ПРАЦЮЄМО В СФЕРІ ОСВІТИ РАЗОМ

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО

Технології, створені для навчання

У компанії Epson розуміють, як побудовані освітні процеси, і ці знання ми використовуємо для створення технологій, що здатні збільшити ефективність навчального процесу та зробити його цілісним. Завдяки нашим рішенням інформація знаходиться в постійному русі. Окрім цього вони забезпечують взаємодію між групами для спільної роботи, спрямовують увагу вчителів та учнів і надають їм розширені можливості.

Від сучасних технологій вимагається їх суцільне та безперервне функціонування — від сумісного використання екрана та «гнучкого» навчання до дистанційної взаємодії і надання розширених можливостей вчителям та учням завдяки принципу «принеси свій власний пристрій» (Bring Your Own Device, BYOD). Технології від Epson задовольняють ці вимоги динамічного навчання.

Інвестуйте в майбутнє

Сьогодні учні — це інтернет-покоління, і вони очікують такого самого рівня технологічного розвитку і від навчального процесу.

Інвестуйте у майбутнє

Сьогодні учні — це інтернет-покоління, і вони очікують такого самого рівня технологічного розвитку і від навчального процесу. Наші Wi-Fi рішення вирізняються легкістю у використанні, високою надійністю та простотою обслуговування. Завдяки їм ваш заклад одразу стане передовим у сфері технологій навчання, а ваші інвестиції в майбутнє виявляться захищеними.

Заохочуйте сумісну роботу та дистанційне навчання, використовуючи інтерактивні проєкційні рішення для учбових приміщень будь-якого розміру.

Створюйте динамічне середовище для навчання , використовуючи до чотирьох пристроїв одночасно для демонстрації контенту, та обмінюйтеся контентом між пристроями1.

Більш швидкий якісний друк завдяки принтерам WorkForce Pro RIPS , що дозволяють отримати першу сторінку в 3,5 рази швидше2 та загалом видають у чотири рази більше роздруківок, ніж конкурентні кольорові струменеві моделі3.

Сканування будь-чого, від поштової марки до листа A0 з високою роздільною здатністю, та поширення через електронну пошту, хмарні сервіси, локальні папки, мобільний зв’язок тощо.

Керуйте цифровими документами з легкістю; заощаджуйте на запам’ятовувальних пристроях і зменшуйте файлові втрати завдяки простому доступу до архівних документів.

Переглянути результати

Зробіть навчальний процес живим і стимулюйте різноманітні таланти.

Переглянути результати

Зробіть навчальний процес живим і стимулюйте різноманітні таланти. Надайте учням впевненості для реалізації їхніх ідей і надихайте їх на пошук власних рішень. Наші пристрої для сумісної роботи дозволяють учням знаходитися в тісному контакті з предметом навчання, що дозволяє їм досягти кращих результатів та отримати практичні навички.

Створюйте, надихайте й співпрацюйте в рамках сучасного навчального середовища та залучайте кожного учня, використовуючи наші проєкційні рішення.

Заохочуйте самостійне виявлення здібностей учнів завдяки функціям малювання та анотування поверх контенту, що відображається, за допомогою сенсорного механізму та двох стилусів у комплекті наших інтерактивних проєкційних рішень.

Пропонуйте нову перспективу й дозволяйте перегляд та аналіз 3D-об’єктів на великому екрані завдяки нашим пристроям для візуалізації у форматі Full HD.

Отримайте повну фінансову картину

Ваші IT-пристрої мають служити довго, бути простими в роботі та підтримувати міжпредметне навчання.

Отримайте повну фінансову картину

Ваші IT-пристрої мають служити довго, бути простими в роботі та підтримувати міжпредметне навчання. Технології Epson забезпечують ефективність просто «з коробки», дозволяючи вам зосередитися на креативних ідеях і співпраці та не думати про приховані витрати.

Заощаджуйте час на різні процедури, наприклад реєстрацію учнів за цифровими документами, — наші сканери використовують автоматизовані робочі процеси, що здатні безперешкодно інтегруватися у вашу існуючу схему.

Демонструйте зображення відповідно до розміру приміщення; засоби інтерактивної візуалізації від Epson підтримують масштабування до 100" і підходять для приміщень будь якого розміру та планування.

Втілюйте ідеї й візуальні представлення в професійні матеріали розміром до 64", швидко та надійно виготовлені власними ресурсами, зменшуючи при цьому витрати на сторонні ресурси, — все це завдяки нашим широкоформатним принтерам.

Процес створення високоякісних роздруківок, що є економічно вигідним, — безперервний друк до 84 000 сторінок завдяки принтерам із системою WorkForce Pro Replacement Ink Pack System (RIPS)3.

Захист майбутнього планети

У компанії Epson добре розуміють важливість збереження екології для майбутніх поколінь.

Захист майбутнього планети

У компанії Epson добре розуміють важливість збереження екології для майбутніх поколінь.

Досягніть поставлених екологічних цілей завдяки системі заміни чорнила WorkForce Pro RIPS7 (Replaceable Ink Pack System), що дозволяє на 99 % знизити відходи, моделям принтерів WorkForce Pro7, що витрачають на 96 % менше електроенергії, та пристроям серії WorkForce Enterprise8, що дозволяють подвоїти швидкість друкування, удвічі економлячи на споживанні.

Менше споживання електроенергії та виділення CO2 з моделями WorkForce Pro від Epson, що витрачають на 96 % менше електроенергії проти лазерних принтерів і копіювальних апаратів7.

Менше споживання електроенергії завдяки екорежиму в інтерактивних проєкційних рішеннях, а також подовження строку експлуатації проєкційних ламп.

Зменшення викидів вуглекислого газу завдяки сканерами, що не потребують розігріву, а також зменшення споживання електроенергії за рахунок інтегрованої технології ReadyScan.

5 простих кроків до більш екологічного європейського майбутнього

Усі технології по черзі

ЗАВАНТАЖИТИ ІНФОГРАФІКУ

 

Дізнайтеся, які показники можна покращити

Розрахуйте за допомогою нашого калькулятора зменшення витрат електроенергії та виділення CO2, яких можна досягти, використовуючи принтер WorkForce Pro у ваших навчальних процесах.

 
 • До 92% менше викидів CO2 проти лазерних принтерів9
 • На 96 % менше витрат електроенергії проти лазерних принтерів7
 • На 94 % менше відходів проти лазерних принтерів7
 • У 3,5 рази швидше, ніж з лазерними принтерами2
 • Екотехнології, без виділення озону
 

Обслуговування та підтримка

Дізнайтеся більше про виїзне обслуговування та гарантійне забезпечення від Epson.

Обслуговування та допомога

Стандартна гарантія

Дізнатися більше про гарантійне забезпечення Epson.

Зареєструватися

Дякуємо за те, що ви придбали продукцію Epson. Будь ласка, виділіть кілька хвилин на те, щоб її зареєструвати.

Акційна подовжена гарантія

Три роки подовженої гарантії на деякі моделі принтерів Epson.

 
 

Інформаційні відео

Переглянути більше інформаційних відео.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Програмні рішення

Ви можете ознайомитися з повною лінійкою програмних рішень і їх сумісністю з іншими системами, зокрема від наших партнерів

Програмні рішення

Ви можете ознайомитися з повною лінійкою програмних рішень і їх сумісністю з іншими системами, зокрема від наших партнерів.

Вимагайте більшого від свого проєктора

Отримайте більше від свого проєктора

Скористайтеся перевагами спеціалізованих програмних рішень від Epson для розширення функціоналу, надійності і можливості керування своїм проєктором. Як провідний виробник проєкторів у світі8, компанія Epson розуміє необхідність належних рішень у цій сфері, які дозволяють легко й ефективно демонструвати презентації де завгодно і коли завгодно.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Рішення з оцифровування та відтворення зображень для бізнесу

Широкий спектр рішень для всіх видів бізнесу

Пристрої від Epson сумісні з програмними послугами й рішеннями, які дійсно здатні покращити робочі процеси в організації, контролювати витрати, підвищити рівень ефективності та забезпечити безшовну інтеграцію пристроїв у змінні робочі середовища.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Інвестуйте в майбутнє

Сьогодні учні — це інтернет-покоління, і вони очікують такого самого рівня технологічного розвитку і від навчального процесу.

Переглянути результати

Зробіть навчальний процес живим і стимулюйте різноманітні таланти.

Отримайте повну фінансову картину

Ваші IT-пристрої мають служити довго, бути простими в роботі та підтримувати міжпредметне навчання.

Захист майбутнього планети

У компанії Epson добре розуміють важливість збереження екології для майбутніх поколінь.

Обслуговування та підтримка

Дізнайтеся більше про виїзне обслуговування та гарантійне забезпечення від Epson.

Програмні рішення

Ви можете ознайомитися з повною лінійкою програмних рішень і їх сумісністю з іншими системами, зокрема від наших партнерів

Технології, що роблять навчальний процес живим

Внесіть якісні зміни в навчальний процес

Ультракороткофокусне проєкційне рішення від Epson допоможе залучити вчителів та учнів до діалогу в процесі навчання. Розмір екрана має значення, тож скористайтеся перевагами демонстрації контенту на екрані, що масштабується до 100" у Full HD, можливістю взаємодії в групових проєктах, застосовуючи управління жестами або малювання стилусами, та створюйте, поширюйте й обговорюйте ідеї без необхідності вмикати ПК.

Спрямовуйте увагу учнів у потрібне русло

Внесіть якісні зміни в навчальний процес з пристроєм для візуалізації від Epson — легкої настільної Full HD камери. Демонструйте широкоформатні роздруківки, 3D об’єкти, досліди та навіть живих істот зблизька як для навчальних груп, так і для більшої аудиторії.

Зниження витрат на друк

Наші принтери WorkForce Pro RIPS дозволяють підвищити продуктивність завдяки економії грошей на витратні матеріали та часу на технічне обслуговування, забезпечуючи таким чином роботу без пауз.

Організуйте свій простір

Створюйте міцні довговічні наклейки зі стрічок різного типу та з текстом різноманітних кольорів. Принтери для друку наклейок LabelWorks дозволяють здійснювати належну організацію та пошук звітів, матеріалів, об’єктів, документів і компонентів.

Створюйте ефективні матеріали

Наші широкоформатні принтери дозволяють створювати плакати, банери, принти на одяг і багато іншого без потреби звертатися до професійної типографії. Наприклад, учні можуть створювати архітектурні CAD-креслення й проєкти, стильні принти та візерунки, художнє оформлення, фотографії.

Швидкий друк великих обсягів

Високоякісний друк документів при надвисоких швидкостях до 100 зображень на хвилину завдяки надійним та екологічним багатофункціональним A3 пристроям серії WorkForce Enterprise (додатково — з фінішером), що впораються з потребами всього навчального відділу.

Нехай інформація рухається

Завдяки нашим швидкісним пристроям, що обробляють зображення з високою роздільною здатністю, учні можуть працювати з вихідними матеріалами (негативами, фотографіями, книжками, газетами), не втрачаючи жодних деталей.

Максимізуйте ефект від своїх презентацій

Будуйте учбовий процес і робіть матеріали живими завдяки яскравим кольорам та високій якості візуалізованих зображень, які можна масштабувати відповідно до розмірів приміщення.

Комфортний перегляд для кожного учня

Оптимальні відстані для перегляду

Наші інтерактивні проєкційні рішення дозволять масштабувати зображення. На відміну від пласких екранів, незалежно від розміру кімнати, кожному учневі забезпечується комфортний перегляд матеріалів без втрати якості зображення та необхідності його постійного збільшення/зменшення. Правильно обраний розмір зображення для конкретного приміщення суттєво впливає на рівень концентрації, задоволення від перегляду та засвоєння інформації.

Якість і технологія

Наша технологія 3LCD дозволяє досягти високої роздільної здатності, яскравості до 8000 люмен і соковитих відтінків для створення живих та захопливих зображень навіть в освітленому приміщенні. Три твердотільні оптичні матриці забезпечують плавне змішування кольорів для створення яскравих чітких зображень.

58%
учнів позбавлені можливості сприймати весь контент при використанні плаского екрана з діагоналлю 70"4

Висока яскравість

Яскраві й кольорові зображення допоможуть заохочувати та надихати учнів. Незалежно від типу контенту, ви можете бути впевнені в тому, що рівень яскравості буде обрано коректно, оскільки ми використовуємо істинні рівні колірної яскравості та яскравості по білому.

Застосунок iProjection від Epson для Chromebooks

Маючи Chromebooks з бездротовим підключенням до мережі, ви можете з легкістю передавати контент з нього на інтерактивний проєктор, рухаючись при цьому по кімнаті. Завдяки застосунку iProjection від Epson для Chromebooks ви можете передавати контент на проєктор або ж, використовуючи програмне забезпечення Multi-PC Projection від Epson з функцією модератора, передавати контент одночасно з чотирьох Chromebooks.

Інтерактивність і співпраця

Завдяки інтерактивним проєкторам кожен може брати участь у навчальному процесі. 20 % відсотків глядачів сприймають менше 20 % того, що демонструється на слайдах6, проте наші рішення для навчання дозволяють досягти кращого засвоєння контенту та заохочують учнів до активної участі шляхом фізичної взаємодії з контентом на екрані.

Продукція

Тематичні дослідження

Previous Next

Інформаційні ресурси

Ознайомтеся з широким спектром інформаційних ресурсів у сфері освіти, зокрема зі статтями, тематичними дослідженнями, інфографікою й брошурами, що містять дані про продукцію та рішення від Epson, а також про ринкові тенденції.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Новини та події

Якщо ви зацікавлені у ввідних семінарах, курсах з програмування та технічного обслуговування або в навчанні операторів, наші спеціалісти будуть раді поділитися своїми знаннями з вами і вашим персоналом.

Фільтрувати результати

Previous Next

Наразі немає виставок чи подій.

Порівняти
Закрити

Порівняти продукцію

з 3 обраних

Порівняти обрані
 1. У локальних мережах, використовуючи Epson Multi-PC або Epson iProjection App, створених для Android та iOS пристроїв і Chromebooks від Google.
 2. Показники швидкості друку першої сторінки після зупинки експлуатації на ніч отримані в результаті випробувань BLI, що проводилися протягом двох місяців до лютого 2017 р., і порівняні з відповідними показниками пристроїв від виробників-конкурентів, існуючих на момент публікації. Для отримання більш детальної інформації завітайте на www.epson.eu/inkjetsaving
 3. Картридж високої ємності з ресурсом приблизно в 84 000 сторінок. Фактична кількість сторінок може варіюватися залежно від типу друкованих зображень та умов використання. Для отримання більш детальної інформації завітайте на www.epson.eu/pageyield. Картриджі з чорнилом для калібрування призначені лише для початкового налаштування принтера, для подальшої експлуатації необхідно придбати нові картриджі з чорнилом.
 4. У порівнянні з лідерами продажів серед моделей пласких екранів з діагоналлю 70" і роздільною здатністю 4k (за проданими одиницями без урахування продукції, проданої в готелі, за даними PMA Distributor для Північної Америки за період з січня по вересень 2015 р.), розташованими в навчальному класі розмірами 6,7 x 8,2 м. При проханні переписати шість фрагментів даних з демонстрованих слайдів, 58 % учнів віком від 12 до 22 років зробили помилку щонайменше в одному з фрагментів. За даними досліджень, проведених Radius Research у США у квітні 2016 р.
 5. У порівнянні з передовими DLP-проекторами з однією матрицею для домашнього дозвілля. Проектори від Epson формату 720p яскравіші в три рази; проектори від Epson формату 1080p гарантовано яскравіші у два рази, іноді цей фактор може сягати трьох. За даними NPD з липня 2011 р. по червень 2012 р. Хроматична яскравість вимірюється згідно з IDMS 15.4. Хроматична яскравість залежить від умов використання. Для отримання більш детальної інформації завітайте на www.epson.eu/CLO
 6. Соммерс, Дженкінс. Продажі: візуалізуй це
 7. Показники отримані в результаті випробувань BLI, що проводилися протягом більш ніж двох місяців до лютого 2017 г., і порівняні з відповідними показниками пристроїв від виробників-конкурентів, на замовлення компанії Epson. Для отримання більш детальної інформації завітайте на www.epson.eu/inkjetsaving
 8. Як правило, лазерні принтери зі швидкістю друку 45–55 сторінок на хвилину споживають 1500 Вт, пристрої WorkForce Enterprise характеризуються низьким енергоспоживанням у 180–320 Вт і швидкістю друку до 100 сторінок на хвилину.
 9. На основі даних про видобування й переробку сировини та виробництво витратних матеріалів. Дослідження за технологією Epson: 1. У розрахунках викид CO2 приймається як єдиний фактор спричинення глобального потепління. 2. Результати розрахунків є самодекларативними (без підтвердження з боку третьої сторони). 3. Коефіцієнт викиду CO2 (кг CO2/од.) взятий з бази даних JEMAI-LCA Pro.