Інновація, що перевершує очікування

Модельний ряд інсталяційних проєкторів Epson

Визначення майбутнього в технології проєкції

Успіх у світі візуальних комунікацій, що змінюється, передбачає проєкцію більш яскравих, глибоких, більш креативних зображень для найбільших і найвитонченіших місць проведення заходів. Ось чому ми так старанно працюємо над створенням інноваційних, універсальних проєкторів, які виводять демонстрацію і візуальну проєкцію на новий рівень.

Наше прагнення до високих стандартів якості продукції, технологій, взаємин із клієнтами, а також обслуговування і підтримки дозволяють нам залишатися лідером на ринку проєкторів протягом більше 14 років1.

Epson — лідер у сфері виробництва проєкторів
3LCD
Справжні кольори

Перевершення вимог аудиторії

Сучасна аудиторія покладає великі сподівання на технології, тому розширюйте свій творчий потенціал на великих заходах за допомогою таких функцій, як портретна проєкція і проєкція на розділений екран, установка на 360 градусів і проєкція на підлогу, стелю, в кути і на вигнуті поверхні. Проєктор Epson — це розумне й ефективне рішення, від освітніх установ і художніх галерей до цифрових вивісок та корпоративних заходів, від власних мереж проєкторів до ринку оренди.

Усеосяжна підтримка

Головна мета — зберегти ваш спокій. Саме тому, крім того, що ми створюємо надійні продукти, які прослужать довго, ми пропонуємо вам широкий спектр послуг і варіантів підтримки для ваших проєкторів, поки ви зосереджуєте увагу на творчому підході до своїх клієнтів та аудиторії. Наші стандартні гарантії і гарантії CoverPlus 365 забезпечують безперервну розширену підтримку: від надання попередніх консультацій до постійної підтримки та доступу до прикладів з реального досвіду.

Компанія Epson в проєкції

Компанія Epson є провідним виробником проєкторів у світі вже протягом 19 років. Нещодавно компанія стала провідним виробником проєкторів у країнах Європи, Близького Сходу, Африки, СНД і в Росії як за обсягом, так і за долею на ринку. Успіх компанії Epson у галузі проєктування можна пояснити її унікальною надяскравою технологією лазерної проєкції 3LCD 4k, яка свідчить про прагнення розробляти інноваційні та практичні рішення, в основі яких лежать знання і відгуки клієнтів. Проєктори компанії використовуються на багатьох ринках: від масштабних імерсивних заходів і відвідувань пам’яток до навчальних класів, корпоративних приміщень для зустрічей, готельного та торговельного бізнесу.

Об’єктиви

Якість у нашій ДНК

Наше безкомпромісне прагнення до якості виготовлення і ретельне опрацювання деталей надають потужності вашим презентаціям. Незалежно від того, чи обираєте ви наші визнані моделі на основі ламп або наші новітні лазерні проєктори, ви можете покластися на рівень якості, який незмінно залишає наших конкурентів позаду.

Краще за замовчуванням

Покажіть своїй аудиторії майбутнє проєкції за допомогою технології поліпшення 4K5. Ця технологія дозволяє переглядати вміст у форматі 4K або масштабувати в цифровому форматі зображення Full HD 1080p шляхом зміщення пікселів по діагоналі на 0,5 пікселя для ефективного подвоєння роздільної здатності. Це забезпечує глядачам досвід перегляду у форматі 4K з поліпшеною текстурою і винятковою чіткістю і деталізацією.

3LCD означає більш глибокий, більш яскравий колір

Наші 3-процесорні твердотільні оптичні двигуни забезпечують яскраві реалістичні зображення і оптимізують баланс білого і узгодження чорного кольору для цілісного змішування. Однаково високий вихід білого і кольорового світла означає, що зображення не тільки надзвичайно стабільні, але і в три рази яскравіші порівняно з одночіповими DLP-проєкторами2 без ефекту веселки.

Стабільна продуктивність

Налаштуйте рівні яскравості відповідно до умов середовища проєціювання з більш точним регулюванням з інтервалом в 1 % і підтримуйте певні рівні протягом тривалого періоду часу в режимі постійної яскравості5. Подібна функція може бути корисною в місцях, на кшталт художніх галерей, де послідовні, точні проєкції відображають бачення художника.

Стабільна продуктивність
Ширша колірна гамма

Ширша колірна гамма

Завдяки панелям Epson HTPS отримуйте колірну гаму в три рази вище, ніж з одночіповими DLP-проєкторами. Ця базова технологія створює більш яскраві кольори з більш точною передачею кольору. Ви також можете налаштувати відтінок, насиченість і яскравість для кожного кольору в колірних просторах RGB і CMY.

Революційні проєкційні технології

Наші інноваційні технології дають вам можливість проєктувати зображення, перевершуючи конкурентів, а наші новітні лазерні проєктори — це великий прорив у плані яскравості, гнучкості та надійності. Незалежно від своїх потреб і бюджету ви матимете творчу свободу розважати і надихати.

Революційні проєкційні технології

Гнучка установка на 360 градусів

Розширте свої можливості при проведенні презентацій за допомогою встановлення на 360 градусів і проєкції під будь-яким кутом без втрати яскравості або якості зображення. Можливість установлення проєктора практично в будь-якому місці, в будь-якому положенні, дозволяє використовувати підлоги і стелі, тому ви можете створювати зображення в неочікуваних місцях, які дійсно привертають увагу.

Вбудована камера

За допомогою інноваційної камери, вбудованої в наші лазерні проєктори, підтримуйте постійність зображення і зведіть обслуговування до мінімуму. Вона виявляє зображення, які стали нерівними або знебарвленими з плином часу, і зауважує тонкі невідповідності між декількома проєкторами, а потім вносить необхідні коригування для забезпечення плавних, точних, однорідних проєкцій.

Більші проєкції

Панорамна і портретна проєкція ідеально підходять для показів мод і презентацій продуктів. Створюйте цілісні зображення з використанням багатьох проєкторів на одному гігантському екрані або використовуйте портретний режим, щоб демонструвати найкращі якості цифрових вивісок та дисплеїв. Змішування країв і масштабування ідеально відповідають кожному зображенню з точки зору яскравості та кольору, без видимих з’єднань.

Можливість підключення

Широкий спектр способів підключення до пристроїв, сховище пам’яті об’єктива, вебкерування та мережеве підключення спрощують налаштування та інтеграцію. Це включає в себе бездротові мережі і HDBaseT для керування аудіо і відео Full HD на відстані до 100 м за допомогою кабелю категорії 5e, що ідеально підходить для великих місць проведення заходів.

Збереження ваших налаштувань

Ми розробляємо все, щоб зробити проведення презентацій максимально плавним і простим, з функцією пам’яті об’єктива, яка зберігає до 10 налаштувань, зокрема положення зміщення об’єктива, фокус і розміри проєкції. Це дозволяє легко налаштувати проєктор відповідно до співвідношення вашого контенту.

Просте керування

Використовуйте такі функції, як EasyMP Network Monitor, для моніторингу та керування проєкторами, що забезпечує керуванням комплексом проєкторів по мережі або через веббраузер для відстеження до 1000 проєкторів. Останні моделі оснащені новою функцією OSD Control Pad, яка відображає стан об’єктива на інтелектуальному пристрої.

Об’єктиви, що відповідають вашому баченню

Оберіть ідеальний об’єктив для своєї презентації з широкого спектра легко замінних механізованих опцій, які підходять для багатьох моделей. Це максимізує якість і багатофункціональність та полегшує використання існуючого стельового або настінного кріплення. Ультракороткофокусний об’єктив з нульовим зміщенням може відображати 200-дюймове зображення з відстані всього 1,5 м, що робить його ідеальним для невеликих приміщень.

Об’єктиви та аксесуари
Об’єктиви

Лазерні проєктори Epson

Ваша творчість із задіювання візуального контенту підніметься на новий рівень із нашими захоплюючими лазерними проєкторами. Насолоджуйтеся безпрецедентною потужністю зображення і новітніми ексклюзивними технологіями Epson та вражайте аудиторію масштабною проєкцією майбутнього.

Змініть уявлення своєї аудиторії про корпоративні і навчальні презентації, пам’ятки, музеї та галереї і приголомшливі цифрові вивіски в торгових центрах, спортивні заходи і багато іншого. Наші нові лазерні проєктори доводять, що ми ніколи не припинимо розвивати сферу проведення презентацій.

Система охолодження

Комбінована система рідинного та повітряного охолодження є більш ніж достатньою для потреб 3LCD-проєктора зі світловим потоком 25 000 люменів.

РК-панелі

Неорганічна панель розміром 1,43 дюйма новітньої розробки сприяє поліпшенню стійкості до світла та гарантує ще довший термін експлуатації.

Лазерний масив

Потужні лазерні світлодіоди забезпечують приголомшливий світловий потік 25 000 люменів.

Фосфорне колесо

Неорганічне фосфорне колесо, що перетворює синє лазерне випромінення на жовте світло, створене достатньо надійним, щоб витримувати високу потужність випромінювання лазерного джерела світла впродовж тривалої роботи.

Високий рівень надійності

Наша новітня розробка — неорганічне фосфорне колесо — має неперевершену стійкість до світла й тепла, а надто — надзвичайну надійність. Це чудово поєднується з нашими неорганічними РК-панелями, забезпечуючи створення яскравих і живих зображень упродовж приголомшливо довгих періодів. Ви можете покластися на джерело світла, яке не вимагає обслуговування протягом 20 000 годин.

Наші проєктори дозволяють працювати навіть у місцях, де пил і дим є звичними явищами, завдяки спеціальній герметичній структурі EB-L25000U, яка забезпечує максимальну якість зображення і надійність.

Власна роздільна здатність WUXGA, власний коефіцієнт контрастності 2000:1

3LCD неорганічні панелі і фосфорне колесо

Простота в налаштуванні з потужними об’єктивами і пам’яттю

Узгоджені зображення з вбудованою камерою

Гнучкість проєкції з 360-градусним установленням

Джерело світла протягом 20 000 годин і строк експлуатації фільтра до 30 000 годин, що не вимагають обслуговування

Додатковий ультракороткофокусний об’єктив (<0,35:1)

Моніторинг, налаштування і керування через веббраузер або інтелектуальний пристрій

Синхронізація освітлення, аудіо та запрограмованих послідовностей з DMX-ArtNet

Підключення включає HDBaseT, HDMI, DVI і 3G SDI

EB-L12000Q

Всесвіт можливостей

Створюйте приголомшливі екрани і захоплюючі середовища

Проєкція без меж

СЕРІЯ EB-L1000

Нова ера проведення презентацій на широких екранах

Легко створюйте по-справжньому чудові зображення і приголомшуйте в найрізноманітніших місцях і подіях з гнучкою проєкцією. З дуже високою надійністю і майже без обслуговування ці проєктори можуть впоратися з найбільш завантаженими робочими завданнями.

  • Вихід білого і кольорового світла від 6000 до 12 000 люменів
Дізнатися більше

Модельний ряд продуктів

EB-L25000U

Нова ера проведення презентацій на широких екранах

Створюйте захопливий візуальний супровід на будь-якому заході у величезному масштабі з інноваційним поєднанням яскравості у 25 000 люменів, чіткості зображення, надзвичайної надійності та гнучких можливостей презентації. Ця модель компактна і легка, але також дуже міцна і надійна. Модель поєднує в собі герметичну оптичну систему для підвищення продуктивності в середовищах, де багато пилу і диму, і комбіновану систему водяного і повітряного охолодження для підвищення надійності.

Дізнатися більше

Лампові проєктори Epson

Наші лампові проєктори вже багато років є лідерами в галузі, пропонуючи нові способи взаємодії професіоналів бізнесу і освіти з аудиторією.

Від лекційних залів або аудиторій до художніх галерей або рекламних заходів, проєктори Epson наближаються до дійсно універсальних цифрових комунікацій.

Суперпроєкції з яскравістю до 11 000 люменів і роздільною здатністю WUXGA

Неперевершена якість завдяки функціям, зокрема технології поліпшення 4K, роздільній здатності Epson Super, інтерполяції кадрів і корекції точок і дуг

Гнучка проєкція з портретним режимом, розділеним екраном, змішуванням країв декількох зображень, корекцією кривих і кутків стін і встановленням на 360 градусів

Просте підключення з опціями, зокрема Wi-Fi, HDMI і HDBaseT

Ряд змінних і механізованих об’єктивів, багато з яких мають функцію пам’яті

Додатковий короткофокусний об’єктив для невеликих приміщень

Висока надійність, простота обслуговування

Створення еталону

СЕРІЯ EB-5500

Ці прості у використанні і гнучкі проєктори для невеликих приміщень забезпечують яскраве і чітке зображення в корпоративному і освітньому середовищі. Оберіть з асортименту роздільної здатності до WUXGA, дуже просте налаштування і просту експлуатацію, а також гнучкі функції, зокрема поділ екрана і дистанційне керування.

  • 5500 люменів білого і кольорового світла
  • HDBaseT і дзеркальне відображення екрана
  • Роздільна здатність WXGA і WUXGA
Дізнатися більше

Інновації для великих приміщень

Використовуйте всю міць інсталяційного проєктора з легкістю і простотою. Наші проєктори пропонують першокласні проєкції з неймовірно простими налаштуваннями, функціями і експлуатацією. Наші міцні і надійні проєктори ідеально підходять для стаціонарного монтажу, але також надзвичайно компактні. Це означає, що вони легко підходять до роботи з будь-яким комплексом проєкторів, взятих в оренду, змінюючи місця проведення заходів і користувачів.

Спільні презентації

Кілька користувачів можуть одночасно підключатися до одного проєктора за допомогою EasyMP Multi-PC Projection, одночасно відображаючи до чотирьох екранів. Проводьте презентації з двох різних джерел одночасно з функцією паралельного поділу екрана. Порівняйте і зіставте інформацію з окремого ноутбука або Epson USB Visualiser для проєкції 3D-зображень.

Високий рівень надійності

Легко замінні лампа і фільтр допомагають звести до мінімуму технічне обслуговування, гарантуючи, що ваші проєкції довше залишаються яскравими і чіткими.

Об’єктиви
Об’єктиви

Візьміть процес під контроль

Візьміть контроль у свої руки з інструментами Epson EasyMP для інтелектуальної проєкції, керування мережами і проєкторами, від проєкції без ПК і бездротової проєкції до централізованого моніторингу всього комплексу проєкторів.

Модельний ряд продуктів

СЕРІЯ EB-Z10000U

Ці першокласні лампові проєктори забезпечують виняткову потужність на ринку встановлення і оренди. Вони поєднують у собі якість, вибір моделей відповідно до ваших потреб і широкий спектр додаткових функцій від змішування країв до Epson EasyMP.

  • Вихід білого і кольорового світла від 8200 до 11 000 люменів
  • Роздільна здатність, починаючи з XGA-WUXGA
Дізнатися більше

Інновації для великих приміщень

Використовуйте всю міць інсталяційного проєктора з легкістю і простотою. Наші лампові проєктори пропонують першокласні проєкції з неймовірно простими налаштуваннями, функціями і експлуатацією. Наші міцні і надійні проєктори ідеально підходять для стаціонарного монтажу, але також надзвичайно компактні; це означає, що вони легко підходять для роботи з будь-яким комплексом проєкторів, взятих в оренду, змінюючи місця проведення заходів або користувачів.

Спільні презентації

Кілька користувачів можуть одночасно підключатися до одного проєктора за допомогою EasyMP Multi-PC Projection, одночасно відображаючи до чотирьох екранів. Проводьте презентації з двох різних джерел одночасно з функцією паралельного поділу екрана. Порівняйте і зіставте інформацію з окремого ноутбука або Epson USB Visualiser для проєкції 3D-зображень.

Високий рівень надійності

Легко замінні лампа і фільтр допомагають звести до мінімуму технічне обслуговування, гарантуючи, що ваші проєкції довше залишаються яскравими і чіткими.

Об’єктиви
Об’єктиви

Візьміть процес під контроль

Візьміть контроль у свої руки з інструментами Epson EasyMP для інтелектуальної проєкції, керування мережами і проєкторами, від проєкції без ПК і бездротової проєкції до централізованого моніторингу всього комплексу проєкторів.

Модельний ряд продуктів

СЕРІЯ EB-G7000

У цих проєкторах є все, що потрібно для перетворення місць проведення заходів за допомогою потужних професійних презентацій. Поєднання високої якості зображення і діапазону роздільної здатності до WUXGA з гнучким установленням та варіантами об’єктивів і безпроблемним обслуговуванням.

  • Вихід білого і кольорового світла від 5500 до 8000 люменів
  • Роздільна здатність, починаючи з XGA-WUXGA
Дізнатися більше

Інновації для великих приміщень

Використовуйте всю міць інсталяційного проєктора з легкістю і простотою. Наші лампові проєктори пропонують першокласні проєкції з неймовірно простими налаштуваннями, функціями і експлуатацією. Наші міцні і надійні проєктори ідеально підходять для стаціонарного монтажу, але також надзвичайно компактні; це означає, що вони легко підходять до роботи з будь-яким комплексом проєкторів, взятих в оренду, змінюючи місця проведення заходів або користувачів.

Спільні презентації

Кілька користувачів можуть одночасно підключатися до одного проєктора за допомогою EasyMP Multi-PC Projection, одночасно відображаючи до чотирьох екранів. Проводьте презентації з двох різних джерел одночасно з функцією паралельного поділу екрана. Порівняйте і зіставте інформацію з окремого ноутбука або Epson USB Visualiser для проєкції 3D-зображень.

Високий рівень надійності

Легко замінні лампа і фільтр допомагають звести до мінімуму технічне обслуговування, гарантуючи, що ваші проєкції довше залишаються яскравими і чіткими.

Об’єктиви
Об’єктиви

Візьміть процес під контроль

Візьміть контроль у свої руки з інструментами Epson EasyMP для інтелектуальної проєкції, керування мережами і проєкторами, від проєкції без ПК і бездротової проєкції до централізованого моніторингу всього комплексу проєкторів.

Модельний ряд продуктів

Аксесуари для широкого спектра застосувань

Кожне середовище і кожна презентація унікальні, тому ми пропонуємо широкий асортимент аксесуарів для задоволення ваших потреб. Від фільтрів, ламп і стельових кріплень до екранів і об’єктивів — ми легко адаптуємо ваш проєктор до вашого середовища або до вашої аудиторії.

Об’єктиви для проєкторів Epson

Налаштуйте свій інсталяційний проєктор за допомогою додаткових об’єктивів Epson. Доступні в різних діапазонах проєкційного співвідношення, що підходять для різних місць проведення заходів, розмірів екрана і відстані до проєктора, різні об’єктиви дають вам можливість максимізувати якість зображення без шкоди для вашого бюджету.

Додаткові об’єктиви доступні для серій EB-G7000, EB-L1000, EB-L25000U і EB-Z10000U.

HDBaseT передавач ELPHD01

Розширте свої можливості з цим бездротовим відео-/аудіоподовжувачем. Він простий у встановленні і має три входи: HDMI, LAN і RS-232 для виходу через кабель CAT-5/6.

Дізнатися більше

Адаптер бездротової локальної мережі ELPAP10

Проводьте швидкі і безпечні бездротові презентації за допомогою EasyMP Network Projection або додатку Epson iProjection за допомогою цього простого USB-адаптера.

Дізнатися більше

Оригінальні лампи Epson

Гарантуйте найкращі, найяскравіші й узгоджені зображення довше з оригінальними лампами Epson. Вони виробляються і поставляються з використанням строгих систем контролю якості, які гарантують найвищу якість зображення, максимізують надійність, зводять до мінімуму технічне обслуговування та забезпечують комплексну гарантію.

Дізнатися більше

Стельове кріплення

Розташовуйте свій проєктор відповідно до місця проведення заходу і забезпечте гнучкість і безпеку за допомогою наших індивідуальних стельових кріплень. Стельові кріплення доступні для серій EB-L1000 і EB-G7000 (ELPMB47, ELPMB48); серії EB-Z10000U (ELPMB25, ELPMB26); і серії EB-4000 (ELPMB22, ELPMB30).

Лампа ELPLP93

Оригінальна ультрависокоефективна лампа для проєктора Epson.

Дізнатися більше
Калькулятор відстані об’єктива

Отримайте ідеальне зображення

Правильний об’єктив проєктора є ключовим для отримання максимальної віддачі від домашнього кінотеатру або великомасштабних проєкцій. Проєктори Epson лідирують на ринку завдяки інноваційним технологіям, високій якості зображення і продуктивності.

Приступимо
Калькулятор відстані від проєктора до екрана

Отримайте найкраще зображення

Наша утиліта для встановлення проєктора допоможе вам знайти ідеальну відстань проектора і розмір екрана для вашої кімнати.

Дізнатися більше
Калькулятор СВВ проєктора

Зменшіть сукупну вартість володіння вашого бізнес-проєктора

Не платіть забагато за свій бізнес-проєктор. Скористайтеся нашим калькулятором сукупної вартості володіння, щоб проаналізувати вартість проєктора Epson.

Економте з Epson Eco

1 Дослідження проводилося Futuresource Consulting Limited з 2001 по 2015 рік.

2 Яскравість кольору (Color Light Output (потік кольорового світла)) виміряно згідно з IDMS 15.4. Яскравість кольору залежатиме від умов використання. Основні бізнес-проєктори Epson 3LCD та проєктори для навчання порівняно з основними проєкторами DLP з одним чіпом на основі даних NPD за червень 2013 року до травня 2014 року та дані дослідження PMA за перший квартал до третього кварталу 2013 року. Щоб отримати детальнішу інформацію, відвідайте www.epson.eu/clo.

3 Найяскравіший 3LCD-проєктор станом на вересень 2016 року. Деякі короткофокусні і ультрадовгофокусні об’єктиви не забезпечують 25 000 люменів.

4 EB-L1505U/EB-L1500U — перший і єдиний лазерний проєктор WUXGA 3LCD на 12 000 люменів на ринку в грудні 2015 року.

5 Доступно не для всіх продуктів.

6 Гарантійні пропозиції доступні не для всіх країн. Будь ласка, зверніться до місцевого представника Epson.

7 З вересня 2016 року.

8 Доступні для EB-L1100U, EB-L1200U, EB-L1300U і EB-L1405U.