Бізнес-рішення для зображень

Дізнайтеся, як компанія Epson і рішення її партнерів використовують переваги наших принтерів, багатофункціональних принтерів (БФП) і сканерів документів для задоволення потреб підприємств, від малих і середніх до великих підприємств, і можуть бути адаптовані до потреб вертикального ринку.

Широкий перелік рішень для всіх типів бізнесу

Пристрої Epson сумісні з послугами і рішеннями програмного забезпечення, які можуть допомогти покращити робочі процеси вашої організації, контролювати витрати, підвищити ефективність та забезпечити непомітну інтеграцію пристроїв у середовища, які постійно змінюються.

Управління парком проєкторів

Мобільний друк

Мобільне сканування

Сканування документів

Організація документообігу

Управління виводом документів

Сумісність із системою

Формування майбутнього з технологією, яка не використовує тепло

Підвищуйте продуктивність і зменшуйте вплив на навколишнє середовище, не йдучи на компроміси.

Дізнатися більше

Показати всі рішення

Перегляньте повний перелік рішень програмного забезпечення та функцій системи нижче, зокрема тих, які надають наші партнери.

Показати рішення
 

Управління парком проєкторів

Централізовано керуйте своїм парком принтерів і сканерів для автоматичної передачі даних про пристрої і принтери, що допомагає економити час і кошти, підтримуючи час роботи і високу продуктивність.

 

Мобільний друк

Сьогодні організації використовують різні бізнес-додатки, щоб запропонувати користувачам продуктивні способи роботи. Дізнайтеся нижче про наявні програми, які можуть допомогти співробітникам залишатися продуктивними завдяки легкому мобільному друку з їхніх смартфонів і планшетів.

 
 

Мобільне сканування

Мобільні і хмарні сервіси сканування дозволяють сканувати бездротово за допомогою смартфонів і планшетів вдома, в офісі і в дорозі.

 

Cканування документів

Перетворіть фізичну інформацію в керований цифровий контент, який підвищує захист даних, на яких працює ваш бізнес. Дізнайтеся про рішення для оцифрування документів, які легко інтегруються з пристроями Epson.

 
 

Організація документообігу

Візьміть свої документи під контроль. Аналізуйте, систематизуйте і поширюйте скановану інформацію по всій компанії для впорядкування структурованих та неструктурованих бізнес-процесів і забезпечення доступності даних для потрібних людей в організації.

 

Управління виводом документів

Захистіть свої пристрої від несанкціонованого використання за допомогою аутентифікації користувача завдяки сканерам карт, логінам, паролям або PIN-кодам, а також контролюйте свої витрати на друк, надаючи можливості друку на вимогу, які скорочують використання паперу з невикористаних роздруківок. Рішення з керування виводом документів спрямовані на підвищення продуктивності праці співробітників при створенні безпечного середовища для друку, сканування та копіювання для захисту активів вашої компанії.

 
 

Сумісність із системою

Продукти Epson пропонують системні й інтеграційні можливості з різними платформами і додатками для задоволення вимог організації, діяльність яких сягає різного масштабу, від малих та середніх до великих підприємств.

 

Рішення програмного забезпечення

Оберіть рішення програмного забезпечення

Категорія

Тип

Сумісні платформи

Вертикальні ринки

Показано з продуктів
Показано з продуктів
Показати всі