РІШЕННЯ ДЛЯ ТЕХНІЧНОГО ДИЗАЙНУ

Виготовляйте і демонструйте надзвичайно точні чорно-білі або кольорові плани, малюнки, дизайни, карти та презентації.

Завантажити брошуру Завантажити брошуру ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО

Численні можливості

Як технічний дизайнер ви маєте надавати точні зображення великого формату, впевнені чіткі лінії, точні шрифти та тони, створюючи якісні кольорові вивіски.

Ваша технічна презентація повинна демонструвати всі деталі: чіткий текст, точні лінії, насичені чорні відтінки, однорідні кольори та чудовий колір. Наші швидкі і легкі в користуванні принтери та яскраві проєктори забезпечують все для вашої впевненості та ефективності.

Ключові характеристики

Сумісність із програмним забезпеченням

Його створено для інтеграції з провідним на ринку програмним забезпеченням від CAD і GIS для максимальної ефективності, контролю та гнучкості.

Гнучкість

Створіть чорно-біле креслення або різнокольорову вивіску у форматі А0 (або більше) за допомогою лише одного принтера.

Найточніші деталі

Роздрукуйте лінії різної товщини та текст із точністю для максимальної чіткості важливих планів.

Справте враження

Справте неабияке враження завдяки кольоровим презентаціям і яскравим кольорам навіть за денного світла.

Якісний колір

Наповніть життям плани і презентації з витонченими відтінками, різноманітними тонами та яскравими кольорами.

Висока продуктивність

Коли важлива швидкість, виконайте роботу у встановлені терміни та знову ж таки зі швидкою видачею.

Низька вартість володіння

Контроль над процесом друку не коштуватиме вам цілого статку завдяки нашим доступним рішенням.

Принтери, підлаштовані під ваші потреби

Відкрийте для себе останнє покоління пристроїв

Знайомство з останнім поколінням широкоформатних принтерів Epson

Усе, чого ви очікуєте від Epson, — якість, інновації та продуктивність. Охайний і компактний дизайн, який підійде навіть для маленького робочого місця. Низька вартість володіння ідеально підходить для власників бізнесу, які переходять з аутсорсингу широкоформатного друку на власне виробництво. Підключення до мережі Wi-Fi дозволяє друкувати з будь-якого місця, використовуючи мобільний пристрій або сумісні застосунки.

Нові моделі SureColor SC-T3100 і SC-T3400 мають найменший вплив на навколишнє середовище з усіх наших широкоформатних принтерів. Крім того, вони вмістяться в компактне робоче середовище. Додатковими перевагами стануть надзвичайно інтуїтивне керування та проста заміна чорнила.

Завдяки високошвидкісному широкоформатному струменевому друку на швидкості від 22 секунд на сторінку формату А1 та збереженню якості під час використання чорнила UltraChrome XD2 результати вас справді здивують.

SureColor SC-T3100, SC-T3100N, SC-T5100, SC-T5100N

Настільні широкоформатні принтери в найпростішій комплектації із незначним впливом на навколишнє середовище для найбільш економічного простору. Друкуйте професійні та якісні широкоформатні матеріали щоденно. Картриджі для чорнила доступні в декількох розмірах. Таким чином, ви можете контролювати витрати та продуктивність: 50 мл або 80 мл ч/б, 26 мл або 50 мл кольоровий.

SureColor SC-T3400, SC-T3400N, SC-T5400

Підлогові широкоформатні принтери в найпростішій комплектації не потребують багато місця та надмірних налаштувань. Їхніми перевагами можна вважати інтуїтивний і доступний інтерфейс. Створюйте неймовірні знімки без втрати кольору або деталей. Підвищіть рівень своєї продуктивності завдяки картриджам для чорнила різного розміру: 110 мл і 350 мл ч/б і кольоровий.

Відкрийте для себе пристрої для кожного робочого місця

Широкоформатний принтер для будь-якого робочого місця

Оживіть свої творчі здобутки за допомогою принтера з модельного ряду SureColor SC-T. Ви можете створювати постери, банери, настінні зображення, плани і внутрішні та зовнішні (на короткий термін) вивіски. Оскільки на вибір доступні численні конфігурації принтера, ви обов’язково знайдете модель, яка відповідатиме вашим потребам. Ви можете обрати 24-, 36- або 44-дюймовий принтер з опцією одно- або дворулонної установки, багатофункціональністю (друк, сканування і копіювання) та підтримкою Adobe PostScript 3. Усі вони обладнані передовими технологіями, які дозволяють їм з легкістю виконувати складні завдання.

  • Друкуюча головка PrecisionCore TFP
  • Налаштування стандартного або подвійного рулону
  • Функціонал друку, копіювання та сканування
  • Чорнило UltraChrome XD для тривалих відбитків (захист від плям і водонепроникність)
  • Перелік розмірів картриджів для чорнила — 110 мл, 350 мл та 700 мл
  • Опціональна підтримка Adobe PostScript 3
  • Усі моделі також оснащені 1 ГБ оперативної пам’яті для швидкого опрацювання зображень

SureColor SC-T3200

24-дюймовий, 4-колірний широкоформатний швидкий і точний друк. Інтуїтивно підключається до широко переліку графічних програм, а також програм CAD і GIS. Він є ідеальним для середовищ виробництва, де виконується багато завдань. Доступний лише в стандартній конфігурації (однорулонний).

SureColor SC-T5200, SC-T5200D

36-дюймовий 4-колірний широкоформатний принтер. Найкраща роздільна здатність і якість зображення. Надзвичайно простий у користуванні для професійних дизайнерів і новачків. Здатен синхронізувати свою роботу безпосередньо з широким переліком програм CAD і провідних на ринку програм для створення дизайну. Ідеальний для багатофункціонального та різнопрофільного офісу з розробки дизайну. Доступний у стандартній або дворулонній конфігурації.

SureColor SC-T5200 MFP, SC-T5200D MFP

36-дюймовий 4-колірний широкоформатний принтер з інтегрованим екраном для сканування, копіювання та обміну документами. Економний, але чіткий і точний друк. Доступний у стандартній або дворулонній конфігурації.

SureColor SC-T7200, SC-T7200D

44-дюймовий, високошвидкісний, 4-колірний широкоформатний принтер, який поєднує в собі продуктивність, якість і оптимальне співвідношення ціна-якість. Для максимальної продуктивності і гнучкості, він ідеально підходить для використання з CAD, репрографією, постерами для навчання та друку для торгових точок. Він забезпечує точність і швидкість друку. Доступний у стандартній конфігурації та з подвійним рулоном.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

SureColor SC-T7200 MFP, SC-T7200D MFP

44-дюймовий, високошвидкісний 4-колірний широкоформатний принтер з інтегрованим екраном для сканування, копіювання та обміну документами. Копіюйте документ формату А1 лише за 39 секунд і друкуйте документ формату А1 за 28 секунд. Документи і фотографії можна сканувати з оптичною роздільною здатністю в 600 dpi для чітких кольорових та чорно-білих копій. Доступний у стандартній або дворулонній конфігурації.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Швидкі високоякісні скан-копії та роздруківки для будівництва

SureColor SC-T5400M створювався, щоб полегшити життя професійним будівельникам.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Незначний негативний вплив на навколишнє середовище, великий позитивний вплив

Новий SureColor SC-T3100x — це все, чого ви очікуєте від Epson, — якість, інновації і бездоганна робота, які забезпечують підвищену продуктивність, додану зручність, значну доступність та надійність, яка викликає довіру.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Широкоформатний принтер для вашого бізнесу

Для швидкості, зручності, багатофункціональності, кращої продуктивності та контролю витрат максимізуйте свої прибутки, придбавши широкоформатний принтер.

Широкоформатні принтери Epson можуть похвалитися низькою вартістю володіння та високою швидкістю друку на великий кількості матеріалів. Друкуйте великі документи, зберігаючи якість зображення. Друкуйте безпосередньо з мобільного пристрою завдяки нашим моделям, підключеним до мережі.

Архітектори

Демонструйте свій дизайн CAD у найдрібніших деталях

Дозвольте клієнтам і партнерам побачити багатство ваших дизайнів, візуалізації та графіки завдяки повноколірним вивіскам, чудовим деталям і чітким фотографіям. Широкоформатний принтер SureColor SC-T Series відповідає вимогам друку і створення графіків, графіки, а також бізнес-пропозицій та документів, які потрібні клієнту, і юридичних аспектів ваших проєктів.

Рекламні агентства

Виділяйтеся з натовпу

Справляйте враження і привертайте увагу своїх клієнтів, створюючи яскраві, виразні рекламні кампанії швидко та просто. Друкуйте все, починаючи від великих якісних фотопостерів до банерів. Широкоформатний принтер може покращити вашу маркетингову ефективність, дозволяючи з легкістю керувати творчим процесом.

Проєктування

Швидко друкуйте все до найменших деталей

Низька вартість володіння і висока швидкість робить широкоформатні принтери з модельного ряду SureColor SC-T ідеальними для інженерів. Друкуйте детальні і точні широкоформатні креслення, малюнки, схеми, графіки та все, що завгодно. Завдяки друкуючим головкам, які довше працюють, і не таким частим замінам картриджа ви можете контролювати якість друку, економлячи час та гроші.

Малий бізнес

Займіться творчістю

Від постерів до банерів; від презентації до графіки, широкоформатний друк у власному офісі робить ваш бренд кращим і покращує вашу позицію на конкурентному ринку.

Навчання

Зробіть уроки цікавішими

Школи, коледжі й університети часто повинні мати у своєму розпорядженні найновіші технології, щоб заохочувати до навчання та надихати майбутнє покоління. Створіть інформаційні матеріали для аудиторії та роздрукуйте рекламні матеріали для подій у школі у власному кабінеті.

Репрографія

Потіште своїх клієнтів вражаючою якістю

Принтері модельного ряду SureColor SC-T непомітно інтегруються у ваш робочий процес завдяки простим програмам друку і використанню опціонального модуля Adobe PostScript 3 (для вищих модулів), які підтримують формати PDF, JPEG і TIFF. Ви також можете друкувати з файлів CAD і широкого переліку настільних видавничих систем та пакетів програмного забезпечення для створення дизайну.

Агенти нерухомості

Відрізняйтеся від інших учасників ринку

За допомогою широкоформатного принтера ви можете друкувати рекламу для бордів і щитів, будівельних банерів, планів поверхів, кольорових прозорих малюнків та настінних мап. Створюйте все, що вам потрібно в себе в офісі, щоб розвивати свій бізнес і забезпечувати клієнтам найкращі результати.

Будівництво

Контролюйте витрати та покращуйте гнучкість роботи

Вражайте своїх клієнтів і партнерів широкоформатними документами та планами з надзвичайною чіткістю зображення, якістю і деталями. Швидко, чітко й економно створюйте внутрішні вивіски, рекламні панелі на будівлях, покриви для будівельного риштування та великі банери на сітці в себе в офісі. Завдяки широкоформатним принтерам можна легко переносити малюнки CAD та інші графіки планів на папір.

Практичні приклади

Модельний ряд продуктів

Порівняти
Закрити

Порівняти продукти

з трьох обраних

    Порівняти обрані