РІШЕННЯ ДЛЯ СКАНУВАННЯ ДЛЯ ВАШОГО РОБОЧОГО МІСЦЯ

0

Звільніть для Epson місце у своєму бізнесі

Сканери є невід’ємною частиною будь-якого бізнесу: вони завжди там, де інформація на фізичних носіях перетворюється на захищені цифрові матеріали, якими легко керувати. З метою задоволення мінливих потреб у різних сферах діяльності Epson було створено найбільш розмаїтий модельний ряд сканерів на ринку, що дають змогу захоплювати високоякісні зображення та документи в настільки простий спосіб, наскільки це взагалі можливо.

Захоплюйте, перетворюйте та розповсюджуйте скановану інформацію у своїй організації з легкістю. Отримуйте переваги від удосконалених функцій створення цифрових версій документів, що дають змогу зручно зберігати високоякісні скановані зображення в складі вашого робочого процесу: це може бути як проста система документообігу, так і хмарна служба чи корпоративне рішення з керування вмістом.

Завдяки моделям, що суттєво скорочують процес захоплення і збереження документів, водночас підтримуючи широкий спектр застосувань у різноманітних сферах діяльності та бізнес-середовищах, ми неодмінно маємо сканер, що пасуватиме до ваших потреб.

Рішення для простого захоплення

Ідеальний для організацій із потребами в регулярних скануваннях, простий процес сканування Epson допоможе вам зберегти час і працювати ефективніше в будь-якому форматі, який вам підходить.

Чи ви скануєте зображення розміром з поштову марку, чи креслення формату A0 — кожну рису буде легко захопити з високою роздільністю, а тоді відтворити в ледве не будь-якому масштабі.

Навіть найдрібніші зображення, де б ви їх не знайшли, можна зняти настільки детально, що пізніше їх друк на великому форматі не становитиме жодних труднощів.

До того ж рішення для простого захоплення Epson дадуть вам змогу легко сканувати зі збереженням у різноманітних призначеннях:

Просте сканування документів

Сканування на електронну пошту

Сканування до хмари

Сканування до локальної теки або
на спільний мережевий диск

Сканування до застосунків
Microsoft Office

Сканування на мобільні пристрої

Функція Wi-Fi Direct

Програмне забезпечення Epson DocumentScan дає користувачам змогу використовувати Wi-Fi Direct для встановлення бездротового з’єднання з нашими підтримуваними сканерами без жодної потреби використовувати наявні мережі. Такий механізм ідеально підходить для середовищ, в основі роботи в яких лежить концепція «принеси свій пристрій» (Bring Your Own Device, BYOD), водночас спрощуючи використання хмарних служб для сканування, збереження і централізованої організації всіх важливих бізнес-документів для співробітників, де б вони не знаходилися чи якими б пристроями не користувались. А ще ви можете сканувати прямо на адресу електронної пошти іншого принтера, що підтримує технологію Epson Connect.

Скануйте документи прямо на свій пристрій на базі Android™. Ви можете спершу переглянути відскановані дані, а вже тоді надіслати на електронну пошту, безпосередньо до інших програм або хмарних служб, як-от Box®, DropBox®, Evernote®, Google Drive™ чи Microsoft® OneDrive.

Завантажте з App Store або Google Play

Завантажити з App Store Отримати з Google Play

Розширені можливості захоплення Epson

Для складних вимог сканування і середовищ з високим навантаженням існує двоетапний процес сканування Epson, який полягає в захопленні та сортуванні документів за лічені секунди завдяки розширеним параметрам, які ви маєте змогу задати заздалегідь. Драйвери TWAIN, ISIS і WIA, а ще додаткові програмні модулі дають змогу тісно інтегрувати наші рішення у ваші наявні системи документообігу, робочі процеси та хмарні служби:

Розширені можливості захоплення Epson

Додавання штрих-кодів до документів для їх сортування та іменування

Інтеграція в робочі процеси

Зональне розпізнавання символів (OCR) на документах для їх іменування

Спеціалізовані застосування

  • Місцеве самоврядування
  • Фінансові послуги та страхування
  • Охорона здоров’я
  • Юридична інформація
  • Мобільні співробітники

Оптимізуйте свої процеси ведення записів

Ідеальні для середовищ, орієнтованих на роботу з клієнтами, що вимагають високої ефективності, наші сканери призначаються для захоплення документів, форм та ідентифікаційних записів для оптимального опрацювання документації, ба більше — вони підтримують захищений віддалений доступ з мобільних пристроїв.

WorkForce DS-530
WorkForce DS-1660W
WorkForce Pro WF-6590DWF

Забезпечуйте потреби планування, технічного нагляду та іншого

Наші графічні сканери форматів A0 й A3 задовольняють потреби в скануванні великих форматів з високою роздільністю, притаманні процесам планування, технічного нагляду, виборів та багатьом іншим сферам:

SureColor SC-T5200 MFP
WorkForce DS-50000

Ефективне зберігання великих документів

Можливості сканування великих обсягів дають змогу спростити ведення клієнтів та скоротити працевитрати на опрацювання великих документів для оптимізованого збереження у цифровій формі найскладніших звітів і заяв:

WorkForce DS-860
WorkForce DS-70000

Забезпечте ефективну роботу фінансового та кадрового відділів

Оптимізуйте офісне опрацювання рахунків і платіжних транзакцій та забезпечте підтримання актуальності особових справ співробітників завдяки мережевому скануванню (з підтримкою Wi-Fi та Wi-Fi Direct) з опрацюванням матеріалів в одне натиснення, доступним для колективу користувачів:

WorkForce DS-570W
WorkForce DS-60000N

Скануйте і поширюйте звіти з місця роботи на ходу

Працюйте ефективно з будь-якого місця з рішеннями для мобільного друку та сканування Epson, оптимізованих для отримання швидких, але точних результатів на компактних і легких пристроях для зручного друку та сканування звітів з місця роботи та важливих документів:

WorkForce DS-30
WorkForce WF-100W

Опрацьовуйте повсякденні транзакції з легкістю

Швидко опрацьовуйте щоденні транзакції, як-от чеки і заявки на відкриття рахунку, автентифікуйте їх та впорядковуйте в цифровий спосіб. Ці компактні й ефективні рішення для опрацювання дають змогу в захищений спосіб підготувати документи для подальшого внутрішнього опрацювання:

WorkForce DS-860N
WorkForce DS-6500N
TM-S2000J

Організовуйте файли та документи автоматично

Впорядковуйте, опрацьовуйте та скеровуйте внутрішні та клієнтські комунікації та документи ефективно разом з рішеннями для сканування, які можливо налаштувати автоматично іменувати й організовувати вхідні файли:

WorkForce DS-530

Розділяйте та впорядковуйте великі документи

Впорядковуйте та архівуйте великі звіти та рахунки в цифровий спосіб. Розділяйте величезні стоси документів з легкістю в цифровий спосіб з нашими інноваційними рішеннями для розділення документів:

WorkForce DS-860
WorkForce DS-70000

Опрацьовуйте документи швидко й безпечно

Скануйте прямо до захищених спільних робочих середовищ чи хмарних служб одним натисненням кнопки. Для приймалень лікарів, завантажених реєстраційних стійок чи інших робочих місць, де простір є розкішшю, а ефективне опрацювання документів — нагальністю:

WorkForce DS-520N
WorkForce DS-6500N

Гарантуйте, що кожну деталь буде зареєстровано

Відтворюйте важливі документи зі сфери охорони здоров’я у видатній деталізації, зокрема й негативи, фотографії та рентгенівські знімки:

Perfection V850

Легко оптимізуйте догляд за пацієнтами

WorkForce DS-860
WorkForce DS-530

Забезпечте оптимальний рух пацієнтів

Скануйте, проєціюйте та друкуйте, з легкістю з’єднавши пристрої разом. Оптимізуйте свої процеси за допомогою уніфікованих продуктів, що працюють спільно одне з одним, забезпечуючи оптимальний рух клієнтів між відділеннями.

Ефективно оцифровуйте медичні документи

Оцифровуйте одні з найбільш складних у роботі паперових записів — медичні документи. Високошвидкісні пристрої формату A3 Epson пропонують гнучкість, яка потрібна, щоб відсканувати кожен документ в особовій справі прямо до спільного робочого середовища в один дотик до кнопки:

WorkForce DS-70000N
WorkForce DS-860N

Забезпечте точність записів завжди

Забезпечте швидке й просте ведення точних і повних цифрових записів разом зі сканером, створеним для масового сканування великих обсягів документів — ідеальним для вимогливих середовищ з високими темпами роботи.

WorkForce DS-60000
WorkForce DS-70000

Захоплюйте інформацію в будь-якому середовищі

Швидко захоплюйте додаткову інформацію за першої потреби разом з асортиментом компактних рішень для середовищ, орієнтованих на роботу з клієнтами:

WorkForce DS-520
WorkForce DS-530
WorkForce DS-860

Безпечно скануйте важливі дані

Захоплюйте кожну деталь фотографії, великоформатного документа і навіть відбитків пальців з неперевершеною точністю та високою продуктивністю. А тоді зберігайте в безпечному форматі PDF, захищеному паролем:

Perfection V850 Pro
SureColor SC-T5200 MFP

Підвищіть продуктивність мобільних співробітників

Надайте співробітникам засоби, яких вони потребують для ефективної та самостійної роботи в середовищі за концепцією «принеси свій пристрій» (Bring Your Own Device, BYOD), забезпечивши їх програмним забезпеченням, застосунками та ефективною технікою:

WorkForce DS-1660W
WorkForce DS-570W

Миттєво скануйте і зберігайте клієнтську інформацію

Створюйте логістичну документацію вже в точці доставки. Уникніть пошкодження чи втрати важливих транспортних накладних завдяки можливості сканування та збереження документації вже в момент здійснення доставки разом із компактними і легкими мобільними пристроями:

WorkForce DS-30
WorkForce WF-100W

Працюйте дистанційно безпечно

Забезпечте захист даних, коли співробітники працюють віддалено. Мобільність наших сканерів враховує конфіденційне отримання та збереження документів, де б робота не виконувалась:

WorkForce DS-30
WorkForce WF-100W

Технологія, що допомагає

Сканери Epson дають вам змогу задовольнити всі вимоги щодо сканування, створюючи якісні цифрові матеріали:

Висока якість

Захоплюйте зображення з оптичною щільністю до 4,0 D

Розділення документів

Сортуйте документи з легкістю завдяки функціям автоматичного розділення документів

Вирівнювання зображення

Створюйте прямі зображення, які легко читати

Перетворення сканованих матеріалів

Перетворюйте скановані зображення на цифровий текст завдяки вбудованій функції оптичного розпізнавання символів (OCR), що створює файли, в яких можна шукати текст

Автоматичне обертання

Скоротіть час, потрібний для підготовки матеріалів, завдяки функції автоматичного обертання зображення

Поліпшення тексту

Зробіть свій сканований текст різкішим і легшим для читання

Удосконалене подавання паперу

Автоматичне визначення конверта для сканування

Знайдіть свій продукт

Інші продукти для бізнесу Epson

Струменеві принтери для бізнесу

Наші струменеві принтери забезпечують неперевершену продуктивність у всіх аспектах бізнес-друку: від вартості сторінки і споживання енергії до швидкості, надійності та якості.

Переглянути модельний ряд

Лазерні принтери для бізнесу

Якими б не були ваші пріоритети в бізнесі, Epson має лазерний принтер під ваші потреби. Кольорові лазерні принтери Epson — це чудове рішення друку для вашого завантаженого офісу.

Переглянути модельний ряд

Проєктори для бізнесу

Великі підприємства використовують яскравіші та помітніші засоби візуальної комунікації для того, щоб виділитися. Будучи світовим лідером у сфері виробництва проєкторів упродовж більше десяти років1, ми пропонуємо саме те, чого потребує ваш бізнес, щоб досягти найліпшої дієвості в навчальних аудиторіях, конференц-залах, залах нарад та глядацьких залах.

Переглянути модельний ряд

Дізнайтеся більше про інші наші модельні ряди сканерів для бізнесу

Мобільні сканери

Мобільні сканери формату A4 для легкого й ефективного впорядкування документів на ходу чи в тісному робочому середовищі.

Дізнатися більше

Листковий сканер

Захоплення та дивування наших клієнтів за допомогою наших новаторських продуктів та послуг — це лише початок.

Дізнатися більше

Планшетні сканери

Покладіть край клопоту з паперами та підвищіть продуктивність робочих процесів, пов’язаних з документацією, разом із асортиментом надійних та універсальних планшетних сканерів.

Дізнатися більше
  1. Дослідження проводилося Futuresource Consulting Limited з 2001 по 2015 рік.

ПРОПУСТИТИ

 

ПРОПУСТИТИ

ПРОПУСТИТИ