Рішення для розміщення та збирання

Роботи Epson відзначаються максимальною мобільністю та можуть щоразу точно збирати найменші компоненти.

Розміщення та збирання компонентів

Ручні операції під час розміщення та збирання компонентів можуть бути неефективними та незахищеними від помилок. Також відомо, що рухи руки людини є від природи дещо обмеженими. Завдяки оптимальному взаємозв’язку між віссю 1 і віссю 2 роботи Epson мають максимальну мобільність і можуть щоразу точно збирати найменші компоненти. Завдяки відмінній динаміці, високій силі вставлення та значенням жорсткості, а також відмінному коефіцієнту ваги конструкції/корисного навантаження, наші роботи ідеально підходять для завдань із розміщення та збирання компонентів. У той же час вони міцні, довговічні та дуже надійні за будь-яких умов.

Практичні приклади

Продукти

Сучасні автоматизовані рішення повинні відповідати декільком простим вимогам — вони мають бути якомога швидшими, меншими, недорогими. Epson може запропонувати широкий вибір промислових роботів із високою швидкістю та точністю.

Застосування

Готові дізнатися більше?

Зверніться до однієї з наших команд, щоби дізнатися, як можна скоротити витрати та працювати ефективніше

Забезпечте максимально ефективну роботу своєї виробничої лінії

Роботизовані системи від Epson: точні, швидкі та надійні

Наші роботи виконують укладання на піддони, розпилювання, подрібнення, свердління, шліфування, збирання, переміщення та будівництво в комплексі. Вони працюють точно та із приголомшливою швидкістю в усіх цих і багатьох інших сферах застосувань, і часто до 24 годин на день. Наш асортимент продукції включає один із найпоширеніших модельних діапазонів SCARA у світі, 6-осьові роботи, контролери та програмне забезпечення.