Рішення для тестування, вимірювання та контролю

За допомогою роботів Epson і потужній інтегрованій системі обробки зображень завдання, які вимагають точного запису, можна виконати з високою тактовою частотою.

Рішення для тестування, вимірювання та контролю

Контроль якості, пробний запуск перед серійним виробництвом, вимірювання даних — це ті області, де точне записування є надзвичайно важливим. За допомогою роботів Epson і потужній інтегрованій системі обробки зображень ці завдання можна виконати з високою тактовою частотою. Головний контролер RC620 на базі ПК можна розширити за допомогою додаткового обладнання для вимірювання та тестування, а також легко інтегрувати в системи розпізнавання зображень або датчики сили та моменту інших виробників. Якщо продукт відхиляється від значень допуску, встановлених за допомогою попередньо визначених параметрів, він відкидається як несправний.

Практичні приклади

Продукти

Сучасні автоматизовані рішення повинні відповідати декільком простим вимогам — вони мають бути якомога швидшими, меншими, недорогими. Epson може запропонувати широкий вибір промислових роботів із високою швидкістю та точністю.

Застосування

Готові дізнатися більше?

Зверніться до однієї з наших команд, щоби дізнатися, як можна скоротити витрати та працювати ефективніше

Забезпечте максимально ефективну роботу своєї виробничої лінії

Роботизовані системи від Epson: точні, швидкі та надійні

Наші роботи виконують укладання на піддони, розпилювання, подрібнення, свердління, шліфування, збирання, переміщення та будівництво в комплексі. Вони працюють точно та із приголомшливою швидкістю в усіх цих і багатьох інших сферах застосувань, і часто до 24 годин на день. Наш асортимент продукції включає один із найпоширеніших модельних діапазонів SCARA у світі, 6-осьові роботи, контролери та програмне забезпечення.