Платформа Epson TM-Intelligent

ЗАРАЗ МОЯ POS-СИСТЕМА МОЖЕ ЗРОСТАТИ РАЗОМ З МОЇМ БІЗНЕСОМ

Відтворити відео

ПОКРАЩУЙТЕ ПІДХІД ДО РОБОТИ З КЛІЄНТОМ

За умов роздрібної торгівлі, які постійно змінюються, ідеальним буде диференційований і зважений підхід до здійснення покупок. Наші інтелектуальні рішення дають персоналу змогу здійснювати операції на ходу в будь-якій точці магазину за допомогою мобільних і планшетних POS-рішень, які інтегруються в наявні ІТ-рішення та завдяки яким багатоканальний роздрібний продаж стає реальністю.

Мобільність

Повна інтеграція мобільних і планшетних рішень додає гнучкості, цінності й стилю пристроям POS

Гнучкість

Гнучка платформа дає змогу швидко й легко впроваджувати нові системи: від керування запасами і бізнес-аналітики до оформлення товарів на замовлення та систем лояльності

РОЗРОБЛЕНО ДЛЯ РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛІ

Персонал може вільно забезпечувати персональні умови для здійснення покупок, пересуваючись, спілкуючись із клієнтами й отримуючи доступ до інформації

Міст у майбутнє

Наші пристрої TM-Intelligent призначені для спільної роботи з наявними застосунками POS

Epson ePOS

45 % роздрібних продавців підтвердили, що хмарні POS дають змогу заощаджувати кошти¹

Завантажити брошуру

НАДАННЯ ПЕРШОКЛАСНИХ ПОСЛУГ
У ГОТЕЛЬНІЙ СФЕРІ

Мобільний друк
Мобільний друк

Отримуйте оплату й друкуйте квитанції у будь-якому місці ресторану за допомогою мобільного принтера для чеків TM-P20, щоб покращити якість обслуговування клієнтів.

Скорочення часу очікування
СКОРОЧЕННЯ ЧАСУ ОЧІКУВАННЯ

Залишайте клієнтів задоволеними завдяки швидшому, приємнішому та безперебійному обслуговуванню, адже персонал може пересуватися рестораном, приймаючи замовлення на планшетних ПК і смартфонах.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ РІШЕННЯ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ РІШЕННЯ

Застосовуючи TM-T88V-iHub, ви можете скористатися доступними й інноваційними POS-рішеннями для планшетів, зокрема керуванням периферійними пристроями і взаємодією з різноманітними мобільними пристроями одночасно. Це дає вам змогу надавати нові послуги своїм клієнтам і випереджати конкурентів.

ВЗАЄМОДІЯ З КЛІЄНТАМИ
ВЗАЄМОДІЯ З КЛІЄНТАМИ

Покращуйте взаємодію з клієнтами за рахунок того, що вони зможуть використовувати власні смарт-пристрої для перегляду онлайн-меню та замовлень.

Надійність
НАДІЙНИЙ ДРУК

TM-T20II — це надійний принтер для чеків з мінімальною потребою в обслуговуванні, який ідеально підходить для завантажених закладів харчування. Він дуже компактний і може бути встановлений горизонтально або підвішений вертикально на стіні. З урахуванням водонепроникної кришки вимикача й зовнішнього зумера він створений для суворих умов використання.

Пристрої WFP
Визнані результати

Принтери Epson серії WorkForce Pro форматів А4 й А3 забезпечують низькі експлуатаційні витрати, високу швидкість друку і вимагають незначного втручання, за рахунок чого підвищується продуктивність.

Компактність
КОМПАКТНИЙ ДРУК

Завдяки інтеграції з мобільним пристроєм, як-от планшет, TM-T70II є ідеальним вибором для стильного й компактного рішення на стійці реєстрації. За рахунок наявності повного функціоналу керування спереду його можна поставити під стільницю, щоб звільнити ще більше простору.

Електронна книга

ВАШ БЕЗКОШТОВНИЙ ЕЛЕКТРОННИЙ ЖУРНАЛ

У цьому номері ми розглянемо такі теми:

 • Еволюція технологій у магазині
 • Як інтелектуальні принтери для чеків Epson допомогли спростити бізнес роздрібної торгівлі одягом
 • Чи підходять цифрові дисплеї для вашого бізнесу

ВИКОРИСТОВУЙТЕ ТЕХНОЛОГІЇ

Звичайні магазини з невисокими цінами постраждали від двох ключових проблем, що стосуються роздрібної торгівлі й готельної сфери: зміни у поведінці споживачів і посилення конкуренції з боку інтернет-магазинів і магазинів альтернативних форматів. Щоб вирішити цю проблему, роздрібним торговцям необхідно адаптуватися, знаходячи нові шляхи покращення обслуговування клієнтів і залучення більшої кількості покупців.

Дослідження¹ показують, що основними пріоритетами роздрібних торговців є інтеграція POS-застосунків, які пропонують розширення послуг (наприклад, програми лояльності й динамічного керування маркетинговими матеріалами), а також впровадження мобільних POS-пристроїв.

Серед багатьох переваг, які пропонують мобільні POS-системи, — їхня здатність підвищувати ефективність роботи ІТ-систем роздрібних торговців. Мобільні POS-системи також допомагають роздрібним торговцям покращити обслуговування покупців у магазині, даючи співробітникам змогу впливати на поведінку покупців, коли вони проходять через магазин, у такі способи:

проведення транзакцій поза касою;
надання індивідуальної інформації для клієнта;
друк чеків у будь-якій точці магазину;
скорочення черги й часу очікування.

Ці системи також є вигідними з тієї причини, що вартість їхнього встановлення набагато менша, ніж вартість традиційних засобів обслуговування, і їх можна швидше модернізувати й розгортати. Все це — важливі фактори, які допомагають випереджати конкурентів.

Переглянути відео

Мобільність у точках продажу

Відтворити відео

НОВІ ТЕХНОЛОГІЇ, ЩО СТВОРЮЮТЬ НОВІ МОЖЛИВОСТІ

Лінійка TM-Intelligent призначена для змін, адаптації та масштабування, завдяки чому вона є ідеальною платформою для перетворення цього бачення майбутнього роздрібної торгівлі у сьогоднішню реальність.

А що якби…

 • ...ваш бізнес отримав можливість обслуговувати більше клієнтів, краще справлятися з піками бізнес-активності й водночас зменшувати накладні витрати на персонал?
 • ...ви могли звільнити прилавок, який зараз зайнятий громіздким POS-обладнанням?
 • ...можна було уникнути довгих черг і скоротити час очікування для клієнтів?
 • ...ваші клієнти могли прийти в ресторан, сісти за стіл, а хтось просто приніс би їм їжу?

Припустимо, що ви…

 • ...могли б вивести співробітників з-за прилавків і перерозподілити їх для керування переміщенням клієнтів.
 • ...могли б спілкуватися з клієнтами й допомагати обирати те, що їм потрібно.

Уявіть собі, якби…

 • ...ваші клієнти могли використовувати власні пристрої для перегляду і здійснення транзакцій.
 • ...ви могли користуватися всіма перевагами ефективності POS-системи з вебінтерфейсом і надійністю локальної внутрішньої галузевої системи, яка не залежить від безперервного з’єднання з Інтернетом.
 • ...ви могли все це влаштувати без ПК і додаткового живлення, підтримки й обслуговування, які зазвичай є обов‘язковими.

ЗНАЙДІТЬ ПРОДУКТ ДЛЯ СЕБЕ

Інтелектуальні термінали TM-DT ідеально підходять для роздрібних торговців, які хочуть додати відмінні риси до своєї POS-системи на базі Linux або Windows. Завдяки потужному вбудованому процесору, великим обсягам пам’яті і сховища, а ще попередньо завантаженій операційній системі вони здатні інтегрувати традиційні POS-застосунки з онлайн-сервісами, такими як програми лояльності й електронні чеки.

Серія TM-iHUB — це зручна, елегантна й проста система друку, яка ідеально підходить для ресторанів, готелів і барів. Для країн, де необхідний повністю сумісний фіскальний принтер, наш FP-90III розроблений для того, щоб забезпечити максимальну простоту й ефективність під час підготування звітів і друку чеків. Він уже схвалений для фіскального використання в Італії.

Швидкі й ефективні принтери гарантують гнучкість і легкість у взаємодії з клієнтами завдяки можливостям, починаючи з високоякісного друку чеків і штрихкодів і закінчуючи друком напряму з веббраузера з використанням планшетів і мобільних пристроїв.

Назад
Далі