РІШЕННЯ ДЛЯ БІЗНЕСУ

Змініть підхід до роботи завдяки розумним технологіям, що заощаджують час і кошти та дозволяють зосередитися на основній діяльності.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО

Закрити

 

Технології, що допомагають у бізнесі

Швидкі зміни та постійний тиск, характерні для сьогоднішнього ділового світу, потребують технологій, що здатні давати результат, підвищувати ефективність роботи, правильно втілювати задум, стабільно працювати на бездоганному рівні.

Коли бюджет обмежений, ефективність затрат стає першочерговим питанням, яке потребує вирішення. Технології Epson дозволяють ефективно використати кожну копійку. Тож нехай вони допоможуть вам долати бюджетні обмеження, працювати більш ефективно і залишатися конкурентоспроможними.

Розумніші методи роботи

Більш швидкий друк, обладнання для презентацій, з яким легко працювати, дистанційне сканування та друкування.

Розумніші методи роботи

Отримайте задоволення від більш швидкого друку, легкої демонстрації презентацій, дистанційного сканування й друкування, та скористайтеся перевагами таких інноваційних рішень, як доповнена реальність. З технологіями Epson працювати стає просто, тому ви можете витрачати більше часу на ведення бізнесу замість того, щоб вирішувати технологічні питання.

Більш легке підключення та демонстрація презентацій за допомогою проєкційних рішень від Epson, які спрощують процес і вирішують питання сумісності, дозволяючи користувачам обмінюватися інформацією без затримок та відчуття незадоволення.

Друк і сканування «на ходу» за допомогою легких та компактних мобільних сканерів і принтерів, які дозволяють співробітникам, що працюють дистанційно, отримувати й поширювати необхідні документи в паперовому вигляді.

Більш швидкий якісний друк з принтерами WorkForce Pro RIPS, що дозволяють отримати першу сторінку в 3,5 рази швидше1.

Висока якість при низькому енергоспоживанні завдяки супершвидким, екологічним кольоровим багатофункціональним A3 пристроям нового покоління серії WorkForce Enterprise. Висока якість при швидкостях до 100 зображень на хвилину, з використанням меншого об’єму витратних матеріалів (що є можливим лише зі струменевими принтерами) при низькому рівні споживання електроенергії.

Більш ефективне навчання персоналу з використанням доповненої реальності (Augmented Reality, AR) завдяки нашим розумним окулярам Moverio. Обмінюйтеся даними з працівниками всіх професій з усіх відділів і відчувайте перевагу візуального способу надання вказівок.

Низька сукупна вартість володіння

Технології Epson заощаджують ваші гроші щодня, а служба керування друком допомагає оптимізувати вашу роботу.

Низька сукупна вартість володіння

Технології Epson заощаджують ваші гроші щодня, а служба керування друком, така як Print365, допомагає оптимізувати вашу роботу. Дозвольте персоналу зосередитися на креативності та співпраці, замість того, щоб думати про витрати.

Економічно вигідний процес створення високоякісних роздруківок — безперервний друк до 84 000 сторінок завдяки принтерам із системою WorkForce Pro Replacement Ink Pack System (RIPS)2

Спрощене опрацювання щоденних транзакцій, таких як рахунки-фактури й платежі, та утримання картотеки персоналу в актуальному стані з використанням функцій захищеного мережевого пошуку й швидкого доступу одночасно для багатьох користувачів.

Створення широкоформатних роздруківок власними ресурсами для будь-яких цілей — від детальних CAD-креслень до яскравих плакатів і наочних матеріалів.

Демонстрація презентацій в приміщеннях різного розміру за допомогою інтерактивного дисплея від Epson, що здатен масштабувати зображення до 100" у Full HD, забезпечуючи можливість виконання широкого спектра задач.

Активна залученість співробітників

Надайте співробітникам нові розумні інструменти для обміну інформацією та отримайте більш ефективний результат завдяки рішенням від Epson.

Активна залученість співробітників

Надайте співробітникам нові розумні інструменти для обміну інформацією й отримайте більший результат завдяки рішенням від Epson. Ефективність значно зростає, коли є інструменти, які легко використовувати і впроваджувати в щоденні процеси.

Демонстрація презентацій у приміщенні та дистанційно через мережу завдяки проєкційному рішенню від Epson з повною підтримкою технологій Bring Your Own Device (BYOD) і Unified Communications (UC).

Заохочуйте та надихайте за допомогою професійних проєкційних рішень , що забезпечують насичені живі кольорові зображення, що є втричі яскравішими проти DLP-проєкторів з однією матрицею3.

Спрощення роботи відділу кореспонденції завдяки швидкодіючим, проте точним сканерам, що здатні оперативно отримувати, конвертувати та розповсюджувати дані у вашій організації.

Організація офісного простору завдяки наклейкам, професійно надрукованим за допомогою LabelWorks. Ця компактна електронна система для друку наклейок допомагає вирішити всі завдання, пов’язані із систематизацією роботи в офісі, зокрема з веденням обліку та зберіганням.

Участь у забезпеченні майбутнього планети

У компанії Epson добре розуміють важливість збереження екології для майбутніх поколінь.

Участь в забезпеченні майбутнього планети

У компанії Epson добре розуміють важливість збереження екології для майбутніх поколінь.

Досягніть поставлених екологічних цілей завдяки системі заміни чорнил WorkForce Pro RIPS4, що дозволяє на 99 % знизити відходи. Витрачайте на 96 % менше електроенергії з принтерами WorkForce Pro4 і подвоюйте швидкість друкування, вдвічі економлячи на споживанні, з пристроями серії WorkForce Enterprise6.

Менше споживання електроенергії та виділення CO2 з моделями WorkForce Pro, що витрачають на 96 % менше енергії проти лазерних принтерів і копіювальних апаратів4.

Менше споживання електроенергії завдяки екорежиму в наших інтерактивних проєкційних рішеннях, а також низькі експлуатаційні витрати з нашими останніми лазерними моделями.

Зменшення викидів вуглекислого газу завдяки сканерам, що не потребують розігріву, а також зменшення споживання електроенергії за рахунок інтегрованої технології ReadyScan.

5 простих кроків до більш екологічного європейського майбутнього

Усі технології по черзі

ЗАВАНТАЖИТИ ІНФОГРАФІКУ

 

Дізнайтеся, які показники можна покращити

Розрахуйте за допомогою нашого калькулятора зменшення витрат електроенергії та виділення CO2, яких можна досягти, використовуючи принтер WorkForce Pro у вашому бізнесі.

 
 • До 92 % менше викидів CO2 проти лазерних принтерів9
 • На 96 % менше витрат електроенергії проти лазерних принтерів7
 • На 94 % менше відходів проти лазерних принтерів7
 • У 3,5 рази швидше, ніж з лазерними принтерами2
 • Екотехнології, без виділення озону
 

Обслуговування та підтримка

Дізнайтеся більше про виїзне обслуговування та гарантійне забезпечення від Epson.

Обслуговування та підтримка

Стандартна гарантія

Дізнатися більше про гарантійне забезпечення Epson.

Зареєструватися

Дякуємо за те, що ви придбали продукцію Epson. Будь ласка, виділіть кілька хвилин на те, щоб її зареєструвати.

Акційна подовжена гарантія

Три роки подовженої гарантії на деякі моделі принтерів Epson.

 
 

Інформаційні відео

Переглянути більше інформаційних відео.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Програмні рішення

Ви можете ознайомитися з повною лінійкою програмних рішень і їх сумісністю з іншими системами, зокрема від наших партнерів

Програмні рішення

Ви можете ознайомитися з повною лінійкою програмних рішень і їх сумісністю з іншими системами, зокрема від наших партнерів.

Вимагайте більшого від свого проєктора

Отримайте більше від свого проєктора

Скористайтеся перевагами спеціалізованих програмних рішень від Epson для розширення функціоналу, надійності і можливості керування своїм проєктором. Як провідний виробник проєкторів у світі8, компанія Epson розуміє необхідність належних рішень у цій сфері, які дозволяють легко й ефективно демонструвати презентації де завгодно і коли завгодно.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Рішення з оцифровування та відтворення зображень для бізнесу

Широкий спектр рішень для всіх видів бізнесу

Пристрої від Epson сумісні з програмними послугами й рішеннями, які дійсно здатні покращити робочі процеси в організації, контролювати витрати, підвищити рівень ефективності та забезпечити безшовну інтеграцію пристроїв у змінні робочі середовища.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Зменшення витрат завдяки службі керування друком

Користуючись Epson managed print services, ви сплачуєте лише за фактично виконаний друк і щомісяця отримуєте рахунок-фактуру за всі послуги. Ця послуга дозволяє точно спрогнозувати та зменшити витрати відповідно до ваших потреб. Вона також знижує витрати на адміністрування, оскільки ви отримуєте змінні матеріали автоматично, коли ресурси добігають кінця.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Демонстрація матеріалів з мобільних пристроїв

Технологія iProjection від Epson дозволяє з легкістю під’єднати пристрій iOS або Android до проєктора від Epson за умови наявності бездротової мережі й демонструвати зображення, документи та веб-сторінки. Це простий і надефективний спосіб демонструвати матеріали одним дотиком до екрана. Ви також можете скористатися інтегрованою функцією малювання пером, підсвічення чи стирання, з вибором кольору та прозорості, щоб бути впевненими, що ваша думка дісталася до аудиторії.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Друк з планшета чи смартфона

З технологією Epson Connect ви маєте змогу друкувати на офісному принтері, використовуючи свій планшет чи смартфон. Ви можете роздрукувати важливий лист одразу після ознайомлення з ним або сфотографувати дошку зі свіжими ідеями, що виникли внаслідок «мозкового штурму», та поділитися копіями з колегами. Скористайтеся свободою дистанційного друку.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Розумніші методи роботи

Більш швидкий друк, обладнання для презентацій, з яким легко працювати, дистанційне сканування та друкування.

Низька сукупна вартість володіння

Технології Epson заощаджують ваші гроші щодня, а служба керування друком допомагає оптимізувати вашу роботу.

Активна залученість співробітників

Надайте співробітникам нові розумні інструменти для обміну інформацією та отримайте більш ефективний результат завдяки рішенням від Epson.

Участь у забезпеченні майбутнього планети

У компанії Epson добре розуміють важливість збереження екології для майбутніх поколінь.

Обслуговування та підтримка

Дізнайтеся більше про виїзне обслуговування та гарантійне забезпечення від Epson.

Програмні рішення

Ви можете ознайомитися з повною лінійкою програмних рішень і їх сумісністю з іншими системами, зокрема від наших партнерів

Внесіть якісні зміни в будь-яке ділове середовище

Зниження витрат на друк

Наші принтери WorkForce Pro RIPS дозволяють підвищити продуктивність завдяки меншим витратам грошей на витратні матеріали та часу на технічне обслуговування, забезпечуючи таким чином роботу без пауз. Перехід від лазерних пристроїв дозволяє досягти до 96 % зниження обсягу споживання електроенергії, до 99 % зниження генерації відходів4 і до 92 % зниження виділення CO25 без втрати швидкості та якості.

Робота «на ходу»

Друк, сканування та демонстрація матеріалів «на ходу» за допомогою легких і компактних мобільних сканерів, принтерів та проєкційних рішень.

Нехай інформація рухається

Ефективне керування, обробка й пересилання документів завдяки пристроям для сканування, що можуть бути налаштовані на автоматичне призначення імен та організацію файлів, що надходять. Функція скасування виявлення подачі двох аркушів дозволяє швидку обробку «складних» документів, таких як конверти та документи з наклеєними стікерами. Крім того, пристрої для копіювання лазерних дисків дозволяють записувати дані на CD, DVD та BD носії, де вони можуть зберігатися до 100 років без необхідності повторного запису.

Організація офісного простору

Створення міцних довговічних наклейок зі стрічок різного типу та з текстом різноманітних кольорів. Принтери для друку наклейок LabelWorks дозволяють здійснювати належну організацію та пошук звітів, матеріалів, об’єктів, документів і кабелів.

Швидкий друк великих обсягів

Високоякісний друк документів при надвисоких швидкостях до 100 зображень на хвилину завдяки надійним та екологічним багатофункціональним A3 пристроям серії WorkForce Enterprise, що впораються з будь-якими завданнями — від потреб невеликих робочих груп до потреб цілих відділів.

Більш ефективне заохочення та співпраця

Ми створили такі умови, за яких сумісна робота з документами та обмін файлами стають легкими, а звичайні обговорення перетворюються на активну співпрацю завдяки нашим проєкційним рішенням. Екран здатен масштабуватися до 100" під потреби приміщень практично будь-якого розміру, для того щоб забезпечити кожному глядачу комфортний перегляд, а також можливість взаємодії, обміну інформацією та обговорення, — і все це в форматі Full HD і без необхідності мати ПК.

Надайте якісної ваги своєму контенту

Змініть підхід до демонстрації матеріалів завдяки нашим потужним, але економічним проєкторам серії EB-5500. Чітка проєкція зображень за різноманітних умов освітлення — світловий потік у 5500 лм й еквівалентний рівень колірної яскравості та яскравості по білому, що до трьох разів яскравіше, ніж у одночіпових моделях DLP проєкторів3.

Продукція

Ознайомитися з широким асортиментом принтерів, багатофункціональних пристроїв, сканерів, проєкторів та інших типів продукції для бізнесу від Epson.

Тематичні дослідження

Попереднє Далі

Інформаційні ресурси

Ознайомитися з широким спектром інформаційних ресурсів, зокрема зі статтями, інфографікою й брошурами, що містять дані про продукцію та рішення від Epson, а також про ринкові тенденції.

Дізнатися більше

Новини та події

Слідкуйте за останніми новинами від Epson і подіями, в яких ми будемо брати участь.

Фільтрувати результати

Попереднє Далі
Порівняти
Закрити

Порівняти продукцію

з 3 обраних

Порівняти обрані
 1. Показники швидкості друку першої сторінки після зупинки експлуатації на ніч отримані в результаті випробувань BLI, що проводилися протягом більш ніж двох місяців до лютого 2017 р., і порівняні з відповідними показниками пристроїв від виробників-конкурентів, на замовлення компанії Epson. Для отримання більш детальної інформації завітайте на www.epson.ua/inkjetsaving
 2. Картридж високої ємності з ресурсом приблизно в 84 000 сторінок. Фактична кількість сторінок може варіюватися залежно від типу друкованих зображень та умов використання. Для отримання більш детальної інформації завітайте на www.epson.eu/pageyield. Картриджі з чорнилом для калібрування призначені лише для початкового налаштування принтера, для подальшої експлуатації необхідно придбати нові картриджі з чорнилом.
 3. Колірна яскравість у режимі найвищої яскравості, виміряна в сторонній лабораторії відповідно до IDMS 15.4. Колірна яскравість залежить від умов використання. Порівняння лідерів продажів від Epson серед 3LCD та лідерів продажів серед одночіпових DLP-проекторів на основі даних PMA Research за період з грудня 2015 р. по листопад 2016 р.
 4. Показники отримані в результаті випробувань BLI, що проводились протягом більш ніж двох місяців до лютого 2017 г., і порівняні з відповідними показниками пристроїв від виробників-конкурентів, на замовлення компанії Epson. Для отримання більш детальної інформації завітайте на www.epson.ua/inkjetsaving
 5. На основі даних про видобування й переробку сировини та виробництво витратних матеріалів. Дослідження за технологією Epson: 1. В розрахунках викид вуглекислого газу приймається як єдиний фактор спричинення глобального потепління. 2. Результати розрахунків є самодекларативними (без підтвердження з боку третьої сторони). 3. Коефіцієнт викиду вуглекислого газу (кг CO2/од.) взятий з бази даних JEMAI LCA Pro.
 6. Як правило, лазерні принтери зі швидкістю друку 45–55 сторінок на хвилину споживають 1500 Вт, пристрої WorkForce Enterprise характеризуються низьким енергоспоживанням у 180–320 Вт і швидкістю друку до 100 зображень на хвилину.
 7. Лідери продажів на ринку серед проекторів з показником світлового потоку в 500 люмен і вище. (Дослідження проведене компанією Futuresource Consulting Limited в період з 2001 по 2016 рр.)
 8. Дослідження проведене компанією Futuresource Consulting Limited в період з 2001 по 2015 рр.