Kольоровий принтер для етикеток

Оптимізуйте друк кольорових етикеток

Тепер ви можете з легкістю друкувати високоякісні етикетки, квитки й бирки власного дизайну в офісі, як і коли вам потрібно. Кольорові струменеві принтери Epson для етикеток для друку в міру потреби є рішенням поширених проблем для термічного друку поверх наявного зображення. Більше жодних затримок, перебоїв, відходів і незручностей. Більше жодних запасів попередньо роздрукованих етикеток, простоїв виробництва, втрачених замовлень або несвоєчасних відправлень.

Представляємо кольорові принтери для етикеток

Представляємо нові серії Colorworks C6000 і C6500

Друкуйте стійкі етикетки власного дизайну швидко й просто. Виробляйте власні етикетки високої якості (1200 × 1200 dpi) — знову і знову. C6000 пропонує друк на носіях шириною до 4 дюймів, а C6500 — до 8 дюймів. Оптимізуйте робочі процеси разом з нашим унікальним вбудованим пристроєм для зняття захисного шару із самоклейкого паперу.

РК-дисплей і панель керування

Повноколірна панель керування з інтуїтивним меню, що дає користувачам змогу отримувати доступ до налаштувань принтера й мережі. Більше контролю над принтером у швидкий і простий спосіб

Панель доступу

Панель простого доступу для перевірки й усунення застрягання паперу, а ще — для зручного доступу до друкувальної головки

Кришка, що знімається у двох напрямках

Унікальна конструкція уможливлює завантаження та виймання носіїв легко й просто за будь-яких обставин

Вбудований пристрій для зняття захисного шару

Ця унікальна функція повноколірного принтера суттєво спрощує його встановлення на виробничих лініях і створює з одного продукту комплексне рішення

Чорнильні картриджі з простим доступом

Компактні й зручні у встановленні картриджі Epson ємністю 80 мл із чорнилом Ultrachrome® DL забезпечують чудові результати

Застосування

Від виробництва і роздрібного продажу до фармацевтики, охорони здоров’я та продажу квитків — завжди знайдеться продукт ColorWorks, що стане вагомим внеском у бізнес, забезпечуючи гнучкість друку саме таких етикеток, які вам потрібні, і тоді, коли вони потрібні. Серії ColorWorks C6000, C6500, C7500, C3500 і C831 також чудово підійдуть компаніям, що бажають друкувати етикетки за актуальними стандартами Всесвітньої гармонізованої системи (Globally Harmonised System, GHS) для маркування у хімічній галузі.

Виробництво (етикетки для продуктів)

Кольорові принтери Epson для етикеток ідеально підходять виробникам із широким асортиментом, з обсягами продукції від малих до середніх, які потребують удосконалення керування запасами й ідентифікації продукції, а ще — поліпшення обслуговування клієнтів.

Виробництво (функціональні етикетки)

Кольорові принтери Epson для етикеток ідеально підходять виробникам із широким асортиментом, з обсягами продукції від малих до середніх, які потребують удосконалення керування запасами й ідентифікації продукції, а ще — поліпшення обслуговування клієнтів.

Етикетки для хімічної галузі (GHS)

Принтери ColorWorks для етикеток використовують пігментне чорнило на папері для етикеток, ламінованому поліетиленом, для створення етикеток для хімічної галузі згідно з вимогами GHS, що повністю відповідають стандарту BS 5609.

Роздрібна торгівля

Наші швидкі, надійні і гнучкі рішення для кольорових етикеток можуть впроваджуватися для різноманітних застосувань у сфері роздрібної торгівлі — від етикеток для стелажів, цінників і рекламних етикеток до етикеток для продукції, що виробляється в магазині.

Друк квитків

Відтепер за допомогою наших зручних кольорових принтерів для етикеток ви маєте змогу друкувати квитки на події з персоналізованими маркетинговими меседжами чи з фотографіями відвідувачів на бейджах.

Охорона здоров’я

Колір на етикетках для сфери охорони здоров’я поліпшує візуальне сприйняття важливої інформації, тим самим зменшуючи операційні ризики в лікарнях, а також підвищуючи рівень обслуговування та безпеку пацієнтів.

Харчування та кейтеринг

Кольорові принтери для етикеток Epson допомагають виробникам і продавцям харчових продуктів створювати виразні етикетки в міру потреби, водночас персоналізуючи дизайн продукції та поліпшуючи поінформованість про бренд.

Використання кольорів за бажанням

Програмне забезпечення

Просте й інтуїтивне програмне забезпечення

Практичні приклади

Бачення, думки та новини від Epson, створені, щоб надихати, інформувати та допомагати. Дізнавайтеся про тенденції в галузі, а також про те, як наші клієнти використовують наші продукти, та скористайтеся цією інформацією для прийняття рішень.

Новини

Дізнайтеся більше про продукти, які ми запускаємо, про їхнє використання нашими клієнтами та про наші погляди та думки щодо подій у світі, в якому ми живемо та працюємо.

Наші рішення з маркування доступні у всіх розмірах

Відкрийте наш асортимент універсальних етикеток

Готові дізнатися більше?

Зверніться до однієї з наших команд, щоби дізнатися, як можна скоротити витрати та працювати ефективніше

¹ Стосується лише CW-C6000PE і CW-65000PE.