ЗАОЩАДЖУЙТЕ РОБОЧЕ МІСЦЕ ЗА ДОПОМОГОЮ КОМПАКТНИХ СКАНЕРІВ ФОРМАТУ A4

Компактні настільні сканери формату А4
Переглянути відео
КОМПАКТНІ НАСТІЛЬНІ СКАНЕРИ ФОРМАТУ А4

Перший сканер із U-подібним трактом проходження паперу від Epson

Нова лінійка компактних настільних сканерів пропонує універсальне рішення для тих, хто має обмежений робочий простір і потребує сканування різних типів носіїв і документів.

Ці універсальні сканери, що мають збалансовану потужність і зручність, дозволяють компаніям будь-якого розміру робити більше з меншими зусиллями та використовувати всі переваги ультракомпактного сканера без необхідності жертвувати дорогоцінним робочим простором.

Огляд головних особливостей

Перемикач тракту проходження паперу

Унікальний перемикач тракту проходження паперу дозволяє швидко перемикатися між прямим і U-подібним трактом під час виконання завдань для оптимізації продуктивності та безперервного сканування широкого діапазону носіїв.

U-подібний тракт

U-подібний тракт проходження паперу сканера є надзвичайно компактним і дозволяє сканувати папір, не збільшуючи розміри пристрою. Заощадження цінного робочого простору.

Технологія захисту паперу

Щоб запобігти пошкодженню важливих документів і підвищити спокій кожного користувача, пристрій автоматично зупинить сканування, якщо виявить аномальне навантаження на ролики або асиметрію зображення.

Відновлення країв документа

Краї документів, як-от згини, розриви, тіні від полів та отвори від пробивача в оригінальних документах, можна легко відсканувати, відкоригувати та покращити, використовуючи кольори навколишнього документа.

Виявлення бруду на склі

Удосконалена технологія виявлення бруду, розроблена на основі наших потокових сканерів формату A4, попереджає користувачів про час і конкретне місце на склі сканера, яке потребує очищення, щоразу забезпечуючи виняткові результати та зменшуючи кількість непотрібних повторних сканувань.

Epson ES-C380W приєднується до сімейства ScanWay

Наші моделі ScanWay — це просте, надійне та безпечне рішення для сканування без використання ПК. Кожна з моделей має дисплей або кнопки швидкого доступу, які дають користувачам змогу налаштовувати завдання для покращеної роботи.

Скануйте безпосередньо в мережеві папки, на адреси електронної пошти, карту пам’яті USB та в популярні хмарні сервіси, зокрема Google Drive, Dropbox, Evernote та OneDrive для бізнесу за допомогою Epson Connect. Сканування в канали Microsoft Teams можна виконати за допомогою онлайн-з’єднувача Sharepoint.

Сканування машинозчитуваних зон документів, які посвідчують особу

Ці сканери будуть надзвичайно корисними для туристичних агентств, готелів, постачальників послуг оренди автомобілів і будь-яких інших організацій, яким потрібно регулярно сканувати та зберігати паспортні дані.

За допомогою нашого програмного забезпечення Document Capture Pro користувачі можуть швидко збирати й індексувати всі персональні дані машинозчитуваної зони паспортів і проїзних документів (TD1), а також безпечно зберігати їх у безпечному та легкодоступному місці.

Лінійка компактних настільних сканерів

Готові дізнатися більше?

Зверніться до однієї з наших команд, щоби дізнатися, як можна скоротити витрати та працювати ефективніше