ІДЕАЛЬНА ВІДПОВІДНІСТЬ

Колір, що нічим не поступається оригіналу.

Наші принтери серії SC-P забезпечують неперевершену точність 99 % PANTONE®1. Вже сьогодні дізнайтеся про останню новинку в асортименті Epson — новий SC-P5000. Найкраще стало ще кращим.

ДОДРУКАРСЬКА ПІДГОТОВКА

Стабільний колір

Ефективне керування кольором має важливе значення для забезпечення точної, стабільної передачі кольору впродовж усього цифрового робочого процесу. Це ще важливіше, коли власники брендів поширюють свої повідомлення на кількох платформах.

Ви несете відповідальність за те, щоб пробні зразки та друк збігалися на різних принтерах, що використовують різні технології — цифрові, літографські, веб- або флексо��рафічні. Можете покластися на наші рішення, які гарантують ідеальну узгодженість і стабільність. Ми допоможемо вам отримати ідеальний результат з першого разу, щоразу.

Виняткова точність передачі кольору

SC-P5000 пропонує найвищу точність передачі кольору на ринку. SC-P5000 може ідеально відтворювати до 99 % кольорів Pantone Solid Coated Colours2.

Основні характеристики

SureColor SC-P5000

SC-P5000 націлений на два провідні сектори поліграфічної індустрії — додрукарську перевірку для рекламодавців, виробників і дизайнерів пакувальних матеріалів та друк галерейної якості для професійних фотографів і художників. Принтер пропонується у двох варіантах комплектації — з фіолетовими чорнилами для пробного друку або з картриджем LLK для художнього та фотографічного друку.

Асортимент продукції

Готові отримати більше інформації?

Зверніться до представників нашої команди, щоб з’ясувати, як скоротити витрати та працювати більш ефективно

  1. Принтер Epson SC-P5000 Violet відтворює вати 99,0 % кольорів PANTONE® Solid Coated Colors, а принтер Epson SC-P5000 LLK — 98,8 % за умови використання разом з білим напівматовим папером для друку Epson Proof Paper та чорнилом Epson.

  2. Принтер Epson SC-P5000 з фіолетовим картриджем відтворює 99,0 % кольорів PANTONE® Solid Coated Colours за умови використання разом з білим напівматовим папером для друку Epson Proofing Paper та чорнилом Epson. Принтер Epson SC-P5000 з картриджем LLK відтворює 98,8 % кольорів PANTONE® Solid Coated Colours за умови використання разом з білим напівматовим папером для друку Epson Proofing Paper та чорнилом Epson.