ПЕРЕЙДІТЬ НА НАДІЙНІШИЙ, ПРОДУКТИВНІШИЙ ТА ЕКОЛОГІЧНІШИЙ ДРУК

WorkForce Enterprise
Дивитись відео
СЕРIЯ WorkForce Enterprise

Екологічний високошвидкісний друк

Відкрийте для себе переваги незмінно високої якості зображення на надзвичайно високій швидкості до 100 стор./хв. Поряд із посиленою безпекою і передовою сумісністю з програмним забезпеченням, наші екологічні багатофункціональні пристрої WorkForce Enterprise пропонують виняткову надійність та неперевершену продуктивність під час кожного завдання друку.

Брошура серії WorkForce Enterprise AM-C
Брошура серії WorkForce Enterprise 75/100 стор./хв

Гнучкість для ваших потреб

Завдяки ряду додаткових можливостей ви можете налаштовувати принтери, щоб вони відповідали чітким вимогам саме вашого бізнесу.

Пристрій для читання карток автентифікації

Додатковий пристрій для читання карток можна вставити в панель нижче інтерфейсу користувача і, таким чином, можна додавати сторонні пристрої для читання карток. Або ж ви можете додати таблицю пристроїв.

Додатковий лоток для подачі 2 х 500 аркушів
Додаткова функціональність із укладачем і зшивачем документів

Укладач-зшивач (до 20 аркушів), складання аркуша навпіл (до 3 аркушів), формування буклета в 3 згини (до 3 аркушів)

Додатковий фінішер-зшивач

Кутовий зшивач для зшивання до 50 аркушів

Додатковий місткий лоток (HCT)

До 3000 аркушів формату A4

Замки лотків для подачі

Для захисту лотків для подачі паперу, якщо принтери використовуються в громадських місцях.

Внутрішній фінішер

Здатний укладати, переміщати й зшивати ваші документи в 3 різних положеннях та додатково підтримує діркопробивач на 2 або 4 отвори.

Вдосконалений графічний інтерфейс користувача

Новий інтерфейс користувача з 10,1-дюймовим сенсорним екраном полегшує експлуатацію, розширює можливості налаштування, спрощує керування та підвищує ефективність робочих процесів.

Вражаюча продуктивність від початку до кінця роботи

Якість друку цих принтерів перевершує можливості обладнання, пропонуючи різноманітні можливості обробки віддрукованих документів. Тихий пристрій для зшивання або формування буклетів без нагрівання забезпечує кутове зшивання до 50 аркушів і здатний вивести 3000 аркушів (буклет) або 4000 аркушів (зшивач). Завдяки підтримці офсетного укладання формувач буклетів також може виготовити прошиті брошури до 20 аркушів і 3 складені навпіл або складені втричі аркуші. Внутрішній фінішер здатний укладати, переміщати й зшивати ваші документи в 3 різних положеннях і додатково підтримує діркопробивач на 2 або 4 отвори.

Більше захисту ніж будь-коли

Принтери WorkForce Enterprise оснащені розширеним функціоналом, щоб зробити процес друку захищенішим ніж будь-коли до цього.

 • Захист даних

  Шифрування жорсткого диску, надійне стирання даних на жорсткому диску, модуль Trusted Platform Module (TPM) і парольне шифрування

 • Захист пристрою

  Перевірка підпису мікропрограми, безпечне завантаження та виявлення втручання нових шкідливих програм у роботу

 • Контроль доступу

  Автентифікація користувача, обмеження функцій і журнали перевірок

 • Захист документів

  Автентифікація друку, автентифікація сканування та журнал завдань

 • Захист комунікацій

  IPsec, SNMPv3 і новий протокол TLS1.3

Формування майбутнього друку за допомогою технології без нагрівання

Перехід від лазерних принтерів до принтерів без нагрівання допомагає зменшити використання енергії та вплив друку на навколишнє середовище.

Вигідні рішення, оптимізація і збільшення обсягів робочих процесів

 • Керування процесами друку

  Наші й партнерські рішення з керування процесами друку покращують продуктивність, створюючи захищене середовище для друку, сканування та копіювання, щоб захистити ресурси компанії. Рішення захищають пристрої користувачів від несанкціонованого використання, а також забезпечують ефективніший контроль за витратами на друк із можливістю формування черги друку, що зменшує витрати паперу через непрогнозований друк.

 • Керування обладнанням

  Завдяки нашим рішенням із керування обладнанням бізнес може контролювати всі свої принтери й сканери з автоматичним передаванням даних, що допомагає заощадити час і гроші, а також максимізувати безперебійність роботи і підтримувати належний рівень продуктивності.

 • Віддалене обслуговування та підтримка

  Зменште витрати на обслуговування, використовуючи наш хмарний моніторинг пристрою та систему керування з підтримкою розширеної віддаленої діагностики. Захищеність і простота інтеграції підвищують задоволеність клієнтів, скорочуючи час очікування відповіді, зменшуючи частоту виїздів на місце і підвищуючи показник вирішення проблем із першого разу. Відстежуйте й контролюйте використання пристрою та зведіть до мінімуму час простою принтера.

 • Оцифрування й ведення документації

  Перетворіть фізичну інформацію на зручний цифровий контент, що підвищує захищеність даних, із якими працює ваш бізнес. Ознайомтесь із рішеннями з оцифрування документів, що легко інтегруються з нашими пристроями.

 • Мобільний і хмарний друк

  Послуги мобільного та хмарного друку від Epson дають користувачам можливість друкувати й сканувати зі свого смартфона та планшетного ПК на роботі або в дорозі.

 • Epson Open Platform

  Користувачі отримують повний контроль над своїми процесами друку за допомогою вебпрограми для адаптації принтерів до специфічних і часто змінюваних вимог бізнесу в процесі розвитку інформаційних систем компанії. Рішення незалежних сторонніх постачальників програмного забезпечення (ISV) сумісні з пристроями Epson Open Platform.

Асортимент продуктів WorkForce Enterprise

Готові дізнатися більше?

Зверніться до однієї з наших команд, щоби дізнатися, як можна скоротити витрати та працювати ефективніше

1 Приблизне значення за результатами внутрішнього дослідження. Може змінюватися залежно від кількості вибраних копій, середовища процесу друку та налаштувань розміру, орієнтації, положення паперу.