МАТРИЧНІ ПРИНТЕРИ

Поєднуючи високоточне вирівнювання та вивірене подання паперу, «Epson» пропонує повний спектр принтерів з вузькими й широкими каретками, що можуть виконувати найвимогливіші завдання з автономного друку.

Досягайте більшого з «Epson»

Як один з провідних виробників матричних принтерів у світі, «Epson» сумлінно працює над тим, щоб забезпечувати бізнес на кшталт банків і поштових відділень надійними, тривкими, ощадливими й високошвидкісними апаратами. Для офісів, опрацювання чеків і друку в кількох екземплярах немає кращої альтернативи за наші матричні принтери.

Виберіть принтер, ідеальний для вашого бізнесу

«Epson» може запропонувати принтер під вимоги будь-якої складності.

Оновіться зараз

Чому варто оновити наявний матричний принтер до останніх моделей? Вони характеризуються високою надійністю та надзвичайно низькою сукупною вартістю володіння (СВВ), а також більшою швидкістю друку й можливістю приєднання до мережі. Розгляньте лінійку пристроїв нижче.

Epson LQ-2090II

Модель LQ-2090II пропонує режим підвищеної швидкості USD (надшвидка чернетка) 550 символів за секунду з 10 символами на дюйм, що робить відчутною різницю для великих тиражів, як-от звіти про запаси та великі партії рахунків-фактур чи вантажних документів.

Epson LQ-590II

LQ-590II — це високоякісний матричний принтер, призначений для швидкого й надійного друку. Оновіть поточний матричний принтер до останньої моделі, що сумісна зі стандартом Energy Star і має надзвичайно низьку СВВ.

Переваги матричних принтерів

ESC / P (Epson Standard Code for Printers) став фактичним стандартом мови команд для керування матричними принтерами по всьому світу. Оскільки стандарт ESC / P прийнятий у більшості популярних програмних пакетів, пристрій можна просто під’єднати й почати друкувати на ньому.

 • Сумісність

  Повна сумісність з поточним ПЗ дає змогу використовувати ESC / P2 з іншими ОС, крім Windows, і змінювати шрифти без застосування дорогих вбудовуваних процесорів. Якщо ви працюєте на ОС Windows, то можете друкувати з максимальною швидкістю, користуючись вбудованими в принтер шрифтами.

 • Ефективна технологія друку

  Здатність до друку кількох екземплярів (1 оригінал і до 9 копій)

 • Надійність

  Довгий строк зберігання роздрукованих матеріалів (до 100 років)

 • Менше відходів

  У нових принтерах застосовуються такі самі стрічки, що й у поточних моделях, і можна оновити техніку, не викидаючи невикористані стрічки.

Оригінальні стрічки Epson

«Epson» є найбільшим у світі виробником принтерів для банків і поштових відділень. Асортимент продуктів пропонує високі швидкості роботи, доступну вартість, надійність і довговічний друк на всіх видах паперу. Пристрої ідеально підійдуть для офісних відділів, опрацювання чеків та друку в кількох екземплярах, у якому альтернативи контактному друку просто не існує.

Нові технологічні пристрої на зразок струменевих принтерів і потужної серії GP пропонують додаткові функції за цілком доступними цінами.

Заощадження часу

Оригінальні стрічки Epson дають змогу скоротити простоювання. Унікальна тканина та конструкція оригінальних стрічок Epson також дає змогу уникнути проблем з перекручуванням і застряганням.

Стабільно високі якість і надійність

Оригінальні стрічки Epson мають заявлену довжину, забезпечуючи стабільний ресурс і високу якість друку. Використовуючи оригінальні стрічки Epson, ви продовжуєте строк служби принтера Epson.

Як відрізнити оригінальний виріб від Epson?

На оригінальному пакуванні чорнил, стрічки й тонер-картриджа поміщено етикетку Epson Colour. За відсутності вищевказаного деталі вважаються підробкою.

 • 1Погойдайте коробку.
 • 2Під час зміни кута зору етикетка повинна змінювати колір з бронзового на зелений.

Модельний ряд продуктів

Порівняти
Закрити

Порівняти продукти

з трьох вибрано

  Порівняти вибрані