – учасників акції:

Назва компаніїВеб-сайтТелефон
Брейнwww.brain.com.ua0 800 216 800
Ельдорадоwww.eldorado.ua0 800 217 643
Епіцентр Кwww.epicentrk.ua0 800 20 27 27
Комфіwww.comfy.ua0 800 303 505
Мойоwww.moyo.ua0 800 507 800
Фокстротwww.foxtrot.com.ua0 800 300 353
IT BOXwww.itbox.ua0 800 213 800

Уточнюйте інформацію про інші види подарунків, умови акції та перелік акційних моделей у авторизованих партнерів Epson:

Назва компаніїВеб-сайтТелефон
KTCwww.ktc.ua0 800 210 484
Розеткаwww.rozetka.com.uaне надається

¹ Організатор і виконавець акції: СУСПІЛЬСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “СОФТЛАЙН МОБІЛЬНІ СИСТЕМИ”, Розташування: 02160, м.Київ, Дніпровський район, пр. Возз’єднання, будинок 15, офіс 404 Б.

2 Залежно від моделі. Дані про ресурс контейнерів Epson засновані на вимірюваннях, зроблених за методологією компанії Epson з використанням тестових зразків друку стандарту ISO/IEC 19752. Дані про ресурс не базуються на стандарті ISO/IEC24711. Дані можуть відрізнятися залежно від типу друкованих зображень, параметрів друку, типу паперу, частоти використання, вологості та температури приміщення, де виконується друк.