ЗАСТОСУНОК EPSON SMART PANEL

Це справжня революція в методах друку й сканування.

Перетворіть свій мобільний пристрій на потужний інструмент для друку, сканування та керування за допомогою одного застосунку.

ЗАСТОСУНОК EPSON SMART PANEL

Інноваційний застосунок для легкого керування принтерами й сканерами Epson

За допомогою застосунку Smart Panel ви зможете відстежувати стан свого принтера чи сканера, керувати завданнями для друку, перевіряти рівень чорнила та друкувати чи сканувати безпосередньо зі своїх мобільних пристроїв. Застосунок можна завантажити як з App Store, так і з Google Play. Його можна швидко та легко встановити на смартфон або планшет.

Бездротовий друк із мобільних пристроїв

За допомогою легкого бездротового налаштування ви зможете швидко й легко підключити сумісний виріб Epson до мережі й друкувати безпосередньо з мобільного пристрою. Щоб завжди отримувати найкращі результати друку, налаштуйте параметри принтера, як-от розмір і тип паперу.

Легке сканування документів за допомогою смартфона

Зручний інтерфейс максимально спрощує сканування документів і фотографій. На вибір доступна ціла низка параметрів, як-от кольорове та чорно-біле сканування чи висока роздільна здатність. Для створення високоякісних сканованих зображень у застосунку передбачені функції покращення зображення, як-от автоматичне обтинання та корекція кольорів.

Інші сервіси та застосунки Epson

Apple і логотип Apple — товарні знаки компанії Apple Inc.

Google Play і логотип Google Play — товарні знаки компанії Google LLC.