НОВИЙ ПОКРАЩЕНИЙ ДРУК НА МАТОВОМУ НОСІЇ

Відтепер, після випуску спеціально розроблених мікропрограмного забезпечення та матового чорного чорнила, користувачі серій ColorWorks C6500 і C6000 мають змогу насолоджуватися покращеною гнучкістю друку на текстурованому або звичайному папері.

Дізнатися більше

Привабливі кольорові етикетки, що друкуються в міру потреби

Задаючи нові стандарти друку кольорових етикеток

Переглянути відео

НЕПЕРЕВЕРШЕНІ ЕТИКЕТКИ ДЛЯ РОЗВИТКУ ВАШОГО БІЗНЕСУ

Дізнатися більше

Оптимізуйте друк кольорових етикеток

Тепер ви можете з легкістю друкувати високоякісні етикетки, квитки й бирки власного дизайну в офісі, як і коли вам потрібно. Кольорові струменеві принтери Epson для етикеток для друку в міру потреби є рішенням поширених проблем для термічного друку поверх наявного зображення. Більше жодних затримок, перебоїв, відходів і незручностей. Більше жодних запасів попередньо роздрукованих етикеток, простоїв виробництва, втрачених замовлень або несвоєчасних відправлень.

Відкрийте для себе революцію друку етикеток у міру потреби за допомогою струменевого принтера Epson.

Нове дослідження незалежних консультантів «Smithers» показує, як власне струменеве маркування в міру потреби на підприємстві може допомогти значно заощаджувати електроенергію.

У звіті описано відходи, що утворюються під час цілого ряду комерційних процесів друку, і надана інформація про те, що струменеві принтери для друку в міру потреби часто є найбільш економічним і оперативним рішенням для друку у бізнес-сфері.

Представляємо нові серії Colorworks C6000 і C6500

Друкуйте стійкі етикетки власного дизайну швидко й просто. Виробляйте власні етикетки високої якості (1200 × 1200 dpi) — знову і знову. C6000 пропонує друк на носіях шириною до 4 дюймів, а C6500 — до 8 дюймів. Оптимізуйте робочі процеси разом з нашим унікальним вбудованим пристроєм для зняття захисного шару із самоклейкого паперу.

РК-дисплей і панель керування

Повноколірна панель керування з інтуїтивним меню, що дає користувачам змогу отримувати доступ до налаштувань принтера й мережі. Більше контролю над принтером у швидкий і простий спосіб

Кришка, що знімається у двох напрямках

Унікальна конструкція уможливлює завантаження та виймання носіїв легко й просто за будь-яких обставин

Панель доступу

Панель простого доступу для перевірки й усунення застрягання паперу, а ще — для зручного доступу до друкувальної головки

Чорнильні картриджі з простим доступом

Компактні й зручні у встановленні картриджі Epson ємністю 80 мл із чорнилом Ultrachrome® DL забезпечують чудові результати

Вбудований пристрій для зняття захисного шару

Ця унікальна функція повноколірного принтера суттєво спрощує його встановлення на виробничих лініях і створює з одного продукту комплексне рішення

Застосування

Від виробництва і роздрібного продажу до фармацевтики, охорони здоров’я та продажу квитків — завжди знайдеться продукт ColorWorks, що стане вагомим внеском у бізнес, забезпечуючи гнучкість друку саме таких етикеток, які вам потрібні, і тоді, коли вони потрібні. Серії ColorWorks C6000, C6500, C7500, C3500 і C831 також чудово підійдуть компаніям, що бажають друкувати етикетки за актуальними стандартами Всесвітньої гармонізованої системи (Globally Harmonised System, GHS) для маркування у хімічній галузі.

 

Виробництво (етикетки для продуктів)

Кольорові принтери Epson для етикеток ідеально підходять виробникам із широким асортиментом, з обсягами продукції від малих до середніх, які потребують удосконалення керування запасами й ідентифікації продукції, а ще — поліпшення обслуговування клієнтів.

Поліпшення впізнаваності бренду

Створіть власні упаковки для продукції та поліпшуйте маркетингові комунікації за допомогою невеликих тиражів етикеток.

Ефективніше розрізнення продукції

Застосування кольору дає вам змогу виділити свою продукцію з-поміж товарів конкурентів і допомогти клієнтам швидко впізнавати ваш бренд.

Важлива інформація

Зазначайте інформацію на етикетці чітко й наочно. А також друкуйте спеціалізовані етикетки в міру потреби.

Удосконалені етикетки й брендування

Зробіть свою продукцію якомога помітнішою, виділіть свій бренд і зміцніть свою репутацію.

Легке дотримання стандартів GHS

Друкуйте всі потрібні піктограми й інформацію на порожніх етикетках швидко, точно і чітко за один простий процес.

 

Виробництво (функціональні етикетки)

Кольорові принтери Epson для етикеток ідеально підходять виробникам із широким асортиментом, з обсягами продукції від малих до середніх, які потребують удосконалення керування запасами й ідентифікації продукції, а ще — поліпшення обслуговування клієнтів.

Удосконалення керування складськими запасами

Керуйте запасами, зберіганням і рухом продукції разом з етикетками, що легко відстежуються та можуть бути оперативно надруковані й розклеєні.

Чіткі процедури діяльності

Поліпшуйте загальну якість продукції, скоротивши частоту помилок за допомогою, наприклад, колірного кодування чи нанесення зображень на етикетки з метою чіткого зазначення вмісту контейнерів.

Важлива інформація

Зазначайте інформацію на етикетці чітко й наочно. А також друкуйте спеціалізовані етикетки в міру потреби.

Підтримання сталого рівня виробництва

Задовольняйте виробничі потреби й уникайте незапланованих сповільнень чи переривань процесу, що можуть суттєво зашкодити вашому бізнесу.

Легке дотримання стандартів GHS

Друкуйте всі потрібні піктограми й інформацію на порожніх етикетках швидко, точно і чітко за один простий процес.

 

Етикетки для хімічної галузі (GHS)

Принтери ColorWorks для етикеток використовують пігментне чорнило на папері для етикеток, ламінованому поліетиленом, для створення етикеток для хімічної галузі згідно з вимогами GHS, що повністю відповідають стандарту BS 5609.

Друк етикеток безпеки хімічної продукції (GHS) у разі потреби

Друкуйте етикетки для хімічної галузі, що повністю відповідають застосовним стандартам, коли вам це потрібно, без жодної необхідності замовляти додаткові копії, які будуть для вас зайвими.

Тривкі етикетки для складних умов експлуатації

Етикетки ColorWorks дуже тривкі і стійкі до хімікатів, вицвітання та змазування.

Повноколірний друк

Принтери ColorWorks здатні друкувати в повноколірному режимі — не лише в червоному й чорному кольорах, необхідних для GHS-етикеток.

 

Роздрібна торгівля

Наші швидкі, надійні і гнучкі рішення для кольорових етикеток можуть впроваджуватися для різноманітних застосувань у сфері роздрібної торгівлі — від етикеток для стелажів, цінників і рекламних етикеток до етикеток для продукції, що виробляється в магазині.

Підвищення поінформованості про спеціальні цінові пропозиції серед продукції

Виділіть свої продукти з-поміж аналогів за допомогою високоякісних і привабливих етикеток.

Підкреслення характеристик продукту

Підкресліть потрібні особливості своєї продукції на полицях, наприклад додайте інформацію про те, що вона органічна, має регіональне походження чи містить алергени.

Розширення можливостей брендування

Нехай ваша компанія стане більш помітною завдяки однорідному впізнаваному графічному оформленню.

Вироблення спеціальних і одноразових етикеток

Вводьте спеціальні пропозиції швидко й ефективно завдяки друку в міру потреби.

 

Друк квитків

Відтепер за допомогою наших зручних кольорових принтерів для етикеток ви маєте змогу друкувати квитки на події з персоналізованими маркетинговими меседжами чи з фотографіями відвідувачів на бейджах.

Повний контроль у ваших руках

Друкуйте квитки й бейджі в повному кольорі і в міру потреби.

Персоналізовані комунікації

Доповніть квитки й бейджі акційною чи персоналізованою інформацією. Додайте рекламу чи іншу інформацію, що буде цікавою для власника квитка.

Поліпшена візуальна ідентифікація

Додайте повноколірні фотографії на перепустки для покращення візуальної ідентифікації.

 

Охорона здоров’я

Колір на етикетках для сфери охорони здоров’я поліпшує візуальне сприйняття важливої інформації, тим самим зменшуючи операційні ризики в лікарнях, а також підвищуючи рівень обслуговування та безпеку пацієнтів.

Виділення важливої інформації

Використовуйте колір і дизайн для чіткішого зазначення імен пацієнтів і вказівок щодо дозувань ліків.

Простий друк великих тиражів

Друкуйте великі тиражі етикеток у міру потреби згідно зі змінами в переліках людей чи ліків.

Однорідне й наочне маркування

Використовуйте попередньо визначені колірні коди для швидкої та зручної ідентифікації ліків.

Зменшення ризику помилок

Знизьте ймовірність помилок і плутанини, забезпечивши чітку ідентифікацію різноманітних ліків.

 

Харчування та кейтеринг

Кольорові принтери для етикеток Epson допомагають виробникам і продавцям харчових продуктів створювати виразні етикетки в міру потреби, водночас персоналізуючи дизайн продукції та поліпшуючи поінформованість про бренд.

Контрастний і чіткий текст

Завдяки високій роздільній здатності рішень для друку етикеток ColorWorks стає можливим надрукувати на малій площі великий обсяг інформації, яка при цьому залишиться розбірливою.

Привабливі кольорові етикетки

Етикетки для харчових продуктів відтепер можливо друкувати в повному кольорі, що дає змогу яскраво виділити брендування компанії, а ще — наочно зазначити харчову цінність продукту.

Маркування в міру потреби

Друкуйте лише ті етикетки, які вам потрібні, та у тій кількості, яка потрібна, для партій продукції, що можуть різнитися за обсягами, як-от для свіжих фруктів і овочів чи випічки.

Тривкі етикетки, що не змазуються

Чорнило Epson пропонує неперевершену довготривалість, тож етикетки залишатимуться розбірливими навіть після транспортування чи зберігання в холодильній чи морозильній камері.

Використання кольорів за бажанням

Візьміть процес під контроль

Заощаджуйте, усунувши потребу зберігати різноманітні попередньо надруковані етикетки: просто друкуйте їх, коли вони вам потрібні.

Відтепер ви можете контролювати весь процес друку етикеток.

Підвищення ефективності

Не гайте більше часу на пошук заздалегідь надрукованих етикеток і їх коригування.

Так само заощаджуйте час, який витрачався на заміну рулонів з попередньо надрукованими етикетками.

Додання гнучкості

Виробляйте унікальні індивідуальні етикетки, коли вони вам потрібні.

Змінюйте дизайн на льоту і друкуйте лише потрібні вам етикетки.

Збільшення швидкості

Друкуйте в повному кольорі з тією швидкістю, якої потребує ваш бізнес.

Скоротіть загальний час, що витрачається на друк повноколірних етикеток.

Скорочення непередбачених витрат

Усуньте необхідність платити третім сторонам за попередній друк на замовлення.

Зменште ймовірність помилок під час створення етикеток, а також запізнень з доставкою та штрафів.

Усунення відходів від етикеток

Більше жодних бракованих етикеток через зміни в дизайні, що вносяться в останню мить.

Більше не потрібно замовляти попередньо віддруковані етикетки, які вам насправді не потрібні, а замовляються, щоб просто був достатній запас.

Суттєве скорочення запасів етикеток

Більше жодного захаращення полиць рулонами попередньо віддрукованих етикеток.

Замовляйте і зберігайте лише один вид етикеток — порожні бланки.

Тривкість чорнила

Ми виготовляємо чорнило і принтери для створення чіткого маркування хімічних контейнерів відповідно до галузевих стандартів.1

Тривкі етикетки, що водночас стійкі до змазування та впливу води.1

Друк і нанесення тексту й зображень

Новий рухомий сенсор дає змогу друкувати на поверхнях будь-якої форми без потреби у вирубці етикетки.

Перший струменевий принтер етикеток для почергового друку.1

Він може бути легко інтегрований до наявних систем виробничих ліній з друком і нанесенням тексту й зображень.1

Програмне забезпечення

Просте й інтуїтивне програмне забезпечення

Просте налаштування програмного забезпечення

Завдяки застосунку Install Navi в пакеті початкове налаштування принтера стане легким завданням навіть для недосвідчених користувачів. Застосунок проведе вас крок за кроком від фізичного встановлення принтера до конфігурування його налаштувань і параметрів носіїв, тож місця для помилок просто не залишиться.

NiceLabel SE для пристроїв Epson

Легко створюйте й друкуйте високоякісні етикетки разом із цим комплектним програмним забезпеченням для етикеток. Завдяки вбудованому прикладному інтерфейсу програмування (API) драйвера Epson вам більше не доведеться вручну налаштовувати параметри драйвера друку Windows.

Завантажити

Мережеві утиліти

Установлюйте і конфігуруйте цілий парк принтерів у мережі разом з пакетом Epson Network Utilities. А ще ви можете використовувати це програмне забезпечення для створення та розгортання власних застосунків у мережі й скорочувати простій до мінімуму завдяки їх моніторингу і керуванню ними із центрального робочого місця.

Практичні приклади

Дізнайтеся більше про нашу лінійку принтерів для кольорових етикеток

Етикетки для полиць

Оптимізуйте друк етикеток для полиць

Дізнатися більше

Етикетки для харчових продуктів

Нехай ваша їжа буде так само привабливою на вигляд, як і смачною

Дізнатися більше

Логістичне маркування ColorWorks

Підвищення ефективності за допомогою промислового маркування для логістики

Дізнатися більше

Маркування хімічних речовин згідно з GHS

Промисловий друк за новими стандартами

Дізнатися більше

Перепустки для відвідувачів

Додайте професіоналізму до своїх перепусток

Дізнатися більше

  1. Стосується лише CW-C6000PE і CW-65000PE.
Порівняти
Закрити

Порівняти продукти

з трьох обраних

    Порівняти обрані

    ПРОПУСТИТИ