РЕВОЛЮЦІЙНИЙ ЦИФРОВИЙ ДРУК ЕТИКЕТОК

Створюйте преміальні результати для своїх клієнтів і зменшуйте експлуатаційні витрати

Струменевий принтер для етикеток SurePress

Модельний ряд принтерів SurePress є ідеальним рішенням для виробників етикеток, які прагнуть розширити діяльність.

Залишайте своїх клієнтів задоволеними й розширюйте асортимент і можливості за допомогою SurePress. Безперебійно поставляйте високоякісну продукцію, забезпечуючи при цьому надійність, гнучкість і продуктивність з мінімальним простоєм.

Відкрийте для себе досягнення «Epson» у галузі цифрових струменевих технологій.

Високоякісні етикетки з високою швидкістю виробництва

Цифровий струменевий принтер для етикеток SurePress L-6534VW забезпечує стійкий колір і чудову якість поверхні зі швидкістю друку до 50 метрів за хвилину.

Дізнатися більше про SurePress L-6534VW

Чорнило високої непрозорості

Біле чорнило високої непрозорості для друку за один прохід забезпечує ідеальний базовий шар для відтворення яскравого зображення та тексту на прозорих або металізованих основах. Яскраве біле чорнило є ідеальною основою для відтворення непрозорого дрібного тексту й тонких ліній.

Універсальні й адаптивні процеси

SurePress L-6534VW пропонує повнокольоровий друк змінних даних і підтримує широкий спектр основ для різних застосувань. У стандартну комплектацію входять коротрон, очищувач паперової стрічки, іонізатор і додаткова УФ-лампа.

Простота у використанні

Панель із сенсорним екраном проста у використанні завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу, що дає вам змогу тримати все під контролем. Можна швидко задати конфігурацію для завдання і в будь-яку мить перевірити робочий стан.

Підвищуйте свою продуктивність, впровадивши універсальність

Щоб задовольнити потреби різноманітних клієнтів, принтер забезпечує гнучкість використання завдяки чотирьом різним режимам друку: від режиму високої продуктивності до режиму з високою щільністю для створення найширшої колірної гами; а також пропонується можливість адаптувати й налаштувати власні вимоги до друку відповідно до різних ринкових потреб.

Завантажити брошуру

Універсальний друк
Стабільна якість

Струменевий цифровий принтер для етикеток SurePress L-4533 був розроблений та виготовлений компанією «Epson» для забезпечення універсального друку зі збереженням незмінної якості.

Дізнатися більше про SurePress L-4533AW Дізнатися більше про SurePress L-4533A

Виняткова якість друку етикеток

Технологія змінних розмірів крапель Epson з мінімальним розміром крапель 3 піколітри забезпечує плавні градації та точні кольори для оптимальної якості зображення.

Мінімізуйте щоденне обслуговування

Завдяки швидкому й легкому налаштуванню SurePress L-4533 просто створений для максимально безперебійної роботи і мінімального втручання оператора. Забезпечте безперебійний друк за допомогою автоматизованого обслуговування головки й чорнильних картриджів з можливістю швидкої заміни.

Розширена колірна гама

Чорнила Epson славляться своєю широкою колірною гамою та точним відтворенням кольорів. Зелені й помаранчеві чорнила на додачу до блакитних, пурпурових, жовтих і чорних розширюють колірну гаму для ще більшої точності й насиченості. Різниця особливо помітна в діапазоні колірного простору від яскраво-зеленого до жовтого і від жовтого до помаранчевого й червоного. Ви зможете досягти вищої точності передачі кольорів, а завдяки яскравим і насиченим кольорам етикетки будуть ще привабливішими.

Розширюйте свою пропозицію та покращуйте результат

Щоб задовольнити потреби різноманітних клієнтів, принтер забезпечує гнучкість використання завдяки чотирьом різним режимам друку: від режиму високої продуктивності до режиму друку з високою щільністю для створення найширшої колірної гами; а також пропонується можливість адаптувати й налаштувати власні вимоги до друку відповідно до різних ринкових потреб.

Завантажити брошуру

Практичні приклади

Переглянути відео

  • SurePress L-4033AW на DRUPA 2012
  • SurePress L-4033A
  • «PrintOnLine» вибирає цифровий принтер для етикеток SurePress L4033A
  • «EAP Meziere» вибирає цифровий принтер для етикеток SurePress L4033A

Модельний ряд принтерів Epson для етикеток

Ручні й настільні принтери для друку етикеток у міру потреби, комерційні цифрові принтери для етикеток і широкоформатні принтери для етикеток.

Дізнатися більше