Ваші стенди з товарами оживають

Додайте руху й життя вашому магазину чи виставці

ЗАВАНТАЖИТИ БРОШУРУ

Розмийте межу між освітленням і проєкцією

Створюйте приголомшливі візуальні експозиції та оточення з ефектом присутності разом з LightScene EV-100 — найсучаснішим пристроєм для виведення цифрових зображень. У лазерних проєкторах LightScene поєднуються технології освітлення й виведення зображень. Вони захоплюють увагу аудиторії, одночасно освітлюючи та проєціюючи зображення практично на будь-яку поверхню чи матеріал. Розкривають у динаміці професійний контент, створюючи цифрові ілюстрації, рекламні вивіски або елементи декору приміщення.

 • Epson: Світові лідери в галузі проєкторів (1)
 • 3LCD
 • Справжні кольори: яскравіша, насичена проєкція від Epson

Додайте руху й життя вітринам магазину або виставці.

Єдине обмеження — це ваша креативність. Подивіться, як LightScene EV-100 допоміг втілити в життя ідеї трьох провідних дизайнерів.

Переглянути фільм

 • Виняткова якість зображення

  Висока роздільна здатність WXGA і світловий потік 2000 люмен є частиною технології, яка дає змогу з легкістю проєціювати приголомшливі фотографії або реалістичні відео.

 • Універсальність

  Його малопомітний дизайн вписується в більшість оточень і може використовуватися в приміщеннях, де звичайний проєктор просто не підходить. Ці проєктори можна встановлювати навіть на шині освітлення. Проєціюйте під будь-яким кутом, установивши пристрій на підлозі або змонтувавши його на стелі. Є можливість об’єднати зображення з кількох проєкторів, щоб створити великий екран.

 • Чудова надійність

  П’ятирічна гарантія (20 000 годин) у поєднанні з надійним неорганічним люмінофорним диском з величезним строком служби від «Epson» означає, що проєктори EV-100 можна буквально «встановити й забути».

Привабливі ідеї для роздрібних магазинів

П’ятеро наших творчих партнерів скористалися LightScene EV-100, щоб зробити стенди для товарів у магазині справді захопливими й надзвичайно привабливими. Ми покажемо, як творча розповідь з підтримкою проєкції об’ємних зображень LightScene розмиває межі між цифровим і фізичним світами.

 • Ефектний театр для розкішних товарів

  Демонстрація магії проєкції об’ємних зображень для магазину з товарами преміум-класу. «Spark» надає стендам з товарами приголомшливого вигляду за допомогою LightScene EV-100 від Epson — проєктора, який створює незабутні враження для відвідувачів, чудово вписуючись у будь-яке оточення.

  Дізнатися більше

  Назад до ідей

  Ефектний театр для розкішних товарів

  Демонстрація магії проєкції об’ємних зображень для магазину з товарами преміум-класу. «Spark» надає стендам з товарами приголомшливого вигляду за допомогою LightScene EV-100 від Epson — проєктора, який створює незабутні враження для відвідувачів, чудово вписуючись у будь-яке оточення.

  «Spark»

  Вони є в кожного бренду. Часточки енергії, натхнення й осяяння. Ми знаходимо їх, об’єднуємо й досягаємо видатних результатів. Ми робимо так у всьому: від проєктування до виробництва та технологічних вирішень.

  https://www.sparkbrighterthinking.com/

  «Spark»

 • Духмяна подорож

  Флакон для парфумів підсвічує проєкція, а пара крил розкриває додаткові квіткові аромати.

  Так само як аромат стимулює нюхові рецептори, це динамічне зображення створює захопливе свято для очей.

  Дізнатися більше

  Назад до ідей

  Духмяна подорож

  Флакон, обвитий двома крилами, набуває життя завдяки історії в картинках, яка розкриває різні аромати й особливості парфуму. Динамічна візуалізація інформує про суміш різних квіткових ароматів, зачаровуючи й затягуючи покупця.

  Даріо Денсо Андріоло — багатопрофільний художник

  Художній шлях Даріо починається від безпосереднього використання матеріалів, яке природно розвилося у графічний дизайн і 3D-моделювання. Це створило поєднання фізичної присутності об’єкта з тривимірними відео та світловими проєкціями. У його роботах переплітаються скульптура, графіка, дизайн, аудіо й мультимедіа, створюючи інсталяції з по-справжньому потужним візуальним ефектом.

  http://www.darioandriolo.com

  DDA

 • Захопливі враження відвідувачів

  Це відео з зображенням розкішної сумочки демонструє магію проєкції об’ємних зображень у магазинах з товарами преміум-класу. Додайте руху та життя вашому магазину або виставці з проєктором LightScene EV-100 від «Epson», який чудово вписується в будь-яке оточення та створює незабутні враження для відвідувачів.

  Дізнатися більше

  Назад до ідей

  MP-STUDIO створює захопливі враження для відвідувачів, демонструючи концепцію проєкціїї об’ємних зображень для магазинів з товарами преміум-класу та використовуючи інноваційну технологію проєкторів LightScene від «Epson».

  Відео з зображенням розкішної сумочки демонструє магію проєкції об’ємних зображень у магазині з товарами преміум-класу. Додайте руху та життя вашому магазину або виставці з проєктором LightScene EV-100 від «Epson», який чудово вписується в будь-яке оточення та створює незабутні враження для відвідувачів.

  MP-STUDIO

  Відзначену нагородами компанію «MP-STUDIO» засновано 2008 року. Спеціалізується на проєкціях об’ємних зображень і створенні візуальних ефектів для будь-яких сфер: від культурних заходів до реклами. Ми одними з перших почали надавати послуги зі створення проєкцій об’ємних зображень і взяли участь у понад 200 проєктах по всьому світу.

  Нас надихають нові виклики, які підштовхують нас і технології рухатися вперед.

  https://mp-studio.eu/

  «MP Studio»

 • Ваза з проєкцією об’ємного зображення

  Проєкція об’ємного зображення спрямовується на вазу, цінник, місце за вазою та плоску поверхню. Цей приклад демонструє, як безрамковий вміст можна точно відобразити на двох окремих об’єктах, використовуючи лише один проєктор LightScene.

  Додайте руху та життя вашому магазину або музейній експозиції з проєктором LightScene EV-100 від «Epson», який чудово вписується в будь-яке оточення та створює незабутні враження для відвідувачів.

  Дізнатися більше

  Назад до ідей

  Ваза з проєкцією об’ємного зображення від PXNG за допомогою Epson LightScene створює захопливі враження для клієнтів магазинів з товарами преміум-класу

  Проєкції об’ємного зображення на вазі, ціннику, ззаду та на плоскій поверхні демонструють, як безрамковий вміст може бути точно відображено на двох окремих об’єктах за допомогою лише одного проєктора LightScene. Додайте руху та життя вашому магазину або музейній експозиції з проєктором LightScene EV-100 від «Epson», який чудово вписується в будь-яке оточення та створює незабутні враження для відвідувачів.

  «PONG Studios»

  Для отримання додаткової інформації відвідайте

  https://www.pong.li/

  «PONG Studios»

 • Голографічні зображення на стендах для товарів

  Скористайтеся перевагами занурення завдяки використанню голографії на прозорих поверхнях. Перетворіть вітрину, виставковий стенд, куточок свого магазину на сцену, яка демонструє особливості вашого товару з найкращого боку.

  Візьміть свого клієнта в подорож, в якій буде кожен позитивний аспект і цінності вашого бренду: історії, місця, почуття… Це допоможе посилити відчуття потреби в клієнтів через асоціації та стимулювання бажання.

  Дізнатися більше

  Назад до ідей

  Голографічні зображення на стендах для товарів

  Скористайтеся перевагами занурення завдяки використанню голографії на прозорих поверхнях. Перетворіть вітрину, виставковий стенд, куточок свого магазину на сцену, яка демонструє особливості вашого товару з найкращого боку, нічого не приховуючи.

  Пов’яжіть зі своїм продуктом досвід, історії, місця, які представляють цінності вашого бренду. Занурте кожного відвідувача у світ, створений проєкціями навколо об’єкта, і зробіть так, щоб він уже не уявляв свого життя без нього.

  «Odd Agency»

  «Odd Agency» — це творча студія повного циклу. Ми допомагаємо в проведенні мультимедійних культурних заходів, інтерактивних подій, надаємо послуги з проєкції об’ємних зображень. Наші клієнти — це компанії та організації, які хочуть виразити себе за допомогою сценографії та інтерактивності, при цьому створюючи навіювальну й ефектну комунікацію.

  http://www.oddagency.it/

  «Odd Agency»

Яскрава, універсальна проєкція в HD

Оживіть будь-який стенд з чіткою картинкою роздільності WXGA та світловим потоком 2000 люмен.

Надійність за принципом «установив і забув»

Універсальна конструкція Epson EV-100 уможливлює багато варіантів кріплення. Пристрій можна встановити під будь-яким кутом: на стелю, підлогу або закріпити на шині освітлення. Монтаж і налаштування не вимагають виклику спеціаліста. Він здатний робити проєкції в портретному режимі, а також поєднувати зображення з кількох проєкторів для створення великого екрана.

Компактний дизайн, що вписується в будь-яке оточення

LightScene EV-100 — це елегантний дизайн, низький рівень шуму, просте встановлення й експлуатація. Є у чорному й білому кольорах. Створено таким, щоб був непримітним у приміщенні.

Технічні характеристики

Відкрийте для себе технологію, яка забезпечує всі якості LightScene EV-100

Чіткість і читабельність

Коефіцієнт динамічної контрастності 2 500 000:1

Такий високий коефіцієнт контрастності забезпечує надзвичайно глибокий чорний колір і яскраві насичені кольори.

3LCD

Масштабований розмір екрана

Серія EV-100

Привабливі проєкції на30—150 дюймів. Легко читаються та вирізняються винятковою універсальністю.

Конкурент

Режим прожектора

Режим прожектора додає універсальності LightScene EV-100. Він дає змогу використовувати пристрій як звичайний світильник, щоб виділити окремі товари або весь стенд.

5-річна гарантія

Його лазерне джерело світла не потребує технічного обслуговування впродовж 20 000 годин і має п’ятирічну гарантію.

Розширені можливості з’єднання

HDMI, RJ-45, приєднання до дротової та бездротової локальної мережі, гніздо для карт пам’яті SD для зберігання та відтворення вмісту за потреби.

View the Range

LightScene EV-100
Проектор з цифровою обробкою світла
LightScene EV-100
 • Непримітний проектор для вивісок Ненав’язливий білий корпус не буде звертати на себе увагу
 • Чітка та жива проекція зображень Яскравість 2000 люмен і висока роздільна здатність WXGA
 • Гнучкість установки Може монтуватися на стелю, підлогу або кріпитися до шини освітлення
 • Легке завантаження списку відтворення Список відтворення можна завантажувати з SD-картки без використання комп'ютера
 • Надійність за принципом «встановив і забув» Надійність технологій Epson підтверджує гарантія 5 років (20 000 годин)
Купити зараз
LightScene EV-105
Проектор з цифровою обробкою світла
LightScene EV-105
 • Непримітний проектор для вивісок Ненав’язливий чорний корпус не буде звертати на себе увагу
 • Чітка та жива проекція зображень Яскравість 2000 люмен і висока роздільна здатність WXGA
 • Гнучкість установки Може монтуватися на стелю, підлогу або кріпитися до шини освітлення
 • Легке завантаження списку відтворення Список відтворення можна завантажувати з SD-картки без використання комп'ютера
 • Надійність за принципом «встановив і забув» Надійність технологій Epson підтверджує гарантія 5 років (20 000 годин)
Купити зараз

1 Дослідження проводила «Futuresource Consulting Limited» у період з 2001 по 2015 роки.