ОБРІЙ МОЖЛИВОСТЕЙ

Принтери лінійки SureLab D-Series від «Epson» дають змогу розвивати бізнес безмежно.

Ваші клієнти заслуговують на більше

Лінійка принтерів SureLab серії D, що представлена двома базовими моделями, пропонує низку комбінацій для різних виробничих потреб. Модульна конструкція впишеться в будь-яке підприємство — від невеликих настільних станцій (як кіоск на підлозі магазину) до повномасштабного виробництва з власною мінілабораторією. Клієнти можуть вибрати зручне для себе вирішення для самообслуговування чи замовлення в оператора за стійкою.

Принтери SureLab серії D можуть використовуватися окремо чи складати потужний виробничий цех, виконуючи складні завдання з високоякісного друку з низькою загальною вартістю володіння. Пристрої SureLab серії D підтримують цілу низку носіїв з різними поверхнями, шириною, форматами. З таким багатим вибором креативних виробів для друку з додатковою цінністю ви можете запропонувати клієнтам дещо більше, ніж раніше.

Як користуватися SureLab

Продукти й вирішення

SureLab SL-D800

SureLab SL-D800 повною мірою користується перевагами свого модельного попередника SL-D700. Маючи компактний розмір (такий само мініатюрний, як і в SL-D700) та міцний корпус, принтер створений для швидкого, гнучкого й високоякісного комерційного друку фотознімків. Пристрій довго служитиме в будь-якому робочому середовищі завдяки міцному лотку для відбитків та удосконаленій конструкції вала для паперу. Час простоювання значно зменшився завдяки інтуїтивно зрозумілому двохетапному процесу зміни рулонів.

Комерційний фотопринтер

Його було розроблено для друку не лише високоякісних фотографій на низці носіїв, а й листівок, репродукцій картин та інших друкованих виробів.

Дізнатися більше

Гнучкий і високоякісний друк фотографій

Модель SL-D800 з драйверами

Постачається з драйвером для Mac та ПК, що дає змогу друкувати майже з будь-якого застосунку. Якість вихідної продукції підійде для промислового фотодруку. SL-D800 — це ідеальний вибір для офісних середовищ, де важлива портативність і висока швидкість друку. Принтер також може вбудовуватися в модульну систему.

Ключові характеристики: SL-D800

Високоякісний фотодрук

Базуючись на успіху «Epson» у комерційному фотодруці в мінілабораторіях, SL-D800 забезпечує чудову якість і сталість кольору. Принтер розроблено для підприємств, що друкують фотографії на замовлення. Це довговічний та економічно вигідний помічник. Модель SL-D800 також можна без проблем використовувати разом з модельним попередником SL-D700 завдяки зіставній якості друку, подаванню й розміру паперу.

Неймовірна гнучкість

Принтер може друкувати фотографії, стрічки послідовних знімків, листівки, запрошення, флаєри та рекламні брошури на багатьох видах носіїв і в багатьох форматах, зокрема на глянсовому папері, глянсовому папері з текстурою «люстр» і матовому рулонному папері. Підтримується довжина паперу 50—1000 мм для носіїв завширшки 89, 102, 127, 152, 203 й 210 мм.

Підтримка широкого асортименту носіїв

Також принтер може друкувати на низці носіїв різних форматів, зокрема на глянсовому папері, глянсовому папері з текстурою «люстр» і матовому рулонному папері.

Чорнила UltraChrome D6r-S

Цей принтер зі спеціально розробленими чорнилами UltraChrome D6r-S друкує чудові зображення з яскравими кольорами, насиченими чорними тонами, різкими контурами та плавними переходами. Клієнти отримують приголомшливу якість та однорідність глянсового покриття.

Надійність

Довговічний різак, відсутність частої потреби в техобслуговуванні й поліпшена система двохетапної зміни рулонів носія, а також проста утиліта для технічного обслуговування.

SureLab SL-D3000 DR і SR

Принтер з цифровою фотолабораторією

Модель SL-D3000 розроблено для високоякісного та екологічного фотодруку з високою гнучкістю в шести кольорах з компактною цифровою фотолабораторією, що дає змогу друкувати цілу низку фотовиробів. У ній використано перевірену технологію друкувальної головки Epson Micro Piezo в поєднанні з оригінальним чорнилом Epson і LUT (таблицею перетворення) для забезпечення точного відтворення та максимальної роздільної здатності 1440 × 1440 точок/дюйм.

Реалістичні зображення

6-кольоровий набір фоточорнил Epson UltraChrome D6 забезпечує широку кольорову гаму, що перевершує кольорову гаму галогеніду срібла, гарантуючи стабільно яскравий і реалістичний друк з чудовою щільністю чорного кольору. Він також видає разючу однорідність глянсового покриття.

Це означає, що всі друковані матеріали будуть однаково високої якості та створюватимуть мінімальний вплив на довкілля через знижене споживання енергії та відсутність хімічних речовин для закріплення фотографії, які було б потрібно далі утилізувати, на відміну від класичних фотолабораторій.

Розмаїття матеріалів і типів носіїв

Надаючи користувачам можливість друкувати різні матеріали завширшки від 4 до 12 дюймів (від 10 до 30 см), SL-D3000 може друкувати фотографії, поштові листівки, запрошення та рекламні листівки на спеціалізованому глянсовому папері, папері з текстурою «люстр» і матовому папері. Модель з двома рулонами дає змогу використовувати два різних види носіїв і/або рулони двох різних ширин, які можна завантажувати одночасно для збільшення спектру послуг і продуктивності роботи.

Ключові характеристики

Високоякісний друк

Технологія Micro Piezo, максимальна роздільна здатність 1440 × 1440 dpi, окремий набір чорнил UltraChrome D6, широка кольорова гама, точність відтворення кольору, реалістичність та довготривале збереження відбитків.

Гнучкість

Друк на глянсовому папері, папері з текстурою «люстр» і матовому папері, друк на носіях завширшки до 12 дюймів, моделі з двома рулонами дають змогу завантажувати два різні види носіїв чи носії різної ширини.

Низька сукупна вартість володіння (СВВ) і вплив на довкілля

Енергоефективність, відсутність нагрівання хімічних речовин чи чорнила, відсутність потреби у водопостачанні чи повітряних фільтрах, відсутня потреба у зберіганні й утилізації хімічних речовин.

Простота використання

Низькі експлуатаційні витрати, відсутність хімічних речовин для розігрівання чи підготовки, додатковий сортувальний пристрій паперу формату A4, додаткове ПЗ OrderController для керування замовленнями з простою схемою експлуатації за попереднім налаштуванням, зокрема коригування зображення.

Від замовлення до друку за 5 простих кроків

Крок 1: виберіть зображення

Крок 2: виберіть попередні налаштування

Крок 3: виберіть кількість копій

Крок 4: перегляньте й скоригуйте

Крок 5: додаткова перевірка

Створено для оптимального фотодруку

Пристрій створено з низкою попередніх налаштувань для запобігання людській похибці за високого навантаження, а також для виконання мінімальних кроків процесу.

ПЗ SureLab OrderController може створювати робочий процес друку, у якому поєднується організація замовлень та до 300 попередніх налаштувань для різних пропозицій.

Специфікації ПЗ SureLab OrderController LE відрізняються

ПЗ SureLab OrderController пропонує різні попередні налаштування для виконання вимог різних клієнтів та кілька варіантів пріоритезації замовлень.

Функціонал редагування зображень охоплює розмір, обрізання, різкість, яскравість, роздільну здатність, колір, усунення червоних очей тощо.

SureLab OrderController LE від Epson — це програмне забезпечення для моделей SureLab SL-D700 і SureLab SL-D800, що підвищує продуктивність пристроїв та перетворює їх на мікролабораторії.

Ключові характеристики

Підтримує різні системи виведення

ПЗ SureLab OrderController підходить для виконання завдань моделями SL-D3000DR/SR, SL-D800 й SL-D700 (до 4 принтерів) та іншими великоформатними й професійними фотопринтерами Epson.

Гнучкість

Гнучке приймання даних від кіосків можливе через моніторинг тек (DPOF), пряму навігацію директоріями та сканери на драйверах TWAIN.

Швидке й просте виробництво

Забезпечує швидке й просте виробництво фотографій за попередніми налаштуваннями, зокрема функції розширеного коригування зображень.

Професійне керування роботами

Коригуйте попередні налаштування під час перевірки для виконання професійних робіт. Підтримка різної довжини паперу для друку в одному замовленні. Низка варіантів друку на звороті.

Легкість у використанні

Підходить для операторів з різним рівнем досвіду. Система показує попередження про низьку роздільну здатність, обтинання й поля.

Найкраща практика

Практичні приклади