Відео-інсталяція з проєкторами Epson для виставки «Чорнобиль. Подорож»

Немає кращого способу оживити давні події в пам'яті, ніж створити масштабну відео-проєкцію.

Відео-інсталяція з проєкторами Epson для виставки «Чорнобиль. Подорож»

В даному випадку, до 35 річної роковин техногенної катастрофи в Чорнобилі, компанія Photinus Studio реалізувала всі інсталяції для мультимедійної виставки «Чорнобиль. Подорож», яка проходила в першому павільйоні київського ВДНХ.

Photinus studio - це об'єднання чотирьох художників, які розробляють и створюють об'єкти, концепти та сценарії для мультимедійних шоу, презентацій и виставок. Відповідальне завдання і непрості технічні умови проведення зробили проєкт ще більш цікавим для команди професіоналів.

Родзинкою інсталяції була проєкція на величезний купол діаметром понад 10 м. Складність інсталяції полягала в тому, що потрібно було покрити проєкційним світлом всю площу купола і створити ефект тіні, яка змінюється протягом світлового дня.

В інсталяціях використовували проєкційну техніку Epson різного рівня, від базових моделей EB-W49, EB-992F до професійного інсталяційного проєктора EB-L1075U. Було задіяно всього 19 проєкторів і створено більше 150 квадратних метрів проєкційного світла. Проєктори Epson працюють як єдина система зі спеціалізованим відео сервісом і програмним забеспеченням для зшивання, тому результат вийшов бездоганним.

Особливо хочеться відзначити лазерний інсталяційний проєктор EB-L1075U. Він дає можливість установки під будь-яким кутом до 360 градусів, широкий діапазон зсуву об'єктива і можливості цифрової корекції геометрії дозволяють проєктувати зображення в будь-якому напрямку.

Максим Роботів, художник і керівник проекту: «Ми неодноразово використовували обладнання Epson в своїх проєктах за останні кілька років і готові сміливо рекомендувати Epson як надійного і якісного виробника».