СЕРІЯ SURECOLOR SC-F

Прецизійний дизайн для роботи без зайвих зусиль

Save time and money producing high-quality sportswear, apparel, promotional items, soft signage, accessories and gadgets on fabrics, garments and rigid substrates. All of the products are entirely designed and manufactured by Epson for unmatched reliability, effortless performance and low running costs. UltraChrome DS Ink ensures vibrant output, while our superior printhead technology means minimal downtime and maximum productivity.

Переглянути асортимент

Комплексне рішення для високоякісних тканин

Дайте волю своїй креативності з широкою гамою кольорів і бездоганною якістю друку. Для модельєрів і підприємців сублімаційні принтери серії SureColor SC-F гарантують стійкість кольорів і високу чіткість чорних тонів, а ще вони прості й швидкі в обслуговуванні. Завдяки цьому принтери серії ідеальні для мінливих і вимогливих умов виробництва широкого асортименту текстилю, незалежно від того, чи друкуєте ви на одному предметі одягу для подіуму, чи створюєте великий тираж.

Якісні рішення для різних рівнів виробництва

Щоразу досягайте неймовірних результатів з принтерами серії SureColor SC-F. Друкуйте малі та середні тиражі, якість яких відповідає найвищим стандартам для поліефірних тканин, а також рекламну продукцію без попередньої обробки. Основою наших принтерів є високопродуктивні друкуючі головки PrecisionCore TFP. Вони забезпечують неперевершену якість за високої швидкості друку та доповнюються нашими сублімаційними чорнилами. Ці чорнила разом із папером для перенесення забезпечують відмінне виділення чорнил під час сублімації на різноманітних предметах.

Універсальне рішення для потреб вашого виробництва

Виняткова якість, широке застосування

Наші сублімаційні принтери серії SureColor SC-F дарують свободу творчості. Швидкий, якісний та надійний друк на модному та спортивному одязі, домашньому текстилі, вивісках та рекламній продукції. Асортимент також включає в себе SC-F9400H, перше рішення Epson для сублімаційного друку рожевими та жовтими флуоресцентними чорнилами.

Комплексне рішення для друку на текстилі

Кожен елемент серії SureColor SC-F забезпечує безперебійну роботу комплексного рішення для кольорового друку від Epson.

Щоразу приголомшливі результати

Універсальні рішення Epson для прямого друку на одязі (DTG) дають змогу швидко реагувати на нові замовлення. Вони вирізняються високим рівнем точності й допомагають підприємствам скоротити час виконання замовлень, створюючи складні зображення на будь-якому одязі зі світлої та темної бавовни.

Гармонізоване рішення для друку

Кожен елемент SureColor SC-F3000 ретельно продуманий і забезпечує якість на кожному етапі друку:

  • Рішення для наливних чорнил: Компактні 1,5-літрові ємності з чорнилом

  • Автоматичне налаштування зазору валика: Датчики автоматичного визначення висоти поверхні виробу для легкого перемикання та послідовності друку

  • Програмне забезпечення Garment Creator: просте налаштування та швидке створення індивідуальних дизайнів

  • Зручність: інтуїтивно зрозумілий 4,3-дюймовий сенсорний екран та зручний дизайн

  • Комплексне рішення: включає принтер, друкуючу головку, програмне забезпечення та чорнила

Завжди виняткова якість

Підприємства, які потребують високого рівня точності, швидкості виконання замовлень і можливості нанесення складних зображень на різноманітний одяг, переконаються, що SC-F3000 забезпечує надійну та швидку продуктивність виробництва.

Комплексне рішення для друку на текстилі

Кожен елемент принтерів серії SureColor SC-F відіграє вирішальну роль у забезпеченні безперебійної роботи комплексного наскрізного рішення для кольорового друку.

Досконалість і продуктивність у промисловому прямому друці на тканині

Monna Lisa — це повністю інтегрована система для промислового цифрового друку на текстилі, всі компоненти якої — технологія, чорнила та інженерія — належать до Total Textile Solution, процесу, створеного компанією Epson завдяки придбанню F.lli Robustelli та For.Tex. Завдяки якості, продуктивності та гнучкості Monna Lisa відповідає вимогам промислового ринку в галузі високої та готової моди, аксесуарів, домашнього текстилю та спортивного одягу.

Кейси