РІШЕННЯ ДЛЯ НАРАД ВІД «EPSON»

Встановлюємо стандарти для сучасних бізнес-середовищ

Створені для командної роботи пристрої для виведення динамічного зображення, які надихають на співпрацю

Перетворіть наради на процес взаємодії у колективі завдяки цим інтуїтивно зрозумілим інтерактивним пристроям, які поєднують переваги фліпчартів, інтерактивних панелей і традиційних екранів. Демонструйте вміст у форматі Full HD на масштабованому екрані з діагоналлю до 100 дюймів. Проводьте спільні обговорення та заохочуйте впровадження технологій «Принеси свій пристрій» (BYOD) і «Уніфіковані комунікації», що сприяє справжній командній роботі. Покращуйте методи віддаленої роботи для забезпечення свободи і гнучкості, які необхідні вашому бізнесу.

Об’єднуйте людей, місця розташування та інформацію

Пристрої для проведення нарад Epson дають змогу швидко і легко встановлювати зв’язок, обмінюватися інформацією та брати участь у нарадах. Формат нашої співпраці в офісі наразі змінюється. Ми опановуємо нові технології, щоб кожен отримав простий доступ до зустрічей, особистих або віддалених, під’єднавшись до мережі, і в режимі реального часу брав участь в інтерактивних обговореннях, де обмінюються інформацією та мотивують один одного. Люди, які приєднуються до зустрічі віддалено, можуть додавати коментарі, використовуючи сенсорну панель або стилус, а також ділитися вмістом і зображенням зі свого екрана, використовуючи смартфон, планшет чи ноутбук.

Створюйте і впроваджуйте інновації

Працівники називають неефективні наради однією з найбільших причин марнування часу7.
Спілкування з використанням інтерактивних панелей є запорукою:

 

результативніших розмов з потенційними клієнтами;

коротших у середньому циклів продажу6.

 

Співпрацюйте ефективніше

Керівники відділів кадрів вважають обмін знаннями пріоритетом на наступні три-п’ять років11.

Компанії у Європі вважають, що нові технології сприяють покращенню співпраці3.

Компанії стверджують, що покращена взаємодія працівників є найбільшим мотиватором для спілкування­14.

Обмінюйтесь інформацією

 

У 4 рази

Компанії, які дають працівникам право обирати спосіб роботи, розвиваються в чотири рази швидше8.

Компанії у Європі погоджуються, що нові технології сприяють інтерактивній взаємодії3.

 

Співпраця та зв’язок у кімнатах для нарад

Змініть уявлення про корпоративні презентації за допомогою проєкторів, які відображають великі зображення екрана і спрощують передачу інформації в будь-якій кімнаті для нарад, у конференц-залі або аудиторії. На відміну від пласких панелей наші проєктори забезпечують масштабування розміру зображення та відтворюють кожну деталь у яскравих кольорах, де б ви не проводили презентацію.

Переконайтеся, що весь вміст добре видно

Дисплеї більшого розміру і вища роздільна здатність дають змогу бачити вміст презентації всім, заохочуючи до активнішої участі й більш плідної співпраці.

Функціональність інтерактивної панелі

Під’єднайте свою інтерактивну панель через HDMI та проєціюйте зображення на другий великий екран. Переглядайте вміст і додавайте коментарі безпосередньо з 15 ноутбуків або планшетів, використовуючи веббраузер. А потім зберігайте, надсилайте і друкуйте необхідне. Функції інтерактивної панелі можна забезпечити, налаштувавши захищений паролем доступ.

Заохочуйте до спілкування

Перетворюйте наради на жваві обговорення, використовуючи сенсорне керування пальцями або двома стилусами прямо на екрані16. Проєкції можна виводити майже на будь-яку пласку поверхню, у тому числі на поверхню стола. Обговорюйте й розробляйте ідеї, а потім збережіть і роздрукуйте результати або надішліть документи безпосередньо контактам у MS Outlook завдяки підтримці технології Lightweight Directory Access Protocol (LDAP).

Технологія мінімального обслуговування

Знижуйте експлуатаційні витрати й не переймайтесь можливими проблемами завдяки довговічності й надійності пристроїв Epson. Цьому сприяє гарантія CoverPlus365, а ще тривалий термін служби лампи і повітряного фільтра.

EB-1470Ui — наш перший бізнес-проєктор з лазерним джерелом світла. Лазерна технологія забезпечує 20 000 годин роботи без необхідності обслуговування. Порівняно з проєкторами, у яких використовуються традиційні високопотужні лампи (UHP), витрати на використання та обслуговування завдяки цій технології значно менші. Крім того, заміна лампи не вимагає простою обладнання.

Інтерактивний домашній екран

Налаштуйте іконки вибору джерела на інтерактивному домашньому екрані, і пульт дистанційного керування стане непотрібним.

Потокове виведення та спільне використання бездротового зв’язку

Забезпечуючи в першу чергу продуктивність, співпрацю й інтеграцію пристроїв, бездротовий зв’язок дає змогу ділитися зображенням та іншим вмістом на інтерактивній дошці й дистанційно коментувати його зі смартфонів, планшетів і ноутбуків. Просто діліться вмістом завдяки дублюванню екрана.

Інтегрована аудіосистема в стандартній конфігурації

Інтегрований динамік потужністю 16 Вт усуває потребу в додатковій аудіосистемі, завдяки чому заощаджуються кошти й забезпечується комфорт.

Покращення співпраці

Розмір дисплея має значення

Показуйте кожну деталь завдяки можливості виводити зображення розміром до 500 дюймів — яскраве, без відблисків, легке для сприйняття та чітко видне з будь-якого місця в кімнаті. На відміну від пласких дисплеїв екран, який ми пропонуємо, не фіксується за розміром. Замість того, щоб збільшувати зображення і при цьому втрачати частину вмісту, ви можете просто збільшити дисплей. Крім того, ці проєктори легкі, компактні й портативні. Завдяки цьому встановлювати їх досить легко.

Під’єднайтеся та проведіть презентацію

Починайте презентацію з використанням проєкторів Epson одразу: вам не доведеться дратуватися через непередбачені затримки, викликані необхідністю налаштування й проблемами сумісності. Ви можете досить швидко і легко під’єднувати пристрої, ділитися вмістом і залучати всіх, хто фізично або віддалено присутній на зустрічі, завдяки повній підтримці технологій «Принеси свій пристрій» (BYOD) і «Уніфіковані комунікації» (UC).

Інтерактивні рішення

Рішення для нарад Epson об’єднують ваших співробітників, місця та інформацію заради покращення ефективності й інтерактивності вашого бізнесу. Простір для нарад дуже змінився, адже особливо активно використовуються переваги технологій. Наради перетворюються на продуктивні розмови завдяки покращенню інтерактивності, ефективному обміну й демонстрації інформації практично з будь-якого пристрою.

Справжні кольори

Технологія Epson 3LCD дає змогу проєціювати чіткі й захопливі зображення в якості Full HD навіть у яскраво освітлених кімнатах. Матриці за технологією 3LCD у серці кожного проєктора Epson поєднують високу роздільну здатність і контрастність, які забезпечують у три рази більш насичені кольори та яскравість, ніж DLP-проєктори з одним чипом2. Одним словом, проєктори Epson дають вам змогу створювати живі зображення, які об‘єднують і надихають аудиторію незалежно від теми презентації.

Модельний ряд

Розмір дисплея має значення

Завдяки проєктору Epson ви бачите більше вмісту, він більш детальний, працює довше, ніж звичайні пристрої з пласкими дисплеями.

Дізнатися більше

ПРОПУСТИТИ

 

ПРОПУСТИТИ

 

ПРОПУСТИТИ

 

ПРОПУСТИТИ

 
Порівняти
Закрити

Порівняти продукти

з 3 обраних

Порівняти обрані
 1. Дослідження проводилося компанією «Futuresource Consulting Limited» у період з 2001 до 2015 року.
 2. 2. Яскравість кольору (потік кольорового світла, Color Light Output) виміряно згідно з IDMS 15.4. Яскравість кольору залежатиме від умов використання. Провідні бізнес-проєктори Epson 3LCD і проєктори для навчання порівняно з провідними моделями DLP-проєкторів з одним чипом на основі даних дослідження «NPD» за період із червня 2013 року до травня 2014 року та дослідження «PMA» за період з І до ІІІ кварталу 2013 року.
 3. «Epson».
 4. Книга «Продажі. Візуалізуй це», автори Девід Дженкінс, Корі Соммерс.
 5. «Crowne Plaza».
 6. Дані «Aberdeen Research».
 7. Microsoft Office PPC.
 8. Корнельський університет
 9. Дані «IDC».
 10. Дослідження «Gensler» під назвою «Робоче місце», 2013 рік.
 11. Дані «IBM».
 12. Дані «Jigsaw24».
 13. Дані «Kinvey».
 14. Інформаційний тиждень. Звіт про технологію «Уніфіковані комунікації» за 2014 рік.
 15. Пропозиція гарантії діє не в усіх країнах. Зв’яжіться з місцевим представником «Epson».
 16. Сенсорне керування доступне не на всіх моделях