Інтерактивне навчання за допомогою пристроїв Epson

Чому саме рішення Epson?

Додайте гнучкості й інтерактивності урокам з дисплеєм, масштабованим за розміром до 100 дюймів (254 см), і набором корисних функцій. Пориньте до нового захопливого світу навчання, створивши освітнє середовище, де студенти матимуть ідеальний огляд з будь-якої точки класу, зможуть додавати щось своє до зображення на екрані й навіть брати участь у лекції, користуючись власними смарт-пристроями.

Інтерактивні навчальні рішення Epson дають викладачам свободу у створенні цифрового навчального середовища, яке відповідає очікуванням сучасних викладачів і студентів, щоб сприяти їх залученню у процес й ефективному навчанню.

Дізнатися більше

Що стосується освіти, «Epson» охоплює частку ринку інтерактивних засобів на рівні 72,1 % у регіоні EMEAR1 (Європа, Близький Схід, Африка, Росія).

Поглиблення навчального процесу через інтерактивність

У класі чи в лекційному залі завдяки інтерактивності — дотикам пальцями або двома стилусами — навчальні рішення Epson покращують якість відображення та полегшують редагування різноманітного вмісту. Коментуйте презентації в режимі реального часу, пишіть, малюйте й додавайте коментарі та відповіді безпосередньо на екрані, а тоді зберігайте спільну роботу і діліться нею.

Наші нові інтерактивні ручки (стилуси) зручніші у використанні, мають тверді або м’які наконечники й працюють від акумулятора в три рази довше, ніж попередні моделі. Деякі проєктори також дають можливість використовувати сенсорне керування пальцями для ще більш легкого залучення аудиторії.

Розширене інтерактивне рішення для навчання

Проєктори Epson для навчання пропонують інтерактивну функцію з двома стилусами (тільки для EB-710Ui, EB-696Ui, EB-695Wi, EB-685Wi, EB-680Wi, EB-675Wi) з новою конструкцією пера для зручного письма й вибором твердих або м’яких наконечників, а також забезпечують інтерактивність за допомогою дотиків пальцями (тільки для EB-710Ui, EB-696Ui, EB-695Wi, EB-680Wi).

Усі моделі мають широкі функції анотування без ПК і розширену функцію модератора, а також можливості розділення екрана й роботи з кількома надширокими екранами. Користувачі можуть також керувати додатковим обладнанням, таким як документ-камера, безпосередньо з проєктора, усі моделі мають вхід HDMI, вбудований динамік 16 Вт і вхід для мікрофона.

Заохочення уяви

Академічні дослідження показали, що інтерактивні класні пристрої, такі як навчальні проєктори Epson, можуть допомогти учням і студентам розвинути креативність, гнучкість мислення й оригінальність, а також підсилити мотивацію до навчання та дати викладачам змогу застосовувати ефектні й підхожі навчальні матеріали2.

Гнучкість і простота у використанні

Усі наші інтерактивні навчальні рішення мають широкі можливості з’єднання, вони прості у налаштуванні та використанні, пропонують вдосконалені функції та застосунки, завдяки яким обмін інформацією є легким і цікавим. Від швидкого з’єднання з ПК студентів до бездротового доступу для смартфонів і планшетів — забезпечується взаємодія та залучення до будь-якого навчального середовища.

Стимулювання критичного мислення

Інтерактивні навчальні рішення пропонують більше інструментів для залучення всієї аудиторії і, на відміну від традиційних методів навчання, дають студентам змогу вправлятись у важливих навичках. Студенти можуть використовувати свої планшети, ноутбуки або смартфони, щоб відповідати на запитання з кількома варіантами відповідей, голосувати в опитуваннях або давати відгуки — і результати миттєво відображатимуться на екрані. Це допомагає залучити до обговорення всю аудиторію, що особливо корисно для великих приміщень, тоді як особиста залученість і відносна анонімність заохочують до тіснішої взаємодії набагато більшу кількість студентів.

Розвиток технологічних навичок

Технологічні навички є життєво важливими для сучасного робочого місця незалежно від галузі промисловості, а інтерактивні продукти допомагають надати викладачам і студентам необхідні навички — фактично як побічний результат взаємодії з матеріалами уроку й завданнями. Рішення Epson для інтерактивного відображення заохочують студентів взаємодіяти при виконанні творчих завдань і демонструвати свою роботу на великому екрані, завдяки чому формуються навички роботи з комп’ютером і прищеплюються знання про бездротові й проєкційні технології.

Приєднуйтесь і співпрацюйте

Безпроблемна інтерактивна презентація

Зберігайте зосередженість на матеріалі завдяки анотаціям без використання ПК, маючи миттєвий доступ до функцій дошки, і керуйте документ-камерою прямо з проєктора.

Розширені можливості зв’язку

Встановлюйте з’єднання з ПК, DVD-програвачами, документ-камерами тощо за допомогою кількох входів HDMI. Швидко змінюйте джерело презентації контенту й підтримуйте навчальний процес, використовуючи новий домашній екран, який надає доступ до основних функцій та елементів керування проєктором. При цьому функція Wi-Fi забезпечує ще більшу свободу пересування, оскільки доповідачі не обмежені довжиною кабелю.

Натхнення через залучення

Відкрийте новий вимір викладання, пишучи, малюючи і додаючи коментарі й відповіді безпосередньо на екрані. Наші нові інтерактивні ручки більш зручні у використанні, мають тверді або м’які наконечники і працюють від акумулятора втричі довше. Деякі проєктори також дають можливість використовувати сенсорне керування пальцями для ще більш легкого залучення аудиторії.

Великий вибір учасників

Поширюйте матеріали між учасниками навчального процесу за допомогою функції Multi-PC, яка дає змогу до 50 особам ділитися контентом зі своїх ПК. Розширена функція модератора дає викладачу простий спосіб вибрати до чотирьох комп‘ютерів для одночасного відображення їх контенту на екрані.

Великомасштабна інтерактивна презентація

Створіть одну величезну надшироку інтерактивну поверхню за допомогою двох проєкторів, які спільно працюють. Багатоекранна інтерактивність означає, що вся область зображення так само може бути використана для інтерактивних функцій.

Два екрани в одному

Поглибте навчальний процес за допомогою нашої функції розділеного екрана, яка може відображати вміст із двох різних джерел, таких як план уроку з ПК та нерухоме зображення або відеокліп з документ-камери.

Розмір дисплея має значення

58 % студентів не можуть прочитати вміст
на 70-дюймовому плоскому дисплеї3

 

Більший розмір екрана забезпечує кращу видимість і полегшене сприйняття навіть для слухачів, які знаходяться на задніх рядах в аудиторії. Проєктори Epson пропонують також просте з’єднання, їх легше транспортувати й монтувати: зазвичай 70-дюймовий плоский дисплей може важити 73 кг, тоді як проєктор EB-696Ui Full HD WUXGA важить усього 8,3 кг.

 
Проєктор Epson
Плоский дисплей
60-дюймовий плоский дисплей
Розмір дисплея Epson: до 100 дюймів
Відсутність ефекту відблиску

Відсутність ефектів відблиску

Багато моделей з плоскими панелями мають дуже блискучі екрани, тому вміст може загубитися через відблиск від стельових світильників чи вікон. У випадку з проєктором Epson такої проблеми не існує, оскільки вміст проєціюється безпосередньо на стіну, екран або дошку, що гарантує відсутність проблеми з відбиттям світла. Крім того, проєктори Epson відтворюють достатньо яскраві зображення, щоб їх можна було використовувати в денний час, не втрачаючи чіткості матеріалу.

Плоский дисплей
Проєктор
Необмежений огляд

Необмежений огляд

Деякі плоскі дисплеї мають обмежений кут огляду, через що ускладнюється перегляд матеріалу на екрані з бокової частини кімнати. Даних проблем не виникає при використанні проєкторів Epson, адже в них відсутні сліпі зони: всі, хто знаходиться у приміщенні, можуть чітко бачити матеріал.

Плоский дисплей
Проєктор
Відсутність шкідливого впливу на зір

Відсутність шкідливого впливу на зір

Унаслідок тривалого перегляду зблизька на екранах плоских дисплеїв стандарту RGB (наприклад, під час інтерактивних презентацій або тривалої спільної роботи) може виникати ефект пікселізації, що своєю чергою може викликати відчуття напруження в очах. На відміну від дисплеїв з плоским екраном для проєкторів ефект пікселізації менш характерний, а завдяки функції автоматичного регулювання світлового потоку зображення з проєкторів можна з комфортом переглядати впродовж тривалого часу.

Визначте ідеальний розмір екрана для своєї класної кімнати

Наш інтерактивний інструмент для визначення відстані перегляду дає змогу розрахувати ідеальний розмір екрана для вашого проєктора з урахуванням розмірів приміщення, кількості місць і їхнього розташування.

Перейти до інструмента

Модельний ряд продуктів

  1. За результатами IV кварталу 2016 року для регіону EMEAR.
  2. В.Дж. Вей (Wei, W.J.) та Л.К. Лі (Lee L.C.), 2013 р.
  3. Порівняно з лідерами серед моделей плоских дисплеїв з діагоналлю 70" і роздільною здатністю 4K (за кількістю проданих одиниць без урахування продукції, проданої у готелях, згідно з даними «PMA Distributor» для Північної Америки за період із січня до вересня 2015 р.) для навчальних класів розміром 6,7 × 8,2 м. При проханні переписати шість фрагментів з демонстрованих слайдів 58 % учнів і студентів віком від 12 до 22 років зробили помилку щонайменше в одному з фрагментів. За даними досліджень, проведених «Radius Research» у США у квітні 2016 р.

ПРОПУСТИТИ