ПРАЦЮЄМО РАЗОМ В ОСВІТІ

Переглянути відео
РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ

Створено для навчання

Ми в Epson розуміємо, що таке освіта, і використовуємо ці знання для розробки технологій, які роблять процес навчання безперервним та ефективним. Наші рішення забезпечують рух інформації. Вони об’єднують групи для колективної роботи, привертають увагу та розширюють можливості як вчителів, так і учнів.

Сучасні технології мають працювати безперебійно та безперервно, від спільного доступу до екрана та гнучкого навчання до колективної роботи в різних локаціях, а також розширювати можливості вчителів та учнів за допомогою стратегії «Принеси свій пристрій» (BYOD). Технології Epson підтримують це динамічне навчальне середовище.

Інвестуйте в майбутнє

Учні сьогодні об’єднані більше, ніж будь-коли, і очікують того самого від технологій, за допомогою яких навчаються. Прості у використанні, надійні та легкі в обслуговуванні, наші рішення для бездротового зв’язку виведуть ваш навчальний заклад на передові рубежі освітніх технологій вже сьогодні і захистять ваші інвестиції в майбутньому.

Переглядайте результати

Оживіть навчання та стимулюйте здібності. Надайте учням впевненості для реалізації власних ідей та надихайте на пошук власних рішень. Наші рішення для колективної роботи забезпечують зв’язок з навчальною програмою, що допомагає учням досягати кращих результатів і розвивати навички на все життя.

Отримайте повну картину з погляду фінансів

Ваше ІТ-обладнання має бути довговічним, простим в експлуатації та підтримувати міжпредметне навчання. Технології Epson від початку пропонують економічну вигоду, тому ви можете зосередитися на розкритті творчого потенціалу та співпраці, не турбуючись про приховані витрати.

Захистіть майбутнє планети

Компанія Epson розуміє важливість збереження екології планети для майбутніх поколінь.

Обслуговування та підтримка

Дізнайтеся більше про обслуговування на місці та гарантії Epson.

Програмні рішення

Нижче ви знайдете повний перелік наших програмних рішень і системної сумісності, включно з рішеннями від наших партнерів.

Технологія, що оживляє навчання

Capture learners’ attention

Enhance learning with an Epson visualiser, a lightweight Full HD desktop camera. Display large printed pages, 3D objects, experiments and even living things in close-up, both for workgroups and larger audiences.

Reduce printing costs

Our WorkForce Pro RIPS printers help you to boost productivity by spending less money on consumables and less time on maintenance – so you can work without interruption.

Transform teaching

Encourage a learning dialogue between students and teachers with an Epson interactive ultra-short throw display solution. Screen size matters, so benefit from projecting content on a scalable screen of up to 100" in Full HD, interact with group projects using gestures or pens, and make, share and discuss notes without having to power up a PC.

Organise your world

Produce strong, long-lasting labels in a wide range of tapes and text colours. LabelWorks label makers help to ensure reports, resources, assets, files, cables, and components are correctly labelled and easy to find.

Keep information moving

Enable students to use our high speed and high resolution devices to capture the detail of research material – from negatives, photographs, books and newspapers.

Produce impactful resources

With our large format printers, you can produce posters, banners, prints for clothing and more, without the need for a professional print shop. Some examples include students creating architectural CAD plans and designs, fashion prints and patterns, or fine art and photography.

Print high volume at speed

Print high-quality documents at superfast speeds of up to 100ipm with WorkForce Enterprise – a reliable and environmentally friendly departmental colour A3 MFP with optional finisher.

Maximise the impact of your presentations

Develop learning and bring your resources to life with exceptionally bright colours and highresolution quality that can be scaled to a room of almost any size.

Дайте кожній дитині найкращий огляд

58 % учнів не можуть прочитати весь контент на 70-дюймовій пласкій панелі4

Products

Printers

Сканери

Projectors

Інша продукція

Кейси

Відкрийте для себе широкий спектр кейсів, що містять інформацію про пристрої та рішення Epson, а також про ринкові тенденції.

Новини

Будьте в курсі останніх новин від Epson та дізнавайтеся про оновлення продукції Epson.

Готові отримати більше інформації?

Зверніться до представників нашої команди, щоб з’ясувати, як скоротити витрати та працювати більш ефективно

1 У локальних мережах із проєкційним пристроєм Epson Multi-PC або за допомогою застосунку Epson iProjection App для пристроїв на базі Android та iOS, а також Google Chromebook

2 За результатами тестування BLI протягом двох місяців до лютого 2017 року, час виходу першої сторінки (FPOT) після виходу з режиму очікування порівняно з усіма пристроями конкурентів, що пройшли тестування на момент публікації. Докладнішу інформацію можна отримати за посиланням www.epson.ua/inkjetsaving

3 Високий ресурс картриджів — до 84 000 сторінок. Фактичний ресурс залежить від зображень, які друкуються, та умов використання. Докладнішу інформацію можна отримати за посиланням www.epson.eu/pageyield.
Чорнил після ініціалізації вистачає лише для підтримки запуску принтера. Для нормальної роботи потрібно придбати або поставити нові чорнила.

4 Порівняно з провідною 70-дюймовою моделлю з роздільною здатністю 4K (найпопулярніша модель у класі — в одиницях — не враховуючи продажі в готелях згідно з даними дистриб’ютора PMA у Північній Америці, продажі за січень-вересень 2015) для використання в аудиторії 6,7 м завширшки і 8,2 м завглибшки. Коли учасників попросили переписати шість коротких фрагментів інформації зі слайдів, що демонструвалися, 58 % учнів та студентів віком 12-22 років переписали щонайменше один фрагмент з помилками. За даними американського дослідження, проведеного компанією Radius Research у квітні 2016 року.

5 Порівняно з провідними 1-чиповими DLP-проєкторами для домашніх кінотеатрів. Проєктори Epson 720p втричі яскравіші; проєктори Epson 1080p стабільно вдвічі або втричі яскравіші. На основі даних NPD, липень 2011 — червень 2012. Кольорова яскравість (кольорова світловіддача) виміряна відповідно до стандарту IDMS 15.4. Кольорова яскравість залежить від умов використання. Для отримання додаткової інформації відвідайте вебсайт www.epson.ua/CLO

6 Продаж дощок від Sommers & Jenkins

7 За результатами тестування BLI, яке проводилося протягом двох місяців до лютого 2017 року порівняно з низкою пристроїв конкурентів на замовлення компанії Epson. Докладнішу інформацію можна отримати за посиланням www.epson.ua/inkjetsaving

8 Лазерні принтери зі швидкістю друку 45-55 сторінок на хвилину типово споживають 1500 Вт, натомість WorkForce Enterprise має низьке енергоспоживання 180–320 Вт і друкує зі швидкістю до 100 сторінок на хвилину.

9 На основі видобутку та переробки сировини та виготовлення витратних матеріалів. Перевірено за методикою Epson: 1. Розрахунок стосується лише викидів CO2, які створюють навантаження на екологію внаслідок глобального потепління. 2. Результати розрахунку базуються на даних самостійного декларування. (Результатів сторонньої перевірки не отримано). 3. Ми використовуємо коефіцієнт CO2 (кг-CO2/одиницю), опублікований у базі даних JEMAI LCA Pro.