Рішення для завантаження та розвантаження

Роботи Epson можуть точно та надійно завантажувати та розвантажувати конвеєрні стрічки, системи піддонів, машини для лиття пластмаси під тиском і багато іншого.

Завантаження та розвантаження машин

Завантаження та розвантаження конвеєрних стрічок, систем піддонів, машин для лиття пластмаси під тиском або ливарних машин для лиття металу — це лише кілька прикладів завдань у цій сфері, які роботи Epson можуть виконувати точно та надійно. Виробничі модулі можна перетворити на автономні виробничі ділянки, наприклад повністю автоматизований процес машин для лиття під тиском, із видаленням, охолодженням і усуненням задирок за одну робочу послідовність.

Практичний приклад

Зменшення часу циклу до 30 секунд у компанії Zorn

Продукти

Сучасні автоматизовані рішення повинні відповідати декільком простим вимогам — вони мають бути якомога швидшими, меншими, недорогими. Epson може запропонувати широкий вибір промислових роботів із високою швидкістю та точністю.

Застосування

Готові дізнатися більше?

Зверніться до однієї з наших команд, щоби дізнатися, як можна скоротити витрати та працювати ефективніше

Забезпечте максимально ефективну роботу своєї виробничої лінії

Роботизовані системи від Epson: точні, швидкі та надійні

Наші роботи виконують укладання на піддони, розпилювання, подрібнення, свердління, шліфування, збирання, переміщення та будівництво в комплексі. Вони працюють точно та із приголомшливою швидкістю в усіх цих і багатьох інших сферах застосувань, і часто до 24 годин на день. Наш асортимент продукції включає один із найпоширеніших модельних діапазонів SCARA у світі, 6-осьові роботи, контролери та програмне забезпечення.