Ідеальний збіг

Колір такий самий, як в оригіналі.

Наші принтери для кольоропроби серії SC-P пропонують неперевершену точність передачі 99 % PANTONE®1. Відкрийте для себе нове доповнення лінійки Epson — модель SC-P5000. Найкраще стало ще кращим.

Стабільні кольори

Ефективне керування кольором є надзвичайно важливим для забезпечення точного, повторюваного відтворення кольору впродовж усього цифрового робочого процесу. Це стає ще важливішим, коли власники брендів транслюють свої меседжі на кількох платформах.

Ви відповідаєте за те, щоб результати пробного друку і власне друку відповідали один одному, навіть якщо ви використовуєте принтери з різними технологіями — цифрові, офсетні, рулонні або флексографічні. Ви можете довіряти нашим пристроям, які вирізняються високою однорідністю відтворення та передбачуваністю. Ми правильно друкуємо з першого разу — щоразу.

Виняткова точність передачі кольору

SC-P5000 пропонує найвищу точність передачі кольору у своєму сегменті ринку. SC-P5000 може ідеально відтворити до 99 % кольорів за шкалою Pantone Solid Coated2.

Ключові характеристики

Найширша гама кольорів

Чіткий пробний друк та ідеальна графіка з надширокою гамою однорідних кольорів.

Віддалений пробний друк

Високоякісний віддалений пробний друк пришвидшує процес погодження складних проєктів.

Вибір носія

Широкий перелік підкладок для пробного друку, фотографій і репродукцій відповідає всім вимогам виробництва.

Пробний друк для упаковки

Біле чорнило забезпечує точний пробний друк і чіткий верхній шар на плівці й металевих підкладках для створення будь-якого дизайну.

Стандарти галузі

Сумісність із провідним програмним забезпеченням уможливлює автоматизацію керування кольором у будь-якому середовищі.

Висока продуктивність

Працюйте швидше завдяки високому рівню автоматизації, надійним технологіям і мінімальним вимогам до обслуговування.

Пластини і плівка

Використовуйте стандартні водні чорнила без хімічних речовин для економного друку на пластинах і плівці.

SureColor SC-P5000

SC-P5000 орієнтований на дві галузі поліграфії: підготовку до друку для рекламодавців, виробників і дизайнерів упаковки, а також друк робіт галерейної якості для професійних фотографів і художників. Принтер постачається з двома комплектаціями чорнил: з фіолетовим для кольоропроби або світло-сірим (LLK) для образотворчого мистецтва і фотографії.

Дізнатися більше

Модельний ряд продуктів

Практичні приклади

  1. Принтер Epson SC-P5000 з фіолетовим чорнилом здатний досягати рівня передачі кольору 99,0 % за шкалою PANTONE® Solid Coated Colours, у свою чергу принтер Epson SC-P5000 зі світло-сірим чорнилом (LLK) здатний досягати рівня точності передачі кольору 98,8 % за умови використання його у поєднанні з носіями Epson Proofing Paper White Semimatte і чорнилами Epson.
  2. Принтер Epson SC-P5000 з фіолетовим чорнилом здатний досягати рівня точності передачі кольору 99,0 % за шкалою PANTONE® Solid Coated Colours за умови використання носіїв Epson Proofing Paper White Semimatte і чорнил Epson. Принтер Epson SC-P5000 зі світло-сірим чорнилом (LLK) здатний досягати рівня точності передачі кольору 98,8 % за шкалою PANTONE® Solid Coated Colours за умови використання носіїв Epson Proofing Paper White Semimatte і чорнил Epson.