РІШЕННЯ ДЛЯ ТРАНСПОРТУ

Перевезення пасажирів і логістика вантажів вимагають надійності та злагодженості дій. Завдяки нашим технологіям підготовка документації перетворюється у швидкий та простий процес.

Для оптимальної діяльності галузі перевезень потрібна ефективна робота з документацією. Ми забезпечуємо довговічність документів, щоб ви могли видавати їх за вимогою легко й просто, навіть коли обмежувальним фактором є простір — тобто у періоди високого навантаження ми допоможемо вам скоротити черги.

СПРОСТІТЬ РЕЄСТРАЦІЮ НА РЕЙС

Скоротіть черги до стійки реєстрації з нашим принтером для посадкових талонів. Створений із запасом міцності саме для періодів високого навантаження, він скорочує затримки. З ним друк стає швидким, простим і економічним. І ви можете покластися на якість нашого друку, щоразу отримуючи ідеальні квитки. 

 • ЯРЛИКИ ДЛЯ БАГАЖУ

  Не можна допускати втрати багажу. Ми пропонуємо високоякісний і надійний принтер для друку багажних ярликів. 

 • ПРОДАЖІ НА МАРШРУТІ

  Створюйте квитанції про доставку чи накладні прямо в дорозі разом з нашим надійним портативним принтером. 

 • ЖОДНИХ ЗАЇДАНЬ

  Нехай ваші пасажири ніколи не засмучуються завдяки надійному квитковому кіоску, для якого не характерні заїдання паперу, а отже і черги. 

 • ВІДСТЕЖЕННЯ НА МАРШРУТІ

  Друкуйте квитки на борту транспорту або ярлики для відстеження посилок на складі разом з нашим портативним принтером для ярликів. 

 • ВІД РЕЄСТРАЦІЇ ДО ВИХОДУ НА ПОСАДКУ ДО ЛІТАКУ

  Накладні пасажирів мають друкуватися швидко і якісно — ми допоможемо уникнути затримок і простоїв. 

 • ЗАОЩАДЖУЙТЕ НА ДРУЦІ

  Оскільки документальне підтвердження важливе, ми допоможемо вам скоротити витрати на сторінку до 50 %1

 • ЗМЕНШТЕ ВПЛИВ

  Для того щоб зменшити екологічний вплив вашого друку, ми зменшили витрати енергії до 80 %2.

 • 1) Порівнювалися 10 найпопулярніших кольорових лазерних принтерів і багатофункціональних пристроїв, що продавалися у Франції, Німеччині, Італії, Іспанії та Великобританії в 1-му кварталі 2013 року за даними досліджень IDC; витрати на сторінку розраховуються на основі офіційних (за наявності) цін виробників на картриджі з тонером і оприлюднених величин виходу друку з картриджу у Франції, Німеччині, Італії, Іспанії та Великобританії станом на червень 2013 року.


 • 2) Порівнювалися 10 найпопулярніших кольорових лазерних принтерів і багатофункціональних пристроїв, що продавалися у Франції, Німеччині, Італії, Іспанії та Великобританії в 1-му кварталі 2013 року за даними досліджень IDC; споживання електроенергії розраховується на основі даних для режиму друку чи усереднених показників, опублікованих виробниками, станом на червень 2013 року.