МОБІЛЬНІ СКАНЕРИ

Обладнайте мобільний офіс за підтримки світового лідера у вирішеннях для сканування. Створене з прицілом на продуктивність сімейство мобільних сканерів для бізнесу Epson — це ідеальне вирішення для співробітників на виїзді та побудови гнучкого й компактного робочого середовища.

Завантажити брошуру

Захопіть кожну деталь

Мобільні сканери формату A4 для легкого й ефективного впорядкування документів на ходу чи в тісному робочому середовищі.

Компактний

Ідеально підійде для приймалень, де простір є розкішшю, а ефективне опрацювання документів — нагальністю. Сканери Epson розроблено для збереження бланків, чеків і візитівок та опрацювання великих обсягів записів.

Скануйте будь-де

Скануйте на ходу в будь-якому місці за допомогою вирішень для мобільного сканування Epson. Компактні й легкі пристрої легко переносити з місця на місце. Їх оптимізовано для отримання швидких і точних результатів незалежно від моделі.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Високий рівень організованості

Незалежно від місця виконання роботи ви можете сканувати будь-які документи буквально на ходу. Ми пропонуємо низку програмних пакетів для досягнення продуктивності й автоматизації процесів.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Гнучкість

Скануйте носії щільністю від 35 до 270 г/м2. Сканувати також можна невеликими партіями. У цьому допоможуть моделі WorkForce DS-310 і DS-360W, оснащені зручним у використанні автоматичним подавачем документів на 20 сторінок.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Варіанти живлення та Wi-Fi

Мобільні сканери Epson можуть приєднуватися до низки джерел живлення. У моделях ES-60W, DS-80W і DS-360W доступні такі варіанти живлення для безпроблемного сканування: USB-кабель, звичайний кабель живлення від мережі чи вбудовані літій-іонні акумулятори.

Завдяки вбудованим функціям Wi-Fi і Wi-Fi Direct у моделях ES-60W, DS-80W та DS-360W документи можна передавати на сканування безпосередньо зі смартфонів і планшетів по бездротовому з’єднанню.

Epson DocumentScan

Завантажити з App Store ОТРИМАТИ З Google Play

Основні переваги

 • Оскільки сканери WorkForce DS-70 і DS-80W є одними з найлегших моделей у своєму класі, їх зручно переносити в сумці чи чохлі.
 • Вони забезпечують швидке й просте сканування до 25 сторінок за хвилину в будь-якому місці.
 • Мобільні сканери Epson можуть приєднуватися до низки джерел живлення. Вибирайте звичайний кабель живлення від мережі, USB-кабель чи вбудовані літій-іонні акумулятори для окремих моделей.
 • Указуйте завдання на нових РК-панелях
 • Завдяки CIS-давачу не потрібно часу на розігрівання. Сканувати можна починати одразу.
 • Постійне сканування в режимі автоматичного подавання, що пришвидшує процес.
 • Низка програмних вирішень задовольнить будь-які потреби
 • Скануйте широкі паперові носії щільністю від 35 до 270 г/м2. Також доступний режим сканування зображень завдовжки до 1,8 метра.
 • Компактний, легкий і зручний — компактніше за попередні моделі на величину до 30 %1.

Сімейство ES

Найменші та найлегші мобільні сканери в лінійці Epson гарантують просте сканування документів у формат PDF з підтримкою пошуку тексту. Легка в користуванні програма ScanSmart. Зберігайте файли у форматах JPEG, PDF і PDF/A. Зберігайте скановані файли до теки, до скриньки електронної пошти, відправляйте їх на друк, у хмарні сервіси, Windows Word, Excel і PowerPoint.

ПЗ ScanSmart

Остання версія ПЗ ScanSmart від «Epson» робить сканування простішим, ніж будь-коли: для сканування, редагування й збереження документів виконайте 3 прості кроки.

Дізнатися більше

Сімейство DS

Залишайтеся організованими та налаштовуйте офіс у будь-якому місці за допомогою легкого й компактного вирішення для сканування.

ПЗ Epson Document Capture Pro з каталогу сканерів DS включає додаткові функції найменування, розділення й направлення документів у різні відділи підприємства та поза ним. Створюйте робочі профілі й автоматизуйте процеси для оптимізації операцій.

Додаткове програмне забезпечення для сканування в комплекті: Document Capture Pro. Драйвер TWAIN у комплекті. Доступне збереження в таких форматах: JPEG, PDF, PDF / A, BMP, TIFF, M/TIFF, PNG, DOCX, XLSX, PPTX.

 • Розширені можливості захоплення Epson
 • Інтеграція в робочі процеси
 • Додавання штрихкодів до документів для їх сортування та іменування
 • Зональне розпізнавання символів (OCR) на документах для їх іменування
Document Capture Pro Document Capture Pro Server

Дізнайтеся більше про інші наші моделі сканерів для бізнесу

Планшетні сканери

Покладіть край клопоту з паперами та підвищте продуктивність робочих процесів, пов’язаних з документацією, разом із асортиментом надійних та універсальних планшетних сканерів.

Дізнатися більше

Сканери з подаванням аркушів

Захоплення та дивування наших клієнтів за допомогою наших новаторських продуктів та послуг — це лише початок.

Дізнатися більше
 • ПІДТРИМКА

  Потрібна допомога?

  Відвідайте нашу сторінку підтримки, щоб отримати корисну інформацію й дізнатися, як з нами зв’язатися.

  Дізнатися більше
 1. Порівняння з моделлю Epson WorkForce DS-30.
Порівняти
Закрити

Порівняти продукти

з трьох вибраних

  Порівняти вибрані