ПРАЦЮЄМО НА ДОЗВІЛЛІ РАЗОМ

Технологічні рішення для дозвілля

Сфера розваг знаходиться під постійним тиском з боку людей, бажання яких вона втілює. Споживачі вимагають все більшого у свій вільний час і бажають, щоб кожне враження ставало подією, про яку хочеться поговорити, поділитися про неї у соцмережах, отримати відчуття звершення. Технології Epson допомагають зробити кожен візит вартим того, щоб про нього розповісти. Від досягнення ефективності службового офісу до завоювання конкурентної переваги — наші рішення підтримуватимуть вас у забезпеченні стабільно якісного комплексного обслуговування клієнтів.

Задовольняйте потреби відвідувачів по-новому

Використовуйте інноваційні технології, щоб направляти, навчати і вражати відвідувачів щоразу.

Задовольняйте потреби відвідувачів по-новому

Якщо ваші клієнти стоять у черзі, приймають участь у події, потребують обслуговування або інформації — подаруйте їм враження, які вони не забудуть. Використовуйте інноваційні технології, щоб направляти, навчати новому і вражати їх впродовж усіх відвідин.

Створіть вау-ефект з лазерним інсталяційним проєктором Epson, який може створювати картинку з діагоналлю до 1000 дюймів на підлозі, стінах, будівлях чи речах і поєднувати фізичну дійсність з віртуальною реальністю — чи то для освітнього простору з ефектом занурення, чи то для створення мультисенсорного сприйняття у 4D.

Розважайте будь-де завдяки гнучкості встановлення і рішенням, що підійдуть для будівель з найвибагливішою архітектурою. Проєкцію можна розвертати на 360 градусів у будь-якому напрямі горизонтально, вертикально чи по колу, а ще відтепер можлива й портретна орієнтація.

Подивіться з нової перспективи разом зі смарт-окулярами Moverio від Epson. Використовуйте доповнену реальність, щоб створювати тривимірні сцени, додавати шари інформації, а також візуалізовувати розповідь, щоб відвідувачі могли активно розважатися.

Запропонуйте самостійне дослідження і пошук шляху разом з інтерактивними дисплеями Epson, що ідеально підходять для інформаційних стендів, освітніх подій і візуального виділення, що спонукатимуть відвідувачів розвиватися і відкривати щось нове.

Персоналізуйте подію , запропонувавши ексклюзивні фотографії, візитівки, арт та інші друковані продукти з доданою вартістю для продажу в місцях, де ходить багато людей, використовуючи виробничі принтери Epson SureLab.

Надавайте послуги будь-де разом із сімейством портативних чекових принтерів Epson для мобільних працівників. Здійснюйте транзакції, водночас додаючи цінність і забезпечуючи зручність відвідувачам.

Інвестуйте у майбутнє

Організації, що займаються розвагами, повинні винаходити нові способи приваблення і утримання відвідувачів у наш час, коли клієнт більш незалежний у своєму виборі.

Інвестуйте у майбутнє

Організації, що займаються розвагами, повинні винаходити нові способи приваблення і утримання відвідувачів у наш час, коли клієнт більш незалежний у своєму виборі. Оптимізуйте процеси, що потребують багато часу, і заощаджуйте кошти, надаючи краще обслуговування клієнтів.

Розширте свої можливості разом із новими цікавими матеріалами завдяки смарт-окулярам Moverio від Epson. Їх можна використовувати протягом тривалого часу. Окрім того, вони мають акумулятор високої ємності для широкого застосування і простого керування парком устаткування. Щоденно втілюйте у життя свій доповнений світ.

Забезпечте собі підвищення рівня продуктивності разом з багатофункціональними принтерами й інтелектуальними сканерами WorkForce Pro від Epson. Інтелектуальні функції оптимізують ваші робочі процеси і обслуговування, а ефективніша організація документів водночас скоротить затримки.

Вражайте з широкоформатними принтерами SureColor від Epson, влаштовуючи високоякісні інсталяції, що привертатимуть увагу до ваших акцій та подій — а отже, стимулюватимуть продажі.

Друкуйте квитки і перепустки на вимогу разом з принтерами для етикеток ColorWorks від Epson. Створюйте персоналізовані привабливі кольорові квитки, перепустки та бейджи для поліпшення візуальної ідентифікації.

Насолоджуйтесь надійністю рівня «встановив і забув» разом із лазерним проєктором, що не потребує обслуговування і гарантовано прослужить до 12 000 годин або 5 років1. Чудово підходить для створення цифрової зовнішньої реклами у випадках, коли доступ до проєктора ускладнено.

Насолоджуйтесь результатами

Створення змістовної взаємодії з кожним відвідувачем потребує особливих способів привернення уваги, які, втім, підійдуть широкому загалу.

Насолоджуйтесь результатами

Створення змістовної взаємодії з кожним відвідувачем потребує особливих способів привернення уваги, які, втім, підійдуть широкому загалу. Належна технологія може вирішити проблеми і допоможе забезпечити обслуговування, що приверне ще більше відвідувачів.

Виділіться з-поміж конкурентів, створивши альтернативну реальність для відвідувачів або надавши їм персонального провідника. Смарт-окуляри Moverio від Epson можуть бути повністю адаптовані під вашу подію і потреби ваших гостей.

Додайте навчальні елементи, давши людям змогу взаємодіяти із вмістом за допомогою сенсорних екранів. Наші інтерактивні дисплеї масштабуються до 100 дюймів по діагоналі, тож кожному буде забезпечена хороша оглядовість, а молодша аудиторія зможе малювати пальцями або стилусами.

Оточіть людей мультимедійним наповненням, яке може бути адаптоване під будь-яку аудиторію. Завдяки можливості масштабування до формату 4K інсталяційні проєктори Epson пропонують неймовірну творчу свободу та досвід перегляду на наступному рівні.

Задовольняйте потреби більшої кількості клієнтів завдяки інформації, що постійно оновлюється, і швидкому наданню послуг. Людям важлива точніша передача деталей, вони бажають залишатися в курсі, і наші принтери для етикеток, принтери WorkForce і сканери для бізнесу кардинально змінюють процес, прискорюючи адміністрування.

Дізнайтесь, скільки ви могли б заощадити на друку, перейшовши на пристрої Epson

Скористайтесь нашим калькулятором сукупної вартості володіння

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Захищайте майбутнє планети

Ми усвідомлюємо важливість покращення екологічної ситуації для майбутніх поколінь.

Захищайте майбутнє планети

Ми в Epson усвідомлюємо важливість збереження екологічної планети для майбутніх поколінь, і тому ми розвиваємо свої рішення для друку в напрямі якомога ощадливішого впливу на довкілля.

Досягайте своїх цільових показників з впливу на довкілля

скоротивши рівень відходів до 99 %, разом із системою змінних контейнерів для чорнила (Replaceable Ink Pack System — RIPS) у принтерах WorkForce Pro; споживайте на 96 % менше енергії разом з принтерами WorkForce Pro5; подвоюйте швидкість друку за половину споживаної енергії разом із серією WorkForce Enterprise6.

Заощаджуйте електроенергію і скорочуйте викиди CO2 разом з моделями WorkForce Pro, що споживають на 96 % менше енергії за лазерні принтери та копіри2.

Скоротіть споживання енергії разом з режимом «еко» в рішеннях для інтерактивної візуалізації та продовжіть термін служби лампи.

Зменшіть свій вуглецевий слід, використовуючи сканери, які не потребують розігріву, і скоротіть споживання енергії завдяки інтегрованій технології ReadyScan.

5 простих кроків до більш екологічного європейського майбутнього

По одній технології за раз

ЗАВАНТАЖИТИ ІНФОГРАФІКУ

 

Дізнайтесь, як ви можете заощадити

Розрахуйте свої заощадження енергії та викидів CO2, яких можливо досягти разом з принтером WorkForce Pro, за допомогою нашого калькулятора.

 
  • До 92 % менше CO2 у порівнянні з лазерними принтерами3
  • На 96 % менше енергії у порівнянні з лазерними принтерами2
  • На 94 % менше відходів у порівнянні з лазерними принтерами2
  • В 3,5 рази швидші у порівнянні з лазерними принтерами2
 

Обслуговування і підтримка

Дізнайтесь більше про обслуговування на місці та гарантії Epson.

Обслуговування і підтримка

Стандартна гарантія

Дізнайтесь більше про гарантії Epson.

Зареєструватися

Дякуємо за те, що ви придбали продукцію Epson. Будь ласка, виділіть кілька хвилин на те, щоб її зареєструвати.

Акція на продовження гарантії

3-річна продовжена гарантія на окремі принтери Epson.

 

Програмні рішення

Ознайомтесь з нашим повним асортиментом програмних рішень і аспектами сумісності систем, зокрема тих, що постачаються нашими партнерами.

Програмні рішення

Ознайомтесь з нашим повним асортиментом програмних рішень і аспектами сумісності систем, зокрема тих, що постачаються нашими партнерами.

Очікуйте більшого від свого проєктора

Отримуйте більше від свого проєктора

Скористайтесь перевагами спеціалізованих програмних рішень Epson, розширивши можливості функціоналу, та насолоджуйтеся підвищеною продуктивністю, надійністю та контрольованістю свого проєктора. Як провідний виробник проєкторів у світі4, компанія Epson розуміє необхідність належних рішень в цій сфері, які дозволять легко і ефективно демонструвати презентації у будь-який спосіб і де завгодно.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Рішення з оцифровування та відтворення зображень для бізнесу

Широкий спектр рішень для всіх видів бізнесу

Пристрої Epson сумісні з програмними службами й рішеннями, які можуть допомогти покращити робочі процеси вашої організації, керувати витратами, підвищити ефективність, а також забезпечити безпроблемну інтеграцію пристроїв у середовище, що постійно змінюється.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Розваги у великому масштабі

Стимулюйте відчуття і переносьте свою аудиторію до іншого виміру за допомогою постійних або орендованих рішень для проєкціювання. Застосування кількох інсталяційних проєкторів Epson зі суміщенням країв зображення дозволяє формувати реалістичні зображення на значно більших площах і створювати захопливі й атмосферні враження для відвідувачів. Ви можете відтворити кожну деталь і адаптувати мультимедійні матеріали до своєї аудиторії навіть в обмеженому просторі.

Станьте хорошим оповідачем

Засіб iProjection від Epson дозволяє легко сполучати пристрій на базі iOS або Android з рішенням для візуалізації Epson, що має функцію мережевого з’єднання, тож ви можете виводити зображення, документи і веб-сторінки без дротів. Це простий і напрочуд ефективний спосіб ведення презентації з керуванням просто дотиками до екрана. Крім того, також існує функція анотування, що дозволяє використовувати стилус для виділення чи стирання тексту з можливістю налаштування кольору і прозорості — все, щоб донести вашу думку до аудиторії.

Заохочуйте до активного дослідження

Ваша подія — це чисте полотно для розвитку комплексного дозвілля, що об’єднує аудиторію з розвагою. Цифрова зовнішня реклама дозволяє виводити інформацію з постійним оновленням у реальному часі — від розкладу подій і пунктів призначення до меню і розважальних заходів. Інтерактивні дисплеї Epson також приваблять клієнтів, що активно користуються цифровими технологіями і бажають пізнати себе краще чи перевірити свої знання.

Задовольняйте потреби відвідувачів по-новому

Використовуйте інноваційні технології, щоб направляти, навчати і вражати відвідувачів щоразу.

Інвестуйте у майбутнє

Організації, що займаються розвагами, повинні винаходити нові способи приваблення і утримання відвідувачів у наш час, коли клієнт більш незалежний у своєму виборі.

Насолоджуйтесь результатами

Створення змістовної взаємодії з кожним відвідувачем потребує особливих способів привернення уваги, які, втім, підійдуть широкому загалу.

Захищайте майбутнє планети

Ми усвідомлюємо важливість покращення екологічної ситуації для майбутніх поколінь.

Обслуговування і підтримка

Дізнайтесь більше про обслуговування на місці та гарантії Epson.

Програмні рішення

Ознайомтесь з нашим повним асортиментом програмних рішень і аспектами сумісності систем, зокрема тих, що постачаються нашими партнерами.

Розпочніть свою еволюцію

Враховуйте кожну деталь

Перетворіть квитки, перепустки і браслети на брендовані чи акційні пам’ятки на згадку. Принтери для етикеток Epson ColorWorks дозволяють здійснювати друк за потребою, тож ви можете з легкістю підлаштовувати деталі до середовища, події чи виставки, а ще — друкувати на широкому асортименті носіїв.

Відведіть головну роль відвідувачам

Інтерактивні дисплеї Epson створені для пошуку відповідей і спільної роботи. Використовуйте їх на інформаційних стендах і навчальних просторах, щоб відвідувачі могли дізнаватися нове самостійно і брати участь у тематичних заходах за допомогою сенсорного екрана і пальців або стилуса.

Проявіть свою уяву

Переносьте цілі аудиторії до інших світів. Інсталяційні проєктори Epson здатні створювати захопливі сцени підвищеної якості 4D, а ще накладати проєкції на будівлі під музику, закадрове озвучення чи інший супровід для створення незрівнянних багатосенсорних вражень.

Високошвидкісний і надійний друк чеків

Принтери для чеків Epson створені для відповідності найбільш інтенсивним середовищам у сфері роздрібної торгівлі. Модель TM-T88VI є найдовершенішим принтером для чеків, що пропонує високу швидкість друку і надійність, а ще розширений функціонал з підтримкою точок продажів на базі мобільних пристроїв, ПК і веб-сторінок одночасно.

Надавайте послуги, які дійсно потрібні

Чи у вас невеликий розважальний куточок, в якому використовується система змінних контейнерів для чорнил (RIPS), чи більший заклад з рішеннями для друку WorkForce Enterprise — Epson потурбується про ваші офісні потреби. Наприклад, скануйте заповнені анкети для вступу до клубу будь-де — від квиткових кас до офісу філії — для швидкого затвердження і позитивного враження від обслуговування у клієнтів.

Перевершуйте очікування клієнтів

Разом з широкоформатними принтерами Epson ви можете виробляти високоякісні постери, банери, принти та багато іншого без потреби звертатися до професійної поліграфічної майстерні.

Створюйте більш реалістичні враження

Прозорі смарт-окуляри Moverio від Epson дозволяють накладати елементи доповненої реальності на реальний світ, роблячи культурні заходи, події, вистави і екскурсії більш доступними і захопливими без відволікання відвідувачів від виставок і атракціонів.

Створюйте індивідуальні історії

Створюйте персоналізовані фотографії, сертифікати та візитівки в процесі участі клієнтів у події. Фотопринтери SureLab від Epson створюють візуальні історії, які ваші відвідувачі можуть залишити на згадку і показати близьким.

Продукти

Аналіз практичних прикладів

Previous Next

Ресурси

Відкрийте для себе широкий асортимент ресурсів для сфери розваг. Серед них ви знайдете статті, аналізи практичних прикладів, інфографіку і брошури, що містять інформацію про продукти, рішення Epson і ринкові тенденції.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Новини та події

Якщо ви зацікавлені у ввідних семінарах, курсах програмування й обслуговування чи навчанні операторів, наші експерти залюбки поділяться з вами й вашими співробітниками своїми знаннями.

Фільтрувати результати

Previous Next

Наразі жодних заходів чи подій не відбувається.

  1. Стосується до моделей: EB-L610U, EB-L615U, EB-L610W, EB-L510U, EB-L400U
  2. Показники отримані в результаті випробувань BLI, що проводились протягом більш ніж двох місяців до лютого 2017 г., та порівняні з відповідними показниками пристроїв від виробників-конкурентів, на замовлення компанії Epson. Детальнішу інформацію можна знайти за посиланням: www.epson.co.uk/inkjetsaving.
  3. На основі даних про видобуток і переробку сировини і виробництва матеріальних цінностей. На основі тестування за методологією Epson: 1. В розрахунках викид вуглекислого газу приймається як єдиний фактор спричинення глобального потепління. 2. Результати обчислень на основі даних самодекларації (без перевірок третіми сторонами). 3. Ми використовуємо еквівалент CO2 (кгCO2/од.), опублікований у базі даних JEMAI LCA Pro.
  4. За результатами дослідження Futuresource Consulting Limited за період 2001–2015 рр.
  5. Тематичний парк майбутнього, журнал про атракціони
  6. Як правило, лазерні принтери зі швидкістю друку 45-55 ppm споживають 1500 Вт, пристрої WorkForce Enterprise характеризуються низьким енергоспоживанням у 180–320 Вт та швидкістю друку до 100 ppm. Детальнішу інформацію можна знайти за посиланням: www.epson.eu/pageyield.
Порівняти
Закрити

Порівняти продукти

з 3 обраних

Порівняти вибрані