Переходьте на струменевий друк

Зниження експлуатаційних витрат, підвищення продуктивності

Створюйте продуктивніше робоче місце

Ця серія принтерів і БФП для невеликих робочих груп оптимально підходить для ділового середовища. Від маленьких офісів до великих корпорацій — ці моделі допоможуть компаніям зменшити витрати, збільшити продуктивність та скоротити простої. Крім того, цю серію створено з прагненням мінімізації впливу на довкілля та згідно з принципами корпоративної соціальної відповідальності (КСВ). Будьте впевнені у своєму виборі завдяки перевіреній технології PrecisionCore, що забезпечує швидкість, якість і надійність.

Звичайно, усі ці моделі мають перевагу друку без зайвого клопоту та з низькими вимогами до експлуатаційного обслуговування. Відсутність нагрівальних елементів і безконтактна технологія друку підвищують продуктивність та забезпечують додаткову гнучкість у роботі з носіями.

Виклики для бізнесу

Компанії можуть стикатися з багатьма проблемами. Дізнайтесь, як серія WorkForce Pro може допомогти вам їх розв’язати.

 • Зменшуйте свої витрати на друк

  Заощаджуйте гроші порівняно з використанням подібних моделей лазерних принтерів1. Низькі витрати завдяки інноваційній системі подавання чорнила й більшому ресурсу чорнил.

 • Роздрукуйте одну сторінку за менше ніж 5,3 секунди2.

  Час виходу першої сторінки — 7 секунд. Відсутність нагрівального елементу уможливлює швидке виконання типових завдань друку й сканування зі швидкістю 24 зобр/хв.

 • Друк до 10 000 сторінок без зміни витратних матеріалів3.

  Велика ємність та менша кількість змінних деталей означають довший час роботи без будь-якого втручання.

 • Споживають на 83 % менше енергії, як порівняти з моделями лазерних принтерів4.

  Скористайтеся перевагами низького енергоспоживання, не втрачаючи при цьому надзвичайно високої продуктивності. Споживання енергії на 83 % менше, ніж у подібних моделей лазерних принтерів4.

Відкрийте для себе наш модельний ряд

У серії WorkForce Pro є чим захоплюватися, але ось деякі особливості, які заслуговують на увагу.

 • ВИСОКА ШВИДКІСТЬ СКАНУВАННЯ

  Він має найвищу швидкість сканування у своєму сегменті — 24 зобр/хв5. Програма Document Capture Pro дає змогу легко сканувати, зберігати та обмінюватися інформацією з колегами. Розвинені функції найменування, відокремлення та пересилання документів роблять процес сканування простим і зрозумілим.

 • ПРОСТИЙ ІНТЕРФЕЙС КОРИСТУВАЧА

  Прискорюйте робочі процесі у вашому офісі завдяки простому у використанні та інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу з сенсорним екраном з діагоналлю 10,9 см, який присутній на багатофункційних пристроях.

 • ШВИДКИЙ ДРУК ПЕРШОЇ СТОРІНКИ

  На відміну від лазерних принтерів, ці принтери не потребують часу для розігрівання, а отже, вони швидше починають друкувати.

 • ЛОТКИ ДЛЯ ПАПЕРУ ВИСОКОЇ ЄМНОСТІ

  Завдяки максимальній місткості 830 аркушів (з додатковим лотком) ваша команда зможе працювати без зупинок.

Простий у використанні для максимальної продуктивності

Поліпшіть свої робочі процеси за допомогою цих простих у використанні принтерів і багатофункційних пристроїв. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс на сенсорному екрані БФП дає змогу легко керувати функціями та налаштуваннями. Струменева технологія означає, що ви можете легко друкувати на широкому асортименті носіїв.

Мінімізуйте заміну чорнил

Нова система подавання чорнила простіша в заміні та забезпечує більший ресурс чорнил. Друкуйте до 10 000 чорно-білих і 5000 кольорових сторінок без заміни витратних матеріалів3. Це означає збільшення часу, який піде на власне роботу, та скорочення часу, який може піти на втручання.

Призначений для сучасного мобільного робочого місця

Перетворіть мобільні телефони та планшети на потужний інструмент для підвищення продуктивності за допомогою бездротового друку. Для друку на ходу піднесіть пристрій на базі Android до принтера, щоб скористатися перевагами технології NFC. Epson Open Platform та наша співпраця з постачальниками програмного забезпечення дають вам можливість знайти необхідне вирішення для керування операціями друку.

Переглянути модельний ряд

Зробіть запаси

Змінювати чорнило доведеться нечасто, але коли настане час — зробити це легко. Для замовлення замінних комплектів чорнил для серії WorkForce Pro просто зверніться до інтернет-магазину Epson.

КУПИТИ ОРИГІНАЛЬНІ ЧОРНИЛА EPSON

1Для порівняння було використано 10 найпопулярніших на території Західної, Центральної та Східної Європи моделей кольорових лазерних принтерів зі швидкістю друку від 1 до 30 сторінок за хвилину за даними IDC за 12 місяців до червня 2017 року. Дані про вартість друку сторінки було взято зі звіту «GAP Intelligence» за серпень 2017 року, вони вказують середнє значення вартості у Німеччині, Франції та Великій Британії (ціну вказано в євро згідно з даними GAP). Значення для Epson спираються на рекомендовану роздрібну ціну комплектів чорнил XXL (ресурс — 5 000 сторінок за стандартом IEEE/ISO 24711/24712). Для конкурентних моделей використовувалась найнижча вартість друку сторінки.

2Для порівняння було використано 10 найпопулярніших на території Західної, Центральної та Східної Європи моделей кольорових лазерних принтерів зі швидкістю друку від 1 до 30 сторінок за хвилину за даними IDC за 12 місяців до вересня 2017 року. Дані з дослідження BLI.

3Прибл. ресурс ємності для чорнил. Фактичний ресурс залежатиме від зображень, що друкуються, й умов використання. Для отримання додаткової інформації відвідайте вебсайт www.epson.eu/pageyield.

4З огляду на розрахунки «Epson», Epson WorkForce Pro WF-C8190DW споживає на 83 % менше енергії, ніж HP Color LaserJet Enterprise M750dn — найбільш продавана модель у сегменті кольорових однофункційних принтерів формату A3 з швидкістю друку 21—30 ст/хв. (Дані дослідження IDC Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker за період постачань з 4-го кварталу 2015 року до 3-го кварталу 2019 року. Звіт опубліковано у 2-му кварталі 2020 року.) Методологію засновано на «типовому споживанні енергії», визначено та/або змодельовано з посиланням на процедуру випробування ENERGY STAR, результати представлено у кВт·год на рік.