LABELEXPO 2019

Брюссель
24—27 вересня 2019 р.
Завітайте до нас на стенд А50 у залі 9

Щоб приєднатися до бесіди, використовуйте тег #EPSONLABELEXPO

Дізнатися більше

Маркування в міру потреби

Виберіть принтер Epson для етикеток або машину для друку етикеток і друкуйте власні кольорові або чорно-білі етикетки у потрібній кількості з мінімальними відходами

ЗАВАНТАЖИТИ БРОШУРУ

Принтери Epson для етикеток

Якщо ви оберете ручний або настільний пристрій для виготовлення етикеток для офісу, кольоровий струменевий принтер для етикеток для спеціалізованих галузей, таких як виробництво й охорона здоров’я, або ж цифрову машину для комерційного друку невеликих партій етикеток, ви можете розраховувати на якість і продуктивність пристроїв Epson, здатних задовольнити ваші потреби.

Оптимізуйте свій
бізнес

Ми пропонуємо цілий ряд принтерів для етикеток, призначених для найрізноманітніших видів застосування, що охоплюють різні сфери й галузі промисловості.

Ось лише деякі способи, за допомогою яких можна за лічені секунди підвищити ефективність своєї роботи і вразити за допомогою привабливих етикеток, виготовлених у потрібній кількості і в яскравих кольорах.

Застосування для бізнесу

Етикетки для продуктів

Етикетки для пакування продуктів харчування та винних пляшок, туалетно-косметичних засобів, одягу, кухонного приладдя, етикетки з медичними даними, етикетки для хімічних речовин, етикетки для дистрибуції

Охорона здоров’я

Браслети, попередження про алергію або групу крові, ліки й інші попереджувальні знаки, маркування робочого одягу

Дозвілля

Квитки для миттєвої лотереї та перепустки, ваучери, браслети для доступу й членські картки

Роздрібна торгівля

Етикетки й бирки, штрихкоди для відстеження на складах, акційні пропозиції чи знижки, пакування подарунків з використанням атласних стрічок

Складування та логістика

Штрихкоди для відстеження, транспортні етикетки, інструкції з доставки, попередження, етикетки для полиць, поштові етикетки, магніти, вивіски й маркування безпеки

Комунікації, аудіо- й відеопристрої, кабелі

Термоусадні трубки, самоламінувальне кабельне покриття, промислові стандартні стрічки для патч-панелей, монтажних блоків, колодок типу 66, клемних колодок, торцевих панелей, пультів керування, автоматичних вимикачів

Офіс

Оформлення та адміністрування

ІТ і керування активами

Облік і відстеження продукції, етикетки безпеки

Портативні й настільні пристрої для виготовлення етикеток

Лінійка компактних електронних пристроїв Epson LabelWorks для виготовлення етикеток задовольнить усі ваші офісні, складські, фабричні й професійні вимоги щодо довготривалого маркування, у тому числі оформлення документів, маркування активів і всіх типів кабелів і труб.

Завдяки широкому вибору стрічок Epson різних розмірів, кольорів, матеріалів і міцності приклеювання забезпечуються практично всі потреби в промисловому й офісному маркуванні.

Усі пристрої Epson для виготовлення етикеток зводять до мінімуму поля етикеток, зменшуючи витрати й пропонуючи максимальну економію завдяки збільшенню кількості етикеток на стрічку.

Переглянути модельний ряд

Промислові й комерційні принтери кольорових етикеток

Лінійка ColorWorks пропонує високоякісний друк етикеток, квитків і бирок у міру потреби. Друк у міру потреби за власним дизайном знижує витрати, пов’язані з необхідністю друку заздалегідь, зокрема витрати на керування складськими запасами й утилізацію відходів.

Оскільки у принтерах використовується струменева технологія, вони сумісні із широким асортиментом носіїв і забезпечують довговічні відбитки, стійкі до води й вицвітання. Від автономних пристроїв для виготовлення кольорових етикеток з вбудованими сенсорними екранами до широкоформатних промислових струменевих принтерів з пристроєм подачі — лінійка ColorWorks задовольняє потреби багатьох галузей промисловості, у тому числі виробництва, охорони здоров’я, роздрібної торгівлі й продажу квитків.

Розширте свою пропозицію друку за допомогою принтерів для етикеток Epson

Ми пропонуємо широкий асортимент машин і принтерів для друку етикеток, розроблених спеціально для промислового використання.

Ось лише деякі способи, за допомогою яких виробники етикеток можуть запропонувати додаткові переваги наявним клієнтам і потенційно розширити базу клієнтів.

Комерційні застосування

Виробництво

Етикетки для IT, лицьові панелі, етикетки для продуктів, логотипи, попередньо надруковані етикетки, наклейки-попередження, етикетки для маркування за межами приміщень

Продукти харчування та напої

Упаковка для свіжих продуктів, напівфабрикатів, напоїв і вина

Фармацевтика

Ліки, попередження, хімікати, вивіски

Здоров’я та краса

Косметика й засоби для догляду

Господарські товари

Садові вироби, обладнання для прибирання, догляду за автомобілем, шини

Роздрібна торгівля

Наклейки на вікна, етикетки із застереженнями, вивіски

Цифровий друк невеликих партій етикеток

Завдяки лінійці SurePress пропонується більш простий та ефективний високоякісний друк невеликих партій етикеток.

Забезпечуючи виняткову якість друку й точну передачу кольору на різноманітних стандартних основах для етикеток, лінійка SurePress дає виробникам етикеток і комерційним друкарням змогу розширювати свої послуги й підвищувати прибутковість.

Переглянути модельний ряд

Широкоформатні принтери для етикеток

Серія SureColor SC-S забезпечує виняткову якість друку й високу продуктивність завдяки етикеткам на різноманітних самоклейких основах.

Ці принтери прості у використанні, надійні й пропонують користувачам низьку сукупну вартість володіння.

Практичні приклади