ПРАЦЮЄМО РАЗОМ У СФЕРІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

Зберігайте час і гроші завдяки економічно ефективним технологіям, що дозволяють робітникам у сфері охорони здоров’я працювати продуктивніше.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО

Технологічні рішення для сфери охорони здоров’я

У компанії Epson усвідомлюють тиск, з яким доводиться стикатися, коли хочеш покращити умови співпраці й догляду за пацієнтами та водночас намагаєшся знайти шлях для економії коштів і більш ефективної роботи.

Саме тому ми розробляємо технології, що здатні спростити робочі процеси, заощадити час і ресурси. Звільнений час дозволяє персоналу працювати з різними командами та вирішувати питання швидше, а технології забезпечують одночасний доступ до людей, місць і даних у реальному часі. Рішення від Epson у сфері охорони здоров’я дозволяють досягти високої ефективності при низькому рівні втручання та зосередитися на найважливішому — на пацієнтові.

Сприяємо тому, щоб завдяки інформаційним технологіям досягати більшого з меншими витратами

Наші рішення дозволяють створити цілісну систему якісного обслуговування.

Сприяємо тому, щоб завдяки інформаційним технологіям досягати більшого з меншими витратами

Наші рішення дозволяють створити цілісну систему якісного обслуговування.

Спрощення процедур обслуговування потоку пацієнтів завдяки уніфікованим пристроям, що здатні сканувати, проєктувати й друкувати швидко, легко та надійно, що прискорює медичне обслуговування пацієнтів.

Організовуйте співпрацю між різними відділами з ультракороткофокусними проєкторами від Epson, що забезпечують ефективну взаємодію при навчанні та обміні інформацією.

Економічно вигідний процес створення високоякісних роздруківок завдяки принтерам з системою WorkForce Pro Replacement Ink Pack System (RIPS), що забезпечують безперервний друк до 84 000 сторінок1.

Швидка та надійна обробка документів завдяки сканувальним рішенням від Epson, що дозволяють поширювати зображення у відділи суспільної роботи або в хмарні сховища одним натисканням кнопки.

Вдосконалення хірургічних операцій з нашими розумними окулярами Moverio, що використовують доповнену реальність (augmented reality, AR) для відображення інформації, вказівок і підказок, а також для координації роботи очей та рук під час операцій.

Отримайте повну фінансову картину

Технології від Epson спроєктовані таким чином, щоб знайти шляхи до економії коштів, не впливаючи на організаційну ефективність, що дозволяє застосовувати ресурси для інших сфер та ініціатив.

Отримайте повну фінансову картину

Технології від Epson спроєктовані таким чином, щоб знайти шляхи до економії коштів, не впливаючи на організаційну ефективність, що дозволяє застосовувати ресурси для інших сфер та ініціатив.

Покращення читабельності важливої інформації та зниження операційних ризиків завдяки нашим кольоровим наклейкам. Вони сприяють швидшому візуальному розпізнаванню без ризиків для пацієнта.

Оптимізація медичного обслуговування та максимізація ефективності шляхом використання у відділах, що характеризуються високими вимогами БФП та сканерів для обробки і зберігання матеріалів та отримання результатів досліджень.

Надійне, швидке та економічне зберігання медичних даних за допомогою пристрою для копіювання і запису лазерних дисків, що забезпечує збереження даних протягом 100 років і дозволяє уникнути канцелярських витрат.

Високоякісна демонстрація матеріалів з інсталяційними проєкторами, що ідеально підходять для медичних занять в аудиторіях, завдяки можливості проєктування зображень у форматі Full HD на екрани з діагоналлю до 600 дюймів.

Допоможіть керівникам підвищити продуктивність

Ефективність операційного й допоміжного персоналу може мати прямий вплив на якість медичного обслуговування та роль спеціалістів з охорони здоров’я.

Допоможіть керівникам підвищити продуктивність

Ефективність операційного й допоміжного персоналу може мати прямий вплив на якість медичного обслуговування та роль спеціалістів з охорони здоров’я. Працюйте більш ефективно, спрощуйте процеси та покращуйте точність з технологіями від Epson.

Високопродуктивний друк з швидкими, надійними та екологічними багатофункціональними кольоровими A3 пристроями серії WorkForce Enterprise (додатково — з фінішером), що впораються з потребами всього відділу.

Точна передача вcіх деталей завдяки графічним сканерам від Epson, що відтворюють медичні матеріали (негативи, фотографії, рентген-знімки) з винятковою якістю.

Вдосконалення організаційних процесів із системою для друку наклейок LabelWorks за рахунок вибору з різноманітних варіантів для задоволення будь-яких вимог друку та для будь-якого бюджету; ідеально підходить для управління запасами, обробки документів і маркування обладнання.

Систематизація важливої інформації шляхом створення й друкування наклейок, етикеток і талончиків за допомогою системи ColorWorks.

Автоматизація завдань з високим ступенем точності та надійності завдяки роботизованим системам від Epson для роботи в стерильних приміщеннях медичної та фармацевтичної галузі.

Захист майбутнього планети

У компанії Epson добре розуміють важливість збереження екології для майбутніх поколінь.

Захист майбутнього планети

У компанії Epson добре розуміють важливість збереження екології для майбутніх поколінь.

Виконання поставлених екологічних цілей завдяки системі заміни чорнил WorkForce Pro RIPS3 (Replaceable Ink Pack System), що дозволяє на 99 % знизити відходи, моделям принтерів WorkForce Pro3, що витрачають на 96 % менше електроенергії, та пристроям серії WorkForce Enterprise2, що дозволяють подвоїти швидкість друкування, вдвічі економлячи на споживанні.

Менше споживання електроенергії та виділення CO2 з моделями WorkForce Pro, що витрачають на 96 % менше електроенергії проти лазерних принтерів і копіювальних апаратів3.

Менше споживання електроенергії завдяки еко-режиму в інтерактивних проєкційних рішеннях, а також подовження строку експлуатації проєкційних ламп.

Зменшення викидів вуглекислого газу завдяки сканерам, що не потребують розігріву, а також зменшення споживання електроенергії за рахунок інтегрованої технології ReadyScan.

5 простих кроків до більш екологічного європейського майбутнього

Всі технології по черзі

ЗАВАНТАЖИТИ ІНФОГРАФІКУ

 

Дізнайтеся, які показники можна покращити

Розрахуйте за допомогою нашого калькулятора зменшення витрат електроенергії та виділення CO2, яких можна досягти, використовуючи принтер WorkForce Pro у ваших робочих процесах.

 
 • До 92% менше викидів CO2 проти лазерних принтерів4
 • На 96 % менше витрат електроенергії проти лазерних принтерів3
 • На 94 % менше відходів проти лазерних принтерів3
 • У 3,5 рази швидше, ніж з лазерними принтерами5
 • Еко-технології, без виділення озону
 

Обслуговування та підтримка

Дізнайтеся більше про виїзне обслуговування та гарантійне забезпечення від Epson.

Обслуговування та підтримка

Стандартна гарантія

Дізнатися більше про гарантійне забезпечення Epson.

Зареєструватися

Дякуємо за те, що ви придбали продукцію Epson. Будь ласка, виділіть кілька хвилин на те, щоб її зареєструвати.

Акційна подовжена гарантія

Три роки подовженої гарантії на деякі моделі принтерів Epson.

 
 

Інформаційні відео

Переглянути більше інформаційних відео.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Програмні рішення

Ви можете ознайомитися з повною лінійкою програмних рішень і їх сумісністю з іншими системами, зокрема від наших партнерів.

Розроблено для сфери охорони здоров’я

Ви можете ознайомитися з повною лінійкою програмних рішень і їх сумісністю з іншими системами від компанії Epson та наших партнерів

Ефективний друк від Epson: для передбачуваного зниження витрат

Зробіть процес друкування простим і менш ресурсозатратним завдяки службі керування друком, що включає в себе обслуговування та постачання матеріалів, та ні про що не хвилюйтесь.

 • Зменшення витрат на друк та отримання повного контролю над інвестуванням і виставленням рахунків
 • Ви отримуєте замінні матеріали автоматично, коли ресурси добігають кінця
 • Ви сплачуєте лише за фактично виконаний друк
 • Більша ясність у своїх витратах на друк завдяки єдиній щомісячній оплаті
 • Оберіть варіанти, що підходять саме для вас
 • Ви отримуєте надійний і безперервний процес друку, а ваш персонал може зосередитися на наданні якісних медичних послуг

Програмне забезпечення для проєкторів від Epson: отримайте більше від своїх проєкторів

Програмне забезпечення для проєкторів від Epson допоможе вам централізовано керувати всіма вашими проєкторами (більше тисячі), ефективно використовуючи ваш технологічний комплекс.

 • Відображення контенту через будь-який проєктор, що підключений до мережі, з будь-якого місця розташування
 • Демонстрація матеріалів через декілька джерел без потреби перемикати вхідне джерело
 • Відображення через різні проєктори з одного ПК
 • Дистанційна перевірка стану та керування проєкторами
 • Ручне або автоматичне відправлення повідомлень на один чи кілька проєкторів

Рішення з оцифровування та відтворення зображень для бізнесу від Epson: збільшення ефективності, зменшення витрат, покращений захист документів

Жорсткі вимоги законодавства, зростання витрат на надання якісного обслуговування, а також середовище, від якого вимагається захищеність даних про пацієнтів, — рішення від Epson дозволяють організаціям в сфері охорони здоров’я вирішити ці проблеми та вдосконалити свої робочі процеси.

 • БФП мають функції аутентифікації, авторизації й реєстрації доступу та виходу даних, що дозволяє забезпечити конфіденційність пацієнтів.
 • Попередньо запрограмовані процедури обробки дозволяють запобігти невірному переміщенню даних пацієнтів і зменшити кількість медичних помилок
 • Просте й надійне сканування документів в точці їх отримання та зниження витрат на відтворення загублених документів

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

iProjection від Epson: демонстрація матеріалів і фотографій через бездротову мережу

Інтуїтивно зрозумілий додаток для iOS та Android пристроїв для роботи з проєкторами дозволяє з легкістю демонструвати зображення і файли з цих пристроїв через проєктор Epson, що підключений до мережі. Це дозволяє співпрацювати з іншими людьми, не будучи обмеженими невеликими екранами.

 • Демонстрація зображень і матеріалів за декілька простих кроків
 • Анотування й підсвічення матеріалів, що демонструються, для акцентування та внесення ясності
 • Відображення веб-сторінок у високій якості за допомогою повноцінного веб-браузера

Сприяємо тому, щоб завдяки інформаційним технологіям досягати більшого з меншими витратами

Наші рішення дозволяють створити цілісну систему якісного обслуговування.

Отримайте повну фінансову картину

Технології від Epson спроєктовані таким чином, щоб знайти шляхи до економії коштів, не впливаючи на організаційну ефективність, що дозволяє застосовувати ресурси для інших сфер та ініціатив.

Допоможіть керівникам підвищити продуктивність

Ефективність операційного й допоміжного персоналу може мати прямий вплив на якість медичного обслуговування та роль спеціалістів з охорони здоров’я.

Захист майбутнього планети

У компанії Epson добре розуміють важливість збереження екології для майбутніх поколінь.

Обслуговування та підтримка

Дізнайтеся більше про виїзне обслуговування та гарантійне забезпечення від Epson.

Програмні рішення

Ви можете ознайомитися з повною лінійкою програмних рішень і їх сумісністю з іншими системами, зокрема від наших партнерів.

Головне — це пацієнт

Заощаджуйте час і гроші на зберіганні даних

Надійне зберігання медичних даних без канцелярських витрат. Пристрої для копіювання і запису лазерних дисків від Epson встановлені в багатьох лікарнях для видачі носіїв пацієнтам або для зберігання даних про пацієнтів в архіві. Завдяки лазерним дискам досягається надійність зберігання даних і простота використання — навіть у складних умовах навколишнього середовища.

Переглянути результати

Скористайтеся на повну функціоналом доповненої реальності для ознайомлення з важливими даними щодо конкретних пацієнтів перед виконанням процедур. Розумні окуляри Moverio здатні відображати інформацію і зображення одночасно, що допомагає швидше приймати рішення, підвищує ефективність і пришвидшує процедуру.

Швидкий друк великих обсягів

Високоякісний друк документів при надвисоких швидкостях до 100 зображень на хвилину2 і підвищеній продуктивності завдяки надійним та екологічним багатофункціональним A3 пристроям серії WorkForce Enterprise (додатково — з фінішером), що впораються з потребами всього відділу.

Ефективний та економічний друк

Менший час очікування роздруківок, навіть за великих обсягів, при повному контролі за доступом до чутливої інформації. Наші принтери серії WorkForce Pro та WorkForce Enterprise з низьким рівнем втручання характеризуються кращим часом відгуку, витратними матеріалами, яких вистачає надовго, та системою захисту з паролем — усе це для захисту і забезпечення виконання ваших робочих процесів без перешкод.

Ефективне оцифровування медичних документів

Оцифровуйте один з найвимогливіших видів паперових документів — медичні документи. Високошвидкісні пристрої формату A3 від Epson є достатньо гнучкими для сканування всіх документів у пакеті й передачі відсканованих зображень прямо на робочі місця — все це простим натисканням кнопки.

Спрощення співпраці

Обговорення справ пацієнтів без необхідності робити нотатки та консультації з віддаленими спеціалістами в режимі реального часу на робочому місці. Завдяки нашим інтерактивним проєкторам співпраця перетворюється на якісний цифровий процес, залишаючи в минулому фліпчарти, маркерні дошки та пласкі дисплеї.

Визначення важливих деталей

Виділяйте різних пацієнтів, їхні ліки й процедури лікування, використовуючи кольорові мітки. Виділяйте важливу інформацію й робіть акцент на найдрібніших відмінностях для покращення точності та чіткості. Наші принтери для друку наклейок ColorWorks створюють якісні етикетки для ліків і лабораторних зразків швидко й оперативно.

Продукція

Ознайомитися з широким асортиментом принтерів, багатофункціональних пристроїв, сканерів, проєкторів та інших типів продукції для бізнесу від Epson.

Тематичні дослідження

Попереднє Далі

Інформаційні ресурси

Ознайомитися з широким спектром інформаційних ресурсів, зокрема зі статтями, інфографікою й брошурами, що містять дані про продукцію та рішення від Epson, а також про ринкові тенденції.

Дізнатися більше

Новини та події

Слідкуйте за останніми новинами від Epson і подіями, в яких ми будемо брати участь.

Фільтрувати результати

Попереднє Далі

Наразі немає виставок чи подій.

Порівняти
Закрити

Порівняти продукцію

з 3 обраних

Порівняти обрані
 1. Картридж високої ємності з ресурсом приблизно в 84 000 сторінок. Фактична кількість сторінок може варіюватися залежно від типу друкованих зображень й умов використання. Для отримання більш детальної інформації завітайте на www.epson.eu/pageyield. Картриджі з чорнилом для калібрування призначені лише для початкового налаштування принтера, для подальшої експлуатації необхідно придбати нові картриджі з чорнилом.
 2. Як правило, лазерні принтери зі швидкістю друку 45–55 сторінок на хвилину споживають 1500 Вт, пристрої WorkForce Enterprise характеризуються низьким енергоспоживанням у 180–320 Вт і швидкістю друку до 100 зображень на хвилину.
 3. Показники отримані в результаті випробувань BLI, що проводилися протягом більш ніж двох місяців до лютого 2017 г., та порівняні з відповідними показниками пристроїв від виробників-конкурентів, на замовлення компанії Epson. Для отримання більш детальної інформації завітайте на www.epson.eu/inkjetsaving
 4. На основі даних про видобування й переробку сировини та виробництво витратних матеріалів. Дослідження за технологією Epson: 1. У розрахунках викид вуглекислого газу приймається як єдиний фактор спричинення глобального потепління. 2. Результати розрахунків є самодекларативними (без підтвердження з боку третьої сторони).
 5. Коефіцієнт викиду CO2 (кг CO2/од.) взятий з бази даних JEMAI-LCA Pro.
 6. Показники швидкості друку першої сторінки після зупинки експлуатації на ніч отримані в результаті випробувань BLI, що проводилися протягом більш ніж двох місяців до лютого 2017 р., та порівняні з відповідними показниками пристроїв від виробників-конкурентів, на замовлення компанії Epson. Для отримання більш детальної інформації завітайте на www.epson.eu/inkjetsaving
 7. Лідери продажів на ринку серед проекторів з показником світлового потоку в 500 люмен та вище. (Дослідження проведене компанією Futuresource Consulting Limited в період з 2001 по 2016 рр.)