ПЕРЕДОВІ ВИРІШЕННЯ ДЛЯ ПУБЛІКАЦІЇ Й АРХІВУВАННЯ

Асортимент пристроїв для тиражування оптичних дисків Epson

 

Якщо треба записати окремий диск і нанести на нього друк, достатньо одного натиснення кнопки. Крім того, якщо потрібно надрукувати зображення на партії дисків, доступні різні моделі пристроїв для тиражування оптичних дисків, що дають змогу опрацювати до 100 дисків за один робочий цикл. Пристрій може використовуватися як самостійний принтер чи в мережевому середовищі. Для збереження конфіденційності даних доступна навіть захищена модель. Змінні диски й картриджі продовжують строк служби всього пристрою, а нові функції на кшталт «зворотного зчитування» й «об’єднання друкованого макета» дають змогу застосовувати друге покоління пристроїв для тиражування оптичних дисків для складніших завдань.

Найкращий сервіс у галузі

Вибираючи «Epson», ви отримуєте першокласні послуги, гідні справжнього лідера. Сервісна програма CoverPlus пропонує ощадливі варіанти обслуговування, зокрема виїзний сервіс. Завдяки йому можна застосувати початкову гарантію до більшості країн світу й продовжити її на роки.

Продукти

Ми єдиний виробник у світі, що займається одночасно проєктуванням і розробкою високоточної робототехніки та найсучасніших вирішень для друку. Пристрій для тиражування оптичних дисків є чудовим прикладом цієї синергії: він компактний, має пилозахищений корпус і мінімальну кількість рухомих деталей; забезпечує прецизійну точність і надзвичайну надійність.

За останні 5 років «Epson» став лідером на ринку в багатьох сегментах, де оптичні носії потрібні на вимогу. Більше як половина лікарень1 у Європі, де встановлено обладнання для створення CD- / DVD-носіїв для надання пацієнтам записаних CD-дисків чи архівування даних пацієнтів, обрали «Epson» через надійність і простоту використання навіть у складних умовах.

Модельний ряд продуктів

Total Disc Maker

Усі моделі пристроїв для тиражування оптичних дисків постачають у комплекті з усіма потрібними програмами й інструментами для запису дисків і друку на них. Total Disc Maker має функції редагування дисків, редагування етикеток і публікації.

Процес складається лише з кількох простих кроків:

 • Вибір даних

  Виберіть формат носія, а тоді просто перетягніть файли та запишіть їх на диск.

 • Дизайн етикетки

  Використайте власне зображення чи один з наданих у комплекті шаблонів або зображень. Функція попереднього перегляду дає змогу перевірити макет та зберегти роботу, щоб потім легко її знайти.

  Процес друкування спрощується завдяки кільком грамотним вирішенням:

  • нумерації партії;
  • автоматичному виставленню дати й часу;
  • автоматичному друку дерева тек;
  • автоматичному друку ескізів;
  • автоматичному друку обсягу даних;
  • 20 шаблонам для швидкого початку;
  • вигнутому тексту;
  • друку штрихкодів;
  • функції об’єднання друку (версія 5.0 чи пізніша);
  • функції зворотного читання (версія 5.0 чи пізніша).
 • Налаштування виробництва

  Програма надаватиме підказки протягом усього процесу налаштування параметрів: кількості дисків, швидкості запису та друку, вибору вхідного та вихідного лотка та роздільної здатності друку. Натисніть Publish (Публікація), щоб почати виробництво.

 • Контроль виробництва

  Програмне забезпечення Total Disc Monitor від «Epson» дає змогу стежити за станом важливих функцій, а також будь-якими поточними роботами й завданнями, які очікують на виконання.

  Програма Total Disc Maker також доступна для операційної системи Mac OS-X і підтримує моделі PP-50, PP-100, PP-100II та PP-100AP.

  Total Disc Bridge:
  для застосування пристроїв для тиражування оптичних дисків Epson в інших сферах; можна завантажити після реєстрації на виділеному сервері Epson.

Витратні матеріали й додаткове обладнання

Для отримання оптимальних результатів публікації «Epson» пропонує використовувати відомі носії JVC / Taiyo Yuden WaterShield з одним комплектом картриджів з чорнилом або комплект із 300 носіїв.

Це єдині в галузі носії, які забезпечують збереження даних впродовж понад 100 років (CD) або 50 років (DVD) — це на додачу до високоякісної глянцевої й водостійкої поверхні для друку.

Для архівування великих обсягів даних на дисках Blu-ray ідеальним варіантом є носії Panasonic Blu-ray, що забезпечують збереження даних аж до 50 років.

У багатьох галузях надають перевагу певному виробнику дисків

Охорона здоров’я

CD для пацієнтів, кардіологія, радіологія, мамографія, КТ, хірургічні обстеження

Уряд

Поліцейські допити, судмедекспертиза, нерухомість, оцифровані архіви, аудит

Корпоративна звітність

Презентації, реклама, фільми, зв’язки з громадськістю, матеріали для преси

Юридична сфера

Оцифровані юридичні документи, копіювання юридичних документів, судові справи

Освіта

Навчальні матеріали, інструкції, результати екзаменів, аудіозаписи

Креативні агентства

Фото й відео високої роздільної здатності, знімання подій, анімація

Трансляція / кіно

ТВ- та радіопрограми, пре- і постпродакшн, CD для глядачів

Розробка програмного забезпечення

Створення програмного забезпечення й оновлень до нього, документація, інструкції, ігри

Фінансові послуги

Контракти, особисті файли, резервне копіювання

Послуги копіювання

Будь-які приватні / корпоративні дані клієнтів, сервіс дуплікації

Інші вертикальні ринки

Запис музики, фото, відео, промов, церковних проповідей, подій, презентацій, концертів, подорожей, роздаткового матеріалу для виставок

Практичні приклади

Порівняти
Закрити

Порівняти продукти

з 3 вибраних

  Порівняти вибрані