Роботи

Наші роботи виконують укладання на піддони, розпилювання, подрібнення, свердління, шліфування, збирання, переміщення та будівництво в комплексі. Вони працюють точно та із приголомшливою швидкістю в усіх цих і багатьох інших сферах застосувань, і часто до 24 годин на день. Наш асортимент продукції включає один із найпоширеніших модельних діапазонів SCARA у світі, 6-осьові роботи, контролери та програмне забезпечення.

Automation is easy

Robotics solutions operate in factories all over the world in many different applications including production, quality control, transportation, recycling, cleaning and maintenance. Automation benefits all types and sizes of business to improve productivity, energy and resource utilisation, and Epson’s entry-level SCARA robots and compact 6-axis VT6 models make the entry price for robotics more accessible than ever.

Taking the first step on any automation journey can be a daunting task. Download our guide as we walk you through the what, how, where and why and support you in making informed decisions to build the case for automation in your business.

Watch the videos below and learn more about how easy automation is

Рекомендовані продукти

КОМПАКТНІСТЬ. ЕФЕКТИВНІСТЬ.

Наш найкомпактніший шестиосьовий робот, який забезпечує максимальну ефективність за найменших розмірів. Він також надзвичайно маневрений завдяки направленій всередину другій осі.

ПРОСТОТА. РОЗУМ.

Роботи серії LS від Epson успішно застосовуються у сферах, які раніше обслуговувалися лише дуже лінійними системами або іншими менш гнучкими роботами.

Застосування

Продукти

Сучасні автоматизовані рішення повинні відповідати декільком простим вимогам — вони мають бути якомога швидшими, меншими, недорогими. Epson може запропонувати широкий вибір промислових роботів із високою швидкістю та точністю.

Забронюйте віртуальний тур

ЦЕНТР РОЗРОБКИ ПРОМИСЛОВИХ РІШЕНЬ+ EPSON

Відкрийте для себе наш асортимент нових економічних рішень для автоматизації. Забронюйте візит для вашої особистої або групової екскурсії комбінованим виставковим залом Epson.

Обслуговування та підтримка

Як ефективно інтегрувати автоматизовану систему в наявне виробництво? Як оптимізувати час циклу? Як інтегрувати роботизовані програми у зовнішнє програмне забезпечення? Наші спеціалісти із застосування допоможуть вам на етапі керування і реалізації проєкту.

Від керування проєктом до його реалізації

Незалежно від того, чи то вам потрібен місцевий центр обслуговування для наявної роботизованої установки Epson, чи ви хочете створити повністю нову установку або інтегрувати роботів Epson у наявну інсталяцію, чи просто знайти спосіб скористатися всіма перевагами своїх роботів і контролерів, наші висококваліфіковані експерти завжди вам допоможуть.

Технічна підтримка
Телефон: +49 (0) 211 5422 9009

Дослідження можливості реалізації

Замість теоретичних імітацій, ми можемо створювати циклічні випробування за допомогою наявних фізичних роботів. Ці дослідження пропонують багато переваг: ви отримуєте оптимальну конфігурацію робота, найкраще можливе місце для встановлення та точний час циклів перед придбанням. Це забезпечує максимально ефективне планування та безпеку проєкту.

Виробництво без перерв

Гаряча лінія, служба ремонту на місці, концепції огляду й індивідуального технічного обслуговування, а також комплекти запасних частин, створені відповідно до ваших індивідуальних вимог — це лише кілька прикладів, які демонструють, що ми робимо все можливе, аби забезпечити безперебійну роботу вашого виробництва.

Гаряча лінія та постачання запасних частин

Зберігання власних запасних частин під рукою може призвести до значних витрат на зберігання. Ми забезпечуємо систему керування запасними частинами, яка надає вам доступ до всіх необхідних вам вузлів та елементів. Усі запчастини поставляються в короткий термін із нашого центрального складу в м. Меербуш.

Телефон: +49 (0) 211 5422 9009

Профілактичне обслуговування

Незалежно від того, який договір про обслуговування ви уклали (чи то стандартний, чи то індивідуальний), із профілактичним обслуговуванням ви збільшите термін служби системи, звівши при цьому ризик простою до мінімуму. Ми раді допомогти вам у створенні ефективного плану обслуговування.

Послуги з ремонту

Наші роботизовані системи добре відомі своєю відмінною надійністю. Якщо пошкодження було спричинено нещасним випадком або якщо критично важливі деталі необхідно замінити через тисячі годин експлуатації, наші інженери допоможуть вам телефоном або на місці.

Наш пріоритет — ваше рішення

У нашому Центрі розробки промислових рішень площею 500 м² у м. Меербуш ми та наші партнери представляємо ефективні рішення для найрізноманітнішого спектру промислових застосувань. Серед сфер застосування — широкоформатний друк, рішення для роздрібної торгівлі та автоматизація виробництва.

Відкрийте для себе повний асортимент наших роботів під час їхньої роботи. У виробничому модулі ви можете розробляти, імітувати та оптимізувати застосування засобів автоматизації за допомогою наших експертів. Модуль можна контролювати та об’єднувати в мережу за допомогою всіх стандартних промислових мереж. Крім того, доступні найсучасніші периферійні пристрої, такі як візуальні та конвеєрні системи відстеження.

Бажаєте призначити зустріч?

Просто зателефонуйте нам за номером:
+49 (0) 211 5422 9008

Або надішліть нам електронного листа на адресу:
info.rs@epson.de

Наші контакти

EPSON Deutschland GmbH

Robotic solutions
Schiessstr. 49
D-40549 Düsseldorf (Німеччина)

Телефон: +49 (0) 211 5422 9008
Факс: +49 (0) 2159 538 3170
Електронна пошта: info.rs@epson.de

Технічна підтримка й обслуговування:
Телефон: +49 (0) 211 5422 9009

Підтримка продажів і перед продажем:
Телефон: +49 (0) 211 5422 9007

Наші контакти

Місцеве обслуговування та підтримка

Epson співпрацює з дистриб’юторами для продажу й обслуговування роботів у багатьох європейських країнах.

Показано 5 з 23

Виберіть
 • Виберіть
 • Угорщина
 • Польща
 • Ізраїль
 • Швеція
 • Швейцарія
 • Словенія
 • Данія
 • Португалія
 • Німеччина
 • Франція
 • Туреччина
 • Ірландія
 • Бельгія
 • Об’єднані Арабські Емірати
 • Австрія
 • Чеська Республіка
 • Греція
 • Росія
 • Іспанія
 • Італія
 • Румунія
 • Велика Британія
 • Фінляндія

Показано 5 з 23

Готові дізнатися більше?

Зверніться до однієї з наших команд, щоби дізнатися, як можна скоротити витрати та працювати ефективніше