СКАНЕРИ З ПОДАВАННЯМ АРКУШІВ

Створіть ідеальне робоче середовище з підтримкою глобального лідера з рішень для сканування. Високопродуктивні сканери Epson з подаванням аркушів — це оптимальне рішення для офісів з інтенсивним документообігом.

Завантажити брошуру Вибрати зараз
Відтворення

30-річний досвід: компанія «Epson» представила свій перший сканер для документів у 1986 році й відтоді постійно розвивається у цьому напрямку. У всьому світі продано понад 1 мільйон сканерів з подаванням аркушів1

Розкрийте потенціал динамічного робочого процесу разом з нашим сімейством сканерів з подаванням аркушів

Незалежно від потреб вашої компанії «Epson» пропонує ідеальні сканери з подаванням аркушів, що допоможуть вам автоматизувати процеси й оцифрувати документи. Наші надійні й перевірені часом пристрої для сканування та 30-річний досвід створення високоякісних сканерів стануть запорукою вдосконалення процесу вашого документообігу.

Виберіть сканер

Настільний сканер для щоденного використання

WorkForce DS-530II

Сканер з подаванням аркушів докорінно змінює робочі процеси за допомогою інтелектуальних функцій, які дають можливість працювати із широким асортиментом документів.

35 с./хв | Автоматичний подавач на 50 аркушів | Інтерфейс USB 3.0

Дізнатися більше Переглянути відео

Високопродуктивний настільний сканер

WorkForce DS-770II

Невеликий, простий у використанні, потужний сканер, що забезпечує високу якість зображення. Працює з різними типами документів.

45 с./хв | Автоматичний подавач на 100 аркушів | Інтерфейс USB 3.0

Дізнатися більше Переглянути відео

Доступний мережевий сканер

WorkForce DS-730N

Розкрийте потенціал з’єднання робочого місця з мережею, використовуючи цей доступний і високоефективний автономний мережевий сканер.

40 с./хв | Автоматичний подавач на 50 аркушів | Інтерфейс USB 2.0

Дізнатися більше Переглянути відео

Мережевий сканер з інтуїтивними функціями

WorkForce DS-780N

Надійний та інтелектуальний мережевий сканер з програмним забезпеченням для ідентифікації користувачів і спеціальними функціями керування завданнями, що забезпечують ефективне сканування документів і обмін ними.

45 с./хв | Автоматичний подавач на 100 аркушів | Інтерфейс USB 3.0

Дізнатися більше Переглянути відео

Професійний сканер формату А4

WorkForce DS-870

Високошвидкісний сканер з простими можливостями роботи для ефективного документообігу без зайвих зусиль.

65 с./хв | Автоматичний подавач на 100 аркушів | Інтерфейс USB 3.0

Дізнатися більше Переглянути відео

Виробничий сканер формату А4

WorkForce DS-970

Швидкий і високопродуктивний сканер, що впорається з великим навантаженням.

85 с./хв | Автоматичний подавач на 100 аркушів | Інтерфейс USB 3.0

Дізнатися більше Переглянути відео

Професійний сканер формату А3

WorkForce DS-30000

Компактний високопродуктивний настільний сканер формату А3, який працює із широким спектром носіїв.

70 с./хв | Автоматичний подавач на 120 аркушів | Інтерфейс USB 3.0

Дізнатися більше Переглянути відео

Виробничий сканер формату А3

WorkForce DS-32000

Інноваційний сканер формату А3 для офісів з великим навантаженням, що завдяки гнучкості й продуктивності дає змогу працювати з носіями різних типів.

90 с./хв | Автоматичний подавач на 120 аркушів | Інтерфейс USB 3.0

Дізнатися більше Переглянути відео

Доступний настільний сканер

WorkForce DS-410

Доступний настільний сканер з простим у використанні програмним забезпеченням Document Capture Pro.

26 с./хв | Автоматичний подавач на 50 аркушів | Інтерфейс USB 2.0

Дізнатися більше Переглянути відео

Масштабована модульна конструкція

За концепцією «Масштабованої модульної конструкції» (SMA) інженери Epson розробили широкий спектр продуктів, які дають змогу обрати пристрій відповідно до потреб вашої компанії.

Оператори отримують переваги нашого неперевершеного дизайну: просте й зрозуміле керування пристроєм, комфортне і продуктивне робоче середовище.

Висока ефективність

Сканери з подаванням аркушів WorkForce забезпечують продуктивність промислового рівня. Швидкість: до 85 сторінок за хвилину або 170 зображень за хвилину. Щоденний робочий цикл обсягом 9000 сторінок дає змогу задовольнити потреби найбільш завантажених відділів.

Інноваційні функції

Завдяки найкращій у своєму класі технології подачі паперу можливо сканувати носії щільністю від 27 до 413 г/м2. Інноваційні функції контролю швидкості сканера й захисту паперу від пошкоджень забезпечують безперебійну роботу.

Нагороди

Epson приділяє особливу увагу розробці екологічної офісної техніки. Створюючи принтери, сканери і проєктори із сертифікатом стандарту ТСО, компанія керується принципами безвідходного виробництва й економіки замкненого циклу.

Можливість використання у мережі

Завантажте багатофункціональні програмні пакети, які дають адміністраторам змогу керувати завданнями, користувачами і пристроями, що забезпечує ефективний робочий процес. Завдяки попередньо заданим на пристрої або робочій станції завданням полегшується користування сканером і збільшується продуктивність. Щоб дізнатися більше про програмне забезпечення Document Capture й Epson Device Admin, перейдіть за посиланням нижче.

Гнучкий процес сканування

Керуйте скануванням безпосередньо із сенсорного екрана сканера і створюйте свої власні налаштування та макети без використання комп’ютера. Ви також можете сканувати й ділитися копіями, використовуючи: ПК або Mac — для цього потрібно встановити програму Epson ScanSmart; телефон або планшет — для цього потрібно встановити програму Epson Smart Panel.

Epson Smart Panel

Завантажити з App Store Отримати з Google Play
  1. Кількість сканерів з подаванням аркушів, проданих по всьому світі в період з 2010 до 2018 року. На основі даних звіту тенденцій ринку сканерів за ІІ квартал 2019 року.

ПРОПУСТИТИ

 

ПРОПУСТИТИ